Płyty CD i DVD - akcesoria

(189)
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne, zaznaczone
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Ocena: od najlepszej
  • Po ilości komentarzy

Jak sortujemy wyniki?

Morele.net to Platforma Marketplace. Ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, a każdy z nich może mieć własną propozycję zakupu.

Aby ułatwić Ci przeglądanie wyników, w kafelku produktu pokazujemy propozycję główną. To najlepsza propozycja wybrana według określonych kryteriów Morele.net, takich jak cena, czas dostawy, jakość obsługi sprzedawcy oraz posiadanie oznaczenia „Autoryzowany sprzedawca”.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.

Wyniki możesz sortować według:

  1. Ceny od najniższej lub najwyższej - produkty porządkujemy według ceny propozycji głównej. Dlatego propozycja widoczna jako pierwsza przy danym produkcie nie zawsze musi być najtańszą albo najdroższą propozycją dostępną na całej Platformie Marketplace.
  2. Sortowania domyślnego / trafności - według dopasowania wyników do wyszukiwanej frazy oraz zachowań klientów, w tym liczby zakupów, ceny i czasu dostawy.
  3. Popularności - według liczby sprzedanych produktów w określonym czasie.
  4. Ocen klientów - od najwyższej oceny.
  5. Liczby komentarzy - od największej liczby opinii.
Omega Pudełko Jewel Case 1CD Clear (45730)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Pudełko
  • Pojemność opakowania: 1
  • Ilość sztuk: 1
  • Kolor: Przezroczysty
Jak wybieramy

Jak wybieramy sprzedawcę?

Morele.net to Platforma Marketplace, dlatego ten sam produkt może być wystawiany przez wielu sprzedawców, z których każdy przedstawia własną propozycję zakupu.
Aby ułatwić Ci zakupy, jako pierwszą wyświetlamy propozycję główną – jest to najlepsza propozycja wybrana spośród wszystkich sprzedawców na podstawie ceny, czasu dostawy oraz jakości obsługi.

Przy wyborze sprawdzamy:

  • Całkowity koszt
    Porównujemy ceny produktów wraz z najniższym dostępnym dla tego produktu kosztem przesyłki.
  • Czas dostawy
    Premiujemy najszybszą wysyłkę. Liczy się nie tylko deklarowany czas, ale też to, do której godziny możesz złożyć zamówienie, aby zostało wysłane jeszcze tego samego dnia.
  • Jakość obsługi i Twoje bezpieczeństwo
    Promujemy sprzedawców z wysoką oceną oraz tych, którzy uzyskali status Autoryzowanego sprzedawcy.

Pełną listę sprzedawców znajdziesz w sekcji Marketplace, klikając w:

  • X propozycji – na liście produktów,
  • Więcej propozycji (X) – na karcie produktu.
5,01 zł
(5,01 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Pudełko na płytę CD/DVD slim przeźroczyste 25szt. (5706002022105)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Pudełko
  • Pojemność opakowania: 1
  • Ilość sztuk: 25
  • Kolor: Przezroczysty
58,70 zł
(2,35 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 60,61 zł
CD/DVD Q-CONNECT, standard, 10szt., przeźroczyste (5706002022099)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Pudełko
  • Pojemność opakowania: 1, 10
  • Ilość sztuk: 10
  • Kolor: Przezroczysty
48,95 zł
(4,90 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 51,33 zł
Hama Pudełka na płyty CD-BOX 5 szt. ( 447480000 )
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Pudełko
  • Pojemność opakowania: 1
  • Ilość sztuk: 5
  • Kolor: Przezroczysty
22,90 zł
(4,58 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Esperanza Płyta Czyszcząca do Napędów CD/DVD/BR
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Płyta czyszcząca
  • Pojemność opakowania: 1
  • Ilość sztuk: 1
  • Kolor: Niebieski
10,99 zł
(10,99 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Sandberg USB-C/A DVD Drive
114,32 zł
(114,32 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 144,99 zł
Hama CD WALLET 32 CD CZARNY (11615)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Etui
  • Pojemność opakowania: 32
  • Ilość sztuk: 1
  • Kolor: Czarny
34,99 zł
(1,09 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 36,25 zł
Platinet koperty CD z oknem bez kleju 100 szt (56862)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Koperta
  • Pojemność opakowania: 1
  • Ilość sztuk: 100
  • Kolor: Biały
11,44 zł
(0,11 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 12,47 zł
Omega Pudełko Jewel Case, Czarne (56928)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Pudełko
  • Pojemność opakowania: 1
  • Ilość sztuk: 1
  • Kolor: Czarny
4,37 zł
(4,37 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 6,20 zł
Q-Connect KOPERTY NA CD/DVD 50 SZTUK
CECHY PRODUKTU
  • Ilość sztuk: 50
18,81 zł
(0,38 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 21,80 zł
Amaray pudełko na płyty BLU-RAY 14MM 1 CLEAR
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Pudełko
  • Pojemność opakowania: 1
  • Ilość sztuk: 1
  • Kolor: Przezroczysty
3,14 zł
(3,14 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Hama 1x10 Hama CD Jewel Case 44746 - 44746
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Pudełko
  • Pojemność opakowania: 1
  • Ilość sztuk: 10
  • Kolor: Przezroczysty
-9%43,76 zł
39,99 zł
(4 zł/szt.)
najniższa cena: 43,76 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 44,50 zł
Hama Pudełka na płyty DVD Double Box 5szt Czarne (512940000)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Pudełko
  • Pojemność opakowania: 2
  • Ilość sztuk: 5
  • Kolor: Czarny
22,70 zł
(4,54 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
MediaRange portfel na CD/DVD, czarny (BOX55)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Etui
  • Pojemność opakowania: 96
  • Kolor: Czarny
27,69 zł
(0,29 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Hama Organizer CD Flipper na 44 płyty czarny
CECHY PRODUKTU
  • Kolor: Czarny
-37%93,68 zł
59,20 zł
(1,35 zł/szt.)
najniższa cena: 93,68 zł
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 94,80 zł
Hama CD Wallet Nylon 120, black (00033833)
CECHY PRODUKTU
  • Pojemność opakowania: 1
71,05 zł
(71,05 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 76,97 zł
Amaray PUDEŁKO BLU-RAY 14MM 1 BLUE
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Pudełko
  • Pojemność opakowania: 1
  • Kolor: Niebieski
4,87 zł
(4,87 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 6,52 zł
Hama CD WALLET 64 CD CZARNY (11616)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Etui
  • Pojemność opakowania: 64
  • Ilość sztuk: 1
  • Kolor: Czarny
58,68 zł
(0,92 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 54,93 zł
Verbatim Koperty 100 sztuk (49976)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Koperta
  • Pojemność opakowania: 1
  • Ilość sztuk: 100
  • Kolor: Biały
19,77 zł
(0,20 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 20,65 zł
PUDEŁKO JEWEL CASE 2 CD CLEAR 44845
CECHY PRODUKTU
  • Pojemność opakowania: 2
6,38 zł
(0,64 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 7,05 zł
Omega Pudełko Slim Case 1 płyta x10 szt. (40172)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Pudełko
  • Pojemność opakowania: 1
  • Ilość sztuk: 10
  • Kolor: Przezroczysty
17,91 zł
(1,79 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Hama Pudełka na płyty CD-BOX 5 szt. podwójne (447450000)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Pudełko
  • Pojemność opakowania: 2
  • Ilość sztuk: 5
  • Kolor: Przezroczysty
19,90 zł
(3,98 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Esperanza Koperty na CD z okienkiem 100 szt
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Koperta
  • Pojemność opakowania: 1
  • Ilość sztuk: 100
  • Kolor: Biały
30,73 zł
(30,73 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Hama Pudełka na płyty CD Standard 5szt (447440000)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Pudełko
  • Pojemność opakowania: 1
  • Ilość sztuk: 5
  • Kolor: Przezroczysty
19,90 zł
(3,98 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 22,78 zł
MediaRange Koperty na płyty CD/DVD 50szt. (BOX65)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Koperta
  • Pojemność opakowania: 1
  • Ilość sztuk: 50
  • Kolor: Biały
15,26 zł
(0,31 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Hama CD Wallet 104 szt. Czarny (116170000)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Etui
  • Pojemność opakowania: 104
  • Ilość sztuk: 1
  • Kolor: Czarny
59,20 zł
(0,57 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
od 59,20 zł
Hama CD Wallet Slim, czarny (000956060000)
CECHY PRODUKTU
  • Rodzaj: Etui
  • Pojemność opakowania: 24
  • Ilość sztuk: 1
  • Kolor: Czarny
27,59 zł
(27,59 zł/szt.)
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca:
Ładowanie informacji o sprzedawcy…
Specjalista Morele |10:47
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości z Polski.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.