Płyty CD i DVD - akcesoria
Do koszyka

Verbatim Koperty 100 sztuk (49976)

Koperta
ID produktu: 951616
Zobacz produkty podobne
(1)
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Typ: Koperta
Opis
Specyfikacja
Opinie (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Verbatim Koperty 100 sztuk.

 

Specyfikacja

Typ
Koperta
Biały
Koperta na płytę CD
W zestawie [szt.]: 100

Opinie (1)

(1)
5/5
(1)
100% osób poleca
ten produkt
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Super - działa. Niczego więcej nie oczekiwałem.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Więcej informacji można uzyskać pod adresem: [email protected]

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Fideltronik Moduł bateryjny do ARES 800LTx, 1600 i 3000 (MB4821), Panasonic Akumulator Eneloop Pro AAA / R03 930mAh 4szt., Etja Olejek Eteryczny Sandałowy, 10ml, VivoLink DVI-D - DVI-D, 10, Czarny (PRODVILD10), MicroConnect DVI-I D-Sub (VGA), 5, Czarny (50992), ColorWay Cleaning kit 3 in 1 for Screen and Monitor Cleaning - CW-4130, TF1 Tusz B-127BXL / LC-127XL-Bk (Black), Super Benek Neutralizator zapachów Super Benek Morski - 250 ml, HP 3 Cell, 43 Wh (761230-005), CHABA OBROŻA TAŚMA 25mm/60cm POMARAŃCZOWA, VITAKRAFT VITAKRAFT PIES 55g BOONY BITS - VAT008343, Lenovo Legion Y720-15IKB (80VR0066PB), Defender Basic 620 (63620), MicroConnect Światłowód LC/UPC-LC/UPC 2m 50/125 OM5 (FIB551002), WIO-MAR Jaśkowe Z Miętą 0.3kg /min 5szt, EFB USB EFB Typ C, USB2.0, Premium, 0.5m (K5258SW.0,5), Nillkin Etui Frosted Shield dla Xiaomi Redmi Note 5A Prime , SmartWoods Case Etui Drewniane Deer Active Iphone 7 8, Simax naczynie żaroodporne z pokrywą