
Kabel USB Wozinsky USB-A - Lightning 2 m Czarny (5907769301193)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Kabel Wozinsky USB - Lightning o długości 2 metrów to solidny przewód, który zapewnia szybkie ładowanie i przesyłanie danych dla urządzeń Apple, łącząc funkcjonalność z estetyką.
Kabel Wozinsky USB - Lightning o długości 2 metrów to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników urządzeń Apple, którzy cenią sobie zarówno jakość, jak i niezawodność. Dzięki nowoczesnym technologiom, ten kabel wspiera szybkie ładowanie oraz efektywne przesyłanie danych, co czyni go niezbędnym akcesorium w codziennym użytkowaniu.
Kabel Wozinsky umożliwia jednoczesne ładowanie i przesyłanie danych, co znacznie zwiększa jego funkcjonalność. Dzięki grubszemu ocynowanemu drutowi miedzianemu, kabel przyspiesza tempo ładowania do 2.4 A, co pozwala na szybkie doładowanie Twojego urządzenia w krótkim czasie.
Wykonany z elastycznych i ogniotrwałych materiałów, kabel charakteryzuje się solidną konstrukcją. Zewnętrzna powłoka z TPE jest nie tylko wytrzymała, ale także elastyczna, co pozwala na swobodne zginanie bez ryzyka pęknięcia. Wewnątrz znajduje się aluminiowa obudowa z cynowanymi przewodami, co zwiększa trwałość kabla.
Antypoślizgowa końcówka kabla jest idealnie dopasowana do portu wejściowego w urządzeniach Apple, co zapobiega niekontrolowanemu wysuwaniu się wtyczki. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoje urządzenie będzie zawsze bezpiecznie podłączone.
Kabel Wozinsky jest kompatybilny z szeroką gamą produktów Apple, w tym iPhone 12 Pro Max, iPhone 12 mini, iPhone 11, iPad Air 2020 i innymi modelami. To sprawia, że jest to uniwersalne akcesorium, które zaspokoi potrzeby każdego użytkownika.
Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji kabla zapewniają jego długotrwałe użytkowanie. TPE oraz nylonowy oplot gwarantują nie tylko estetyczny wygląd, ale również odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Inwestuj w nowoczesny sprzęt i zwiększ swoją produktywność!
Pliki do pobrania: