Bardzo estetycznie wykonane wtyki - dużo lepiej, niż na powyższych zdjęciach produktu. Wtyk microUSB dobrze trzyma się w telefonie i trzeba użyć na prawdę dużej siły, aby go wyciągnąć. Kabla tego używam wyłącznie do ładowania telefonu, i w tej roli, jak na razie, spisuje się znakomicie. Polecam.
- ZALETY:
- + Jakość wykonania
- + Długość
- + Dobrze dopasowane wtyki
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie