Ciśnieniomierze (66)

Ciśnieniomierze

(66)
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów,Al KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Cen, Al Jerozolimske56C
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
 • Sortowanie domyślne
 • Cena - od najniższej
 • Cena - od najwyższej
 • Po popularności
 • Po ocenach klientów
 • Po ilości komentarzy
Ciśnieniomierz Beurer BM 58
Ciśnieniomierz Oro-med naramienny ORO-N1 BASIC
Ciśnieniomierz AEG BMG 5611
Ciśnieniomierz Beurer BC 30
Ciśnieniomierz Oro-med ORO-168
Ciśnieniomierz Oro-med ORO-N2BASIC
Ciśnieniomierz Omron M2 HEM-7121-E

Ciśnieniomierz Omron M2 HEM-7121-E Bestseller

ID produktu: 953340
Zapytaj społeczności
Kupiło 21 osób
-12%
146,99 zł
129,99 zł
Ciśnieniomierz AEG BMG (5677)
Ciśnieniomierz Sanitas Sanitas SBC 53 - blood pressure monitor - white
Ciśnieniomierz Beurer BM 85
Ciśnieniomierz Beurer naramienny biały BM44
Ciśnieniomierz Beurer BC 32
Ciśnieniomierz Esperanza Vigor (ECB001)
Ciśnieniomierz Sencor SBD 1470
Ciśnieniomierz Beurer naramienny srebrny BM35
Ciśnieniomierz Beurer BC 58
Ciśnieniomierz Beurer BM 40 onpack
Ciśnieniomierz Esperanza Vitality (ECB002)
Ciśnieniomierz Oro-med ORO-M9COMFORT
Ciśnieniomierz Nokia BP-801-All-Inter
Ciśnieniomierz Mescomp MESMED MM 204
Ciśnieniomierz AEG Naramienny (BMG 5612)
Kontrolowanie ciśnienia krwi jest niezwykle proste i wygodne. Wszystko za sprawą nowoczesnych ciśnieniomierzy. W ofercie sklepu morele.net można znaleźć szeroki wybór urządzeń z tej kategorii. To rozwiązania na każdą kieszeń, które umożliwią łatwe kontrolowanie stanu zdrowia w warunkach domowych. Ciśnieniomierze z naszego asortymentu to sprzęty od znanych i cenionych marek: Beurer, Kardio-test, Omron, Medisana, Braun, Sencor, AEG i od wielu innych producentów.

Ciśnieniomierze można podzielić na urządzenia na nadgarstek oraz na przedramię. Regulacja pasa dociskowego jest dość duża więc większość modeli pasuje na każdego użytkownika – ale warto upewnić się przed zakupem, jaki jest maksymalny obwód w wybranym urządzeniu. Przy wyborze ciśnieniomierza warto zwrócić uwagę na szereg parametrów technicznych. Najważniejszą kwestią jest oczywiście typ ciśnieniomierza. Generalnie uważa się urządzenia na przedramię za dokładniejsze od ciśnieniomierzy nadgarstkowych. Mimo to modele na nadgarstek są polecane osobom o niższej sprawności oraz tym, którzy mają problem z doborem ciśnieniomierza na przedramię o odpowiednim rozmiarze.

Kluczowe znaczenie przy wyborze ciśnieniomierza ma rozmiar oraz jakość wykonania mankietu. Od tego elementu będzie zależała dokładność pomiaru. Kolejną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę jest oferowana funkcjonalność – warto wybrać urządzenie, które oferuje nie tylko automatyczny pomiar, ale które również pozwala na zapisywanie wyników, zapamiętywanie pomiarów dla jednego lub kilku użytkowników (im większa pamięć urządzenia, tym większe możliwości w tym zakresie). Niektóre ciśnieniomierze poza wykonywaniem pomiarów pozwalają również na wykrycie arytmii serca oraz innych nieprawidłowości.

Dobry ciśnieniomierz powinien być łatwy w obsłudze, intuicyjny i funkcjonalny. Warto zwrócić uwagę na jego wyświetlacz LCD – na czytelną prezentację wyników oraz ergonomiczny kształt. Większość oferowanych przez nas ciśnieniomierzy to urządzenia niezwykle łatwe w użyciu, których obsługa nie wymaga wielu skomplikowanych czynności.

Przed zakupem ciśnieniomierza warto jeszcze zapoznać się z opiniami innych użytkowników, przejrzeć ich oceny i recenzje, by przekonać się, które modele cieszą się największą popularnością. Najlepszą metodą na zakup dobrego modelu ciśnieniomierza w niskiej cenie jest śledzenie naszych ofert specjalnych – w morele.net można znaleźć rozwiązania na każdą kieszeń.