
Zipro Mata ochronna 100 cm x 100 cm x 2 cm czarna
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
(12)

Mata treningowa Zipro o uniwersalnym przeznaczeniu do wykorzystania podczas gimnastyki, fitnessu, pilates, w jodze oraz jako mata ochronna pod sprzęty takie jak bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze, atlasy, czy ławki. Mata modułowa Zipro po złożeniu tworzy duży obszar do wykonywania treningów.Mata po rozłożeniu skutecznie chroni podłoże oraz sam sprzęt przed uszkodzeniami. Pochłania też dźwięki towarzyszące treningowi oraz redukuje do minimum drgania, jakie powstają w trakcie ćwiczeń na urządzeniach cardio.

Mata ma grubość 2 cm, która znakomicie amortyzuje i tłumi dźwięki. Wytrzymała pianka EVA zapewnia odporność na wgniecenia i szybko powraca do pierwotnego kształtu po zakończeniu ćwiczeń. Mata zapewnia stabilność podczas treningu - nie ślizga się po podłożu niezależnie od jego rodzaju i nie ślizga się na niej sprzęt.

Konstrukcja typu puzzle pozwala oszczędzać miejsce i dowolnie łączyć z innymi matami tego typu i w takich samych wymiarach. Po połączeniu 4 lub więcej elementów, wszystkie zazębią się ze sobą i będą stabilnie tworzyć jednolitą powierzchnię. Dodatkowo obrzeża pozwalają na estetyczne wykończenie krawędzi maty.
Pliki do pobrania:
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00