
Zasilacz EWD 10/20 ELFON
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Zasilacz EWD 10/20 od firmy ELFON to znakomity wybór dla analogowych systemów domofonowych wieloabonentowych. Dzięki swojej wysokiej wydajności oraz niezawodności, zapewnia stabilne zasilanie dla wielu użytkowników w budynkach wielorodzinnych.
Ten zasilacz wyróżnia się maksymalną obciążalnością wynoszącą 20VA, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla wymagających systemów domofonowych. Użytkownicy mogą cieszyć się niezawodnym działaniem oraz doskonałą jakością dźwięku.
Obudowa typu EURO nie tylko zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, ale także umożliwia wygodny montaż na ścianie. Zasilacz można zainstalować w szafie elektrycznej na szynie DIN o szerokości 6 modułów, co ułatwia jego integrację w systemie elektrycznym budynku.
Zasilacz EWD 10/20 oferuje funkcję regulacji głośności zarówno słuchawki, jak i kasety, co pozwala na dostosowanie poziomu dźwięku do indywidualnych preferencji użytkowników. To praktyczne rozwiązanie zwiększa komfort korzystania z systemu domofonowego.
Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy w szerokim zakresie temperatur, od -10 do 50°C, co sprawia, że jest odpowiednie do różnych warunków atmosferycznych. Dzięki temu, zasilacz EWD 10/20 sprawdzi się zarówno w chłodniejszych, jak i cieplejszych klimatach.
Zamów teraz, aby cieszyć się niezawodnym zasilaniem dla swojego systemu domofonowego! Idealne rozwiązanie dostępne już dziś na Morele!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00