Udostępnij
Skomentuj

Super Smash Bros. Ultimate: Banjo-Kazooie – wymagania sprzętowe

W tym poradniku poznasz szczegóły na temat Super Smash Bros. Ultimate i kolejnego dodatku do tej produkcji.

Super Smash Bros. Ultimate: Banjo-Kazooie – informacje ogólne

Super Smash Bros to popularna bijatyka, która regularnie gości na konsolach marki Nintendo. Twórcy wspierają najnowszą część serii dodatkami. Jeden z nich wprowadza do gry bohaterów z uniwersum Banjo-Kazooie. Oto najważniejsze informacje o grze.

  • Producent: Nintendo
  • Wydawca: Nintendo
  • Data premiery wersji podstawowej: 7 grudnia 2018
  • Data premiery dodatku: jesień 2019
  • Platforma: Nintendo Switch
  • Tryby gry: singleplayer, multiplayer
  • Ograniczenia wiekowe: Od 12 lat

Za produkcję i dystrybucję gry odpowiada Nintendo. Podstawowa wersja gry pojawiła się już 7 grudnia. Na jesień 2019 roku zaplanowano dodatek z kolejnymi usprawnieniami. Gra pojawiła się wyłącznie na Nintendo Switch. Chociaż główną siłą tej produkcji jest rozgrywka w trybie multiplayer, możemy również bawić się w ciekawej kampanii dla pojedynczego gracza. Tytuł przeznaczono dla użytkowników powyżej dwunastego roku życia.

Warto wiedzieć!

W lewym dolnym rogu pudełek z grami znajdziemy informację o tym, dla jakiej grupy wiekowej przeznaczona jest zabawa. Aby dokonać rozsądnego zakupu, warto również zwrócić uwagę, jakiego typu treści niecenzuralne znajdują się w rozgrywce. O tym przeczytamy na odwrocie opakowania. Super Smash Bros. Ultimate: Banjo-Kazooie stawia na walki, które odbywają się bez rozlewu krwi.  

Super Smash Bros. Ultimate: Banjo-Kazooie – fabuła, mechanika, detale

W trybie fabularnym prawie wszystkie postacie zostały opanowane przez złe moce. Uciekł jedynie Kirby, który zostaje głównym bohaterem. Ta niezwykle popularna postać będzie przemierzała bardzo duży świat, w którym stoczy mnóstwo zaciętych walk. Podczas tej przygody zbieramy specjalne duszki, których moce możemy wykorzystać w zabawie. Warto wspomnieć, że gdy pokonamy jednego z zaklętych bohaterów, będziemy mogli wcielić się w jego postać.

Zabawa opiera się na pojedynkach, których miejscem są różnorodne areny. Celem gracza jest wyeliminowanie przeciwnika przez wyrzucenie go poza obszar rozgrywki. Im więcej ciosów otrzyma dany zawodnik, tym trudniej jest mu utrzymać się na arenie. Gra pełna jest różnorodnych postaci, a z nowym dodatkiem odkryjemy kolejne. Każda z nich charakteryzuje się unikalnymi umiejętnościami, co sprawia, że rozgrywka jest ciekawa i nieprzewidywalna. W grze nie tylko będziemy walczyć, ale również skakać po platformach. To świetna propozycja na zabawę dla kilku graczy.  

W rozgrywce zobaczymy charakterystyczny widok z boku znany z wielu zręcznościowych produkcji. Wszystkie postacie i areny zostały zaprojektowane z dużym wyczuciem estetyki. Grafika zarówno w trybie stacjonarnym, jak i przenośnym prezentuje się bardzo dobrze. Słowa uznania należą się także ścieżce dźwiękowej, która doskonale buduje atmosferę rozgrywki. 

Super Smash Bros. Ultimate: Banjo-Kazooie – wymagania sprzętowe

Gra pojawiła się wyłącznie na Nintendo Switch, więc do komfortowej gry wystarczy nam sama konsola. Warto jednak zwrócić uwagę na pewne szczegóły, które przedstawiamy w tabeli. Sprawdź, jak Nintendo Switch  prezentuje się na tle innych konsol. 

Konsola Nintendo Switch została wyposażona w niższej klasy podzespoły niż inne prezentowane sprzęty. Warto nadmienić, że parametry techniczne nigdy nie były siłą urządzeń Nintendo. Największym uznaniem cieszyły się zawsze produkcje ekskluzywne. Wiele z nich otrzymało bardzo wysokie oceny recenzentów. Nie inaczej jest w przypadku Super Smash Bros. Ultimate.

Uwaga!

Nintendo Switch to pierwsza konsola, która oferuje zarówno stacjonarną, jak i przenośną rozgrywkę. Dzięki temu możemy cieszyć się naszymi ulubionymi grami nawet w podróży. Oprócz tradycyjnego sterowania warto również odkryć możliwości Nintendo Switch Pro Controllera, który oferuje dużo wygodniejszą rozgrywkę.  

Udostępnij
0 ocen
1 komentarz
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (1)

SUper
Specjalista Morele | 16:25
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.