Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

State of Decay 2 Heartland – wymagania sprzętowe i ważne szczegóły

Na rynku pojawił się dodatek do State of Decay 2. Sprawdź, jakie elementy rozgrywki może zaoferować graczom.

State of Decay 2 Heartland – informacje ogólne

Rozszerzenie do popularnej gry akcji uzupełnia fabułę o kolejną ciekawą historię osadzoną w postapokaliptycznym świecie. 

  • Producent: Undead Labs
  • Wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios
  • Data premiery State of Decay 2: 22 maja 2018
  • Data premiery dodatku Heartland: 9 czerwca 2019
  • Platforma: PC, Xbox One
  • Tryby gry: singleplayer / multiplayer
  • Ograniczenia wiekowe: Od 18 roku życia

Dodatek do State of Decay 2 ukazał się 9 czerwca 2019 roku. Producentem gry jest Undead Labs, a wydawcą Microsoft Studios oraz Xbox Game Studios. Rozgrywka możliwa jest na komputerach osobistych i została przeznaczona wyłącznie dla użytkowników dorosłych. Tytuł oferuje zarówno tryb dla pojedynczego gracza, jak i multiplayer.

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Warto wiedzieć!

Popularne gry na konsoli Xbox One często pojawiają się również na komputerach z systemem Windows. Możliwość zabawy na obydwu platformach oferuje marka Microsoft. Jedną z tych produkcji jest właśnie State of Decay 2. Warto podkreślić, że gra wchodzi w skład abonamentu Game Pass, z którego bardzo chętnie korzystają gracze.

State of Decay 2 Heartland – fabuła, mechanika, detale

Akcja podstawowej wersji gry została osadzona w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez Zombie. Bohaterami produkcji są losowo generowane postacie, pomiędzy którymi można się przełączać podczas rozgrywki. Rozpaczliwa walka o przetrwanie polega na gromadzeniu zasobów oraz pokonywaniu krwiożerczych bestii. Nasze zmagania poszerzone są o elementy rozwoju postaci. Mamy zatem do czynienia z produkcją, która łączy w sobie gatunek trzecioosobowej gry akcji, RPG oraz survivalu. 

Dodatek Heartland wprowadza dwie nowe grywalne postacie, które przetrwały apokalipsę. To były więzień – Quincy oraz Larissa – córka kryminalisty, która poszukuje ojca. Wybór postaci oraz decyzje gracza mają istotny wpływ na fabułę gry. Dzięki rozszerzeniu do State of Decay 2 poznamy odpowiedzi na wiele pytań, które nasunęły nam się po ukończeniu fabuły w edycji  podstawowej. Rozszerzenie uzupełnia rozgrywkę o nową mapę oraz wrogów, których wcześniej nie spotkaliśmy. 

Jakość grafiki nie uległa zmianie. Nadal zobaczymy ostre tekstury, duży otwarty świat, który został zaprojektowany z rozmachem. Wszystkie postacie oraz lokacje w grze prezentują się nadzwyczaj atrakcyjnie. Muzyka idealnie buduje postapokaliptyczny nastrój. W każdym z tych aspektów widać ogromne przywiązanie do detali.

State of Decay 2: Heartland – wymagania sprzętowe

Jakiego komputera potrzebujemy do komfortowej rozgrywki w State of Decay 2: Heartland? Wymagania sprzętowe nie zmieniły się, względem podstawowej edycji gry. Zarówno minimalną, jak i rekomendowaną przez producenta konfigurację komputera przedstawiliśmy w poniższej tabeli. 

Rekomendowane wymagania gry State of Decay 2 są wysokie. Aby cieszyć się jak najlepszą jakością detali, powinniśmy posiadać na pokładzie komputera bardzo wysokiej klasy procesor, dobrą kartę graficzną oraz aż 16 GB pamięci RAM. Minimalna konfiguracja uwzględnia niższej klasy podzespoły, jednak nadal warto dysponować gamingowym sprzętem. 

Uwaga!

Jeżeli moc naszego komputera okaże się niewystarczająca, aby zagrać w State of Decay 2, należy pamiętać, że gra pojawiła się również na Xbox One. Najbardziej zaawansowana wersja tego sprzętu – Xbox One X potrafi obsłużyć rozdzielczość 4K. Do tego będziemy również potrzebować wysokiej klasy telewizora. Rozgrywka na dużym ekranie będzie nadzwyczaj wygodna.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 23:02
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.