Udostępnij
Skomentuj

Ranking suszarko-lokówek – top 10 najpopularniejszych modeli

Suszarko-lokówka to sprzęt ułatwiający stylizację włosów. Którą wybrać? Ranking suszarko-lokówek podpowie.

Suszarko-lokówka to bardzo przydatne urządzenie dwa w jednym, które nie tylko wysuszy, ale także perfekcyjnie ułoży włosy. Dostępne na rynku modele oferują różne dodatkowe funkcje takie jak jonizacja czy regulacja temperatury. Istnieją również mniej lub bardziej rozbudowane wersje z różnymi końcówkami i szczotkami. Którą suszarko-lokówkę wybrać, by nie żałować zakupu? Czym się wyróżnia najlepsza suszarko-lokówka? W celu ułatwienia wyboru przygotowaliśmy ranking suszarko-lokówek. Sprawdź i wybierz model dla siebie.

Suszarko-lokówka – czym wyróżniają się najlepsze?

Najlepsza suszarko-lokówka spełni oczekiwania osoby, która będzie ją używać. Dlatego dla każdego mogą być istotne inne atrybuty urządzenia. Niemniej jednak istnieją ogólne parametry, które wpływają na jakość pracy sprzętu. Jedną z najważniejszych cech jest regulacja prędkości nawiewu oraz wysokości temperatury powietrza. Funkcja umożliwia dostosowanie odpowiedniej wartości do różnych typów i długości włosów. W przypadku włosów cienkich i zniszczonych wskazana jest praca na niższych wskaźnikach.

Dobrze, aby suszarko-lokówka była wyposażona w chłodny nawiew, który nie tylko utrwali stylizację, ale także zamknie otwarte łuski włosów. Podobny efekt można uzyskać dzięki funkcji jonizacji, która dodatkowo zapobiega elektryzowaniu i matowieniu kosmyków. Jonizacja, w którą jest wyposażona między innymi suszarko-lokówka Revlon, domykając łuski, sprawia, że włosy stają się gładkie i lśniące. Dodatkowo powłoka szczotek powinna być wykonana z materiałów, które nie niszczą włosów – odpowiednie będzie między innymi pokrycie ceramiczne oraz naturalne włosie.

Na pracę urządzenia wpływa także jego moc. Im wyższa wartość, tym szybciej i efektywniej suszarko-lokówka będzie suszyć i układać włosy. Optymalną pracę urządzenia zapewnia moc na poziomie 1000 W – taką wartość oferuje suszarko-lokówka BaByliss.

I oczywiście warto sprawdzić, czy urządzenie jest wyposażone w wymienne końców i szczotki. Jeśli tak, to najlepiej, aby były wykonane z naturalnego włosia, które nie niszczy struktury włosa. Dzięki różnym nasadkom można uzyskać wymarzoną stylizację – od miękkich fal po sprężyste loki aż po lśniącą taflę wyprostowanych włosów.

Ranking suszarko-lokówek – te modele wybierane są najczęściej

Producenci elektronarzędzi do pielęgnacji włosów oferują różnego rodzaju modele suszarko-lokówek, które różnią się od siebie wyglądem, funkcjami i dołączonymi do zestawu elementami. Spośród setek dostępnych ofert trudno wybrać najlepszy model. Aby ułatwić wybór, przygotowaliśmy ranking suszarko-lokówek. Zestawienie zawiera najczęściej wybierane modele przez Klientów naszego sklepu. Jeśli szukasz odpowiedniego sprzętu dla siebie lub na prezent, to koniecznie zapoznaj się z rankingiem.

Suszarko-lokówka BaByliss AS136E

Suszarko-lokówka Babyliss to wielofunkcyjny sprzęt wyposażony w cztery zróżnicowane końcówki. Posiada liczne udogodnienia – między innymi regulację prędkości nawiewu i temperatury powietrza. Niewielkie rozmiary urządzenia podkreślają jego mobilny i przenośny charakter. Zmieści się do średniej kosmetyczki lub torebki. Suszarko-lokówka o mocy wynoszącej 1000 W zapewnia sprawną pracę. Wśród wymienny nasadek znajduje się płaska szczotka, stożkowa do kręcenia loków, szczotka do kręcenia fal oraz koncentrator. Wszystkie końcówki suszą włosy. Model ma funkcję jonizacji oraz obrotowy kabel.

Suszarko-lokówka BaByliss AS136E

Suszarko-lokówka BaByliss AS136E

Suszarko-lokówka Revlon RVDR5222

Suszarko-lokówka Revlon wyposażona jest w jonizację, która zamyka łuski włosów otwierające się pod wpływem oddziaływania wysokiej temperatury. Dzięki temu rozwiązaniu włosy zyskują gładkość i blask. Jonizacja sprawia, że znika problem puszenia się włosów i zjawisko elektryzowania. Za pomocą suszarko-lokówki Revlon można zakręcić dowolnej grubości loki oraz całkowicie wygładzić włosy. Urządzenie jest wyposażone w regulację prędkości i temperatury wydmuchiwanego powietrza oraz zimny nawiew. Maksymalna moc jest na poziomie 800 W. Zastosowana powłoka ceramiczna równomiernie rozprowadza ciepło po szczotce. Suszarko-lokówka Revlon ma wygodny owalny kształt oraz obrotowy kabel.

Suszarko-lokówka Revlon

Suszarko-lokówka Revlon RVDR5222

Suszarko-lokówka BaByliss AS960E

Suszarko-lokówka BaByliss to urządzenie, które zapewnia maksymalny efekt przy minimalnym wysiłku. Jest przeznaczona do różnych typów i długości włosów. Zastosowana technologia jonowa niweluje elektryzowanie się włosów i zapewnia im zdrowy połysk. Podstawowym parametrem suszarko-lokówki BaByliss jest jej duża moc o wartości 1000 W. Urządzenie wyposażone jest w zmienny nawiew w dwóch prędkościach. Zimny nawiew działa korzystnie na strukturę włosa, zamykając jego łuski. Do suszarko-lokówki dołączone są cztery wymienne końcówki – szeroka 50-mm i nieco mniejsza 20-mm szczotka z ceramiczną powłoką, głowica prostująca włosy oraz końcówka susząca.

Suszarko-lokówka BaByliss AS960E

Suszarko-lokówka BaByliss AS960E

Suszarko-lokówka Revlon RVDR5279UKE

Suszarko-lokówka Revlon z tytanową powłoką zapewnia długotrwałe rezultaty i zdrowy połysk włosów. Specjalnie opracowany kształt z delikatnie zakrzywionymi bokami pozwala osiągnąć dodatkową objętość i gładkie prostowanie. Jest to wygodna suszarko-lokówka z jonizacją, która pomaga utrzymać neutralny ładunek na włosach – nadaje gładkość i zmniejsza puszenie. Lokówko-suszarka wyposażona jest w dwustopniową regulację prędkości i trzystopniową regulację temperatury oraz zimny nawiew. Maksymalna moc działania urządzenia jest na poziomie 800 W.

Suszarko-lokówka Revlon RVDR5279UKE

Suszarko-lokówka Revlon RVDR5279UKE

Suszarko-lokówka Grundig HS 5523

Suszarko-lokówka Grundig wyposażona jest w dwustopniową regulację prędkości nawiewu i temperatury powietrza, która pozwala dostosować ciepło do kondycji włosów. Szczotka pokryta powłoką ceramiczną zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła. Dzięki ceramicznym powłokom włosy są chronione przed punktowym przegrzaniem. Urządzenie działa z maksymalną mocą na poziomie 1100 W. Szczotka o średnicy 50 mm wyposażona jest w nienagrzewająca się końcówkę.

Suszarko-lokówka Grundig HS 5523

Suszarko-lokówka Grundig HS 5523

Suszarko-lokówka Philips HP8662/00

Suszarko-lokówka Philips wyposażona jest w trzy nasadki, dzięki którym w łatwy i przyjemny sposób można stworzyć piękne i naturalne fryzury. Urządzenie wykorzystuje technologię EssentialCare, która chroni włosy i zapewnia niesamowity połysk. Jonizacja niweluje puszenie się włosów i elektryzowanie. Suszarko-lokówka Philips zapewnia maksymalną moc działania na poziomie 800 W. To poręczna i wygodna suszarko-lokówka wyposażona w funkcję ThermoProtect, która odpowiada za dobór najlepszej temperatury. Do zestawu dołączona jest: szczotka o średnicy 33 mm, szczotka do stylizacji oraz wąski koncentrator.

Suszarko-lokówka Philips HP8662/00

Suszarko-lokówka Philips HP8662/00

Suszarko-lokówka Camry CR 2025

Suszarko-lokówka Camry jest wyposażona w trzystopniową regulację temperatury oraz dwustopniową regulację prędkości. Urządzenie zapewnia maksymalną moc działania aż na poziomie 1800 W. Ceramiczna powłoka gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła na powierzchni szczotki. Jest to wygodna suszarko-lokówka, która idealnie nadaje się do robienia fal, modelowania włosów oraz prostowania. Średnica szczotki z włosiem wynosi 22 mm. Urządzenie jest wyposażone w obrotowy kabel.

Suszarko-lokówka Camry CR 2025

Suszarko-lokówka Camry CR 2025

Suszarko-lokówka Remington AS 1220

Suszarko-lokówka Remington to wielofunkcyjne urządzenie z pięcioma wymiennymi nasadkami. Urządzenie nie plącze włosów i nie powoduje powstawania kołtunów. Suszarko-lokówka wyposażona jest w system jonizujący, który tworzy efekt wygładzenia oraz niweluje puszenie się i elektryzowanie włosów. Chroni strukturę włosa przed łamliwością i kruchością końcówek. W urządzeniu zastosowano trzystopniową regulację temperatury i nawiewu. W zestawie znajduje się: szczotka płaska, szczotka do modelowania i podnoszenia włosów od nasady, okrągła szczotka termiczna o średnicy 21 mm, okrągła szczotka 30 mm oraz koncentrator. Maksymalna moc wynosi 1200 W.

Suszarko-lokówka Remington AS 1220

Suszarko-lokówka Remington AS 1220

Suszarko-lokówka Rowenta CF9540

Suszarko-lokówka Rowenta wyposażona jest w dwa jonizatory, które w trakcie modelowania niwelują elektryzowanie się włosów. Urządzenie charakteryzuje się ergonomiczną oraz wytrzymałą konstrukcją. Antypoślizgowy, wyprofilowany uchwyt zapobiega wypadaniu z rąk. Suszarko-lokówka Rowenta zapewnia maksymalną moc na poziomie 1000 W. Wyposażona jest w dwustopniową regulację prędkości oraz trzystopniową regulację temperatury. Dodatkowo ma funkcję zimnego nawiewu, która zamyka otwarte łuski włosów oraz przycisk zmieniający kierunek obrotów szczotki.

Suszarko-lokówka Adler AD 2022

Suszarko-lokówka Adler oferuje trzystopniową regulację prędkości nawiewu oraz dwustopniową regulację temperatury powietrza. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w funkcję zimnego nawiewu, który zamyka otwarte pod wpływem wysokiej temperatury łuski włosów. W zestawie znajduje się aż sześć szczotek różnej wielkości. Maksymalna moc działania urządzenia wynosi 1000 W. Jest to bardzo wygodna suszarko-lokówka z obrotowym kablem i uchwytem do zawieszenia.

Suszarko-lokówka Adler AD 2022

Suszarko-lokówka Adler AD 2022

Typy suszarko-lokówek – czym różnią się od siebie?

Wśród modeli suszarko-lokówek można zauważyć, że dominują modele oferujące wymienne nasadki. Wielofunkcyjność urządzenia pozwala uzyskać różnorodność fryzur. Za pomocą szerokich szczotek tworzone są piękne, naturalnie wyglądające grube loki. Z kolei płaskie szczotki umożliwiają uzyskanie gładkiej tafli włosów. Poza tym dostępne modele, wykorzystując technologię jonizacji, chronią strukturę włosa przed negatywnym działaniem wysokiej temperatury oraz zapobiegają puszeniu się i elektryzowaniu. Jest to bardzo istotna funkcja korzystnie wpływająca na strukturę i kondycję włosa. Bardzo pomocna również okazuje się możliwość regulacji prędkości nawiewu powietrza oraz jego temperatury. Takie rozwiązanie umożliwia odpowiednie dopasowanie wartości do kondycji włosów. Istotna, ze względu na ochronę struktury włosa przed zniszczeniem, jest funkcja zimnego nawiewu. Zimne powietrze zamyka łuski włosów, które pod wpływem ciepłego powietrza zostały otwarte.

Popularni producenci suszarko-lokówek

Na rynku funkcjonuje wiele firm zajmujących się produkcją elektronarzędzi do pielęgnacji włosów. Spośród tego grona można wyróżnić grupę producentów, którzy od lat wzbogacają rynek konsumencki o nowsze, bardziej wydajne i funkcjonalne urządzenia. Ogromnym zaufaniem i popularnością cieszą się:

  • suszarko-lokówki BaByliss,
  • suszarko-lokówki Grundig,
  • suszarko-lokówki Rowenta,
  • suszarko-lokówki Revlon,
  • suszarko-lokówki Philips.
bulb-learn-more-section-icon

Znajdziesz w Morele

Suszarki do włosów - Prostownice - Lokówki

Udostępnij
5,0
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 09:35
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.