Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

NFS Hot Pursuit Remastered wymagania sprzętowe

Zastanawiasz się jakich parametrów potrzebujesz, aby zagrać w NFS Hot Pursuit? Poznaj charakter tytułu!

Informacje ogólne o NFS Hot Pursuit Remastered

Nowa gra Need For Speed Hot Pursuit jako zręcznościowa gra wyścigowa pozwala Ci przeżyć niesamowite emocje podczas pełnych dynamizmu gonitw. Dzięki ciekawej fabule możesz brać udział w nielegalnych rywalizacjach na publicznych drogach albo być stróżem prawa i zatrzymywać piratów drogowych. Ponadto masz dostęp do różnych trybów i sposobność wyboru wielu aut, co sprawia, że zabawa jest niezwykle urozmaicona.

Polecane gry z serii Need For Speed 

Oprócz wymienionych wyżej możliwości masz szansę wziąć udział w społecznościowych wyścigach za sprawą funkcji Autolog. Dzięki temu łączysz się z innymi użytkownikami w sieci i toczysz emocjonujące rozgrywki. Co więcej, NFS Hot Pursuit oferuje ulepszone efekty wizualne i dużo ciekawych zawartości oraz aktualizacji do pobrania, w tym dodatkowe 6 godzin rozrywki i ponad 30 wyzwań. W pakiecie z ogromnym wyborem samochodów, takich jak: Lamborghini, Porsche czy Mercedes, zabawa jest zapewniona na najwyższym poziomie.

Wymagania sprzętowe NFS Hot Pursuit Remastered

Jeśli planujesz uczestniczyć we wspaniałej przygodzie NFS Hot Pursuit Remastered, powinieneś posiadać odpowiednie warunki sprzętowe. Producent wśród minimalnych oczekiwań podaje dwa rodzaje procesorów: AMD Phenom II X4 965 oraz Intel Core i3-2120 w połączeniu z pamięcią RAM 8 GB, dzięki czemu gra działa z optymalną płynnością. Ponadto potrzebujesz w tym zestawie jednej z kart graficznych AMD Radeon HD5750 lub Nvidia GeForce GTS 45 ze sterownikami DirectX w wersji 11. Gdy masz dodatkowo 45 GB wolnej przestrzeni dyskowej, możesz działać.

Oprócz wymienionych wyżej minimalnych propozycji są także zalecane dane sprzętowe, dzięki którym gra staje się w pełni wydajna, a emocje zostają spotęgowane do zenitu. W tej kwestii niezbędny będzie układ scalony AMD FX-8350 lub Intel Core i5-350K z analogiczną wielkością pamięci RAM na poziomie 8 GB. Ponadto w dobrej konfiguracji należy dodać lepszą kartę graficzną AMD Radeon R9 270x bądź Nvidia GeForce GTX 660, co spowoduje doskonały odbiór obrazu w pięknych, realistycznych kolorach.

Fabuła, mechanika, detale w NFS Hot Pursuit Remastered

Przechodząc do konkretów, warto bliżej przyjrzeć się charakterystyce gry, scenerii i wszystkim szczegółom, wpływającym na ogrom przeżywanych emocji. Wyścigowy tytuł NFS Hot Pursuit Remastered nie posiada konkretnej fabuły, a składa się z wielu różnych wyścigów oraz gonitw. Do Twojej dyspozycji są dwa profile: kierowcy i policjanta, w których rejestrowane są osiągnięcia każdego z nich. Ponadto oferowane są ciekawe trasy przebiegające wzdłuż wybrzeża oceanu, przez leśne ścieżki, pustynię lub serpentyny między górami.

Kiedy bawisz się jako kierowca, ścigasz się z czasem albo uczestniczysz jako uciekinier w policyjnej obławie. W trakcie takiej aktywności masz dostęp do różnego rodzaju trików, które podkręcają emocje i zwiększają Twoje możliwości. A gdy wybierzesz tryb stróża prawa, wówczas gonisz przestępców, ustawiając blokady bądź korzystając ze sposobów przymusu bezpośredniego. Wszystkie rozgrywki w NFS Remastered są możliwe do uruchomienia z poziomu mapy, co znacznie poprawia wygodę.

Z ciekawych opcji należy tu z pewnością wymienić cykl dobowy, dzięki któremu zaczynasz trasę w nocy, gdzie towarzyszą Ci ciemności, a kończysz o świcie, kiedy pierwsze promienie pojawiają się na niebie. Warto także docenić szerokie drogi oraz łuki, które umożliwiają wygodne drfitowanie. Atutem jest sposobność doboru auta do warunków i wymagań danej rozgrywki – dostępne kategorie sportowe, wyścigowe, egzotyczne czy hiper ułatwiają podjęcie odpowiedniej decyzji.

Jaki komputer do NFS Hot Pursuit Remastered?

Jak zostało wspomniane przy wymaganiach sprzętowych, w celu zapewnienia płynności gry, potrzebne są odpowiednie parametry specyfikacji. Jeśli chcesz, aby Twój komputer do NFS Hot Pursuit Remastered sprostał oczekiwaniom, skomponuj najnowszy system Windows 10 w wersji 64-bitowej razem z procesorem Intel Core i3 lub jego odpowiednikiem. Dzięki takiemu połączeniu możesz mieć pewność optymalnych warunków zabawy. Ponadto trzeba pamiętać o odpowiedniej ilości miejsca na dysku twardym co najmniej 45 GB – w trakcie rozrywki unikniesz w ten sposób braku pojemności na zapisywanie postępów.

Warto także zainwestować w przyzwoitą kartę graficzną z serii Nvidia GeForce, gdyż dzięki niej obraz w grze stanie się wyjątkowo dobrze odwzorowany, a kolory zachwycą żywym odcieniem. Przy tworzeniu konfiguracji sprzętowej nie można zapominać o dobraniu odpowiedniego łącza internetowego, które zagwarantuje przepustowość co najmniej 512 Kb/s. Za sprawą takich wartości wyścig przebiega płynnie bez zawieszania, podobnie jak zabawa w społecznościowej rywalizacji dostępnej online.

Jaki laptop do NFS Hot Pursuit Remastered?

Tak samo, jak w kwestii stacjonarnej jednostki, laptop do NFS Hot Pursuit Remastered powinien posiadać analogiczną specyfikację. W przypadku urządzenia mobilnego warto postawić na zalecane wymagania sprzętowe, które są nieco wyższe od tych minimalnych i z pewnością zagwarantują możliwość rozrywki na wysokim poziomie. Komputer ma lepszy system chłodzenia i da sobie radę z grą przy słabszych parametrach – laptop Lenovo ma nieco większe potrzeby.

bulb-learn-more-section-icon

Znajdziesz w Morele

Gry PC - Kierownice - PlayStation - Xbox - Fotele gamingowe

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 18:33
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.