Udostępnij
Skomentuj

Myszka gamingowa do 50 zł. Ranking 2024

Chciałbyś kupić dobrą gamingową myszkę do 50 zł? Zobacz, czym kierować się przy wyborze akcesorium.

Wybór nie jest prosty – aby go ułatwić, zestawiliśmy ranking najchętniej kupowanych na naszej stronie myszek z tej półki cenowej. Oto nasz TOP 10 najlepszych myszek do 50 zł. Zobacz, jakie modele cieszą się największą popularnością.

Ranking myszek dla graczy do 50 zł – 2024

Dobra myszka gamingowa do 50 zł powinna posiadać cechy, które ułatwiają obsługę i umożliwiają rozrywkę na przyzwoitym poziomie. Jednym z takich parametrów jest jej waga – gdy potrzebujesz narzędzia do gier, wybierasz akcesorium o odpowiedniej ciężkości po to, aby wyeliminować ryzyko zbędnych przesunięć kursora na ekranie. Jeśli chcesz znaleźć odpowiednią myszkę dla siebie, powinieneś uprzednio zapoznać się z rankingami produktów w tym przedziale cenowym, dzięki czemu poznasz sprawdzone modele i ułatwisz sobie podjęcie decyzji.

Polecane myszki gamingowe do 50 zł

Zastanawiasz się jakie, są najlepsze myszki dla graczy do 50 zł? Z pewnością najbardziej efektywne będą te, których parametry czułości mają dobry poziom, a także te, które idealnie dopasowują się do dłoni. Zanim postawisz na konkretny wariant, poznaj dokładnie specyfikację urządzeń wskazujących i zobacz, jakie elementy są decydujące w kontekście emocjonującej rozrywki. Opisane poniżej cechy pomogą odpowiednio zaznajomić się z tematem.

W sytuacji, gdy Twój budżet jest dość ograniczony, także możesz wyposażyć się w funkcjonalne akcesorium gwarantujące efektywne oraz wydajne użytkowanie. Wystarczy przeanalizować zestawienia oraz wyszukać opinie innych miłośników gamingowej rozrywki – z pewnością na forach trafisz na cenne wskazówki graczy, co pozwoli Ci na pewniejszy wybór i sposobność zaopatrzenia w sprawdzony model. Nie warto spieszyć się w tej kwestii, a zdecydowanie lepiej gruntownie prześledzić ofertę rynkową.

Jakie cechy powinna mieć dobra myszka gamingowa do 50 zł?

Dobra myszka do gier do 50 zł przede wszystkim ma przyzwoite wartości czułości, a także atrakcyjną rozdzielczość, którą możesz odpowiednio operować po to, by dostosowywać sprzęt do zaawansowania gry. Oprócz tego decydując się na zakup akcesorium, warto dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb związanych z kształtem, obciążeniem lub rodzajem połączenia. Jeden użytkownik większą uwagę przywiązuje do dodatkowej funkcjonalności, a dla drugiego liczy się wygoda obsługi.

Wybierając urządzenie w przystępnej cenie, sprawdź przede wszystkim jego warunki ergonomiczne. Designerskie akcesoria takie, jak myszka gamingowa podświetlana estetycznie robią wrażenie, jednak w przypadku tańszych produktów jest to związane z obniżeniem jakości kosztem wyglądu. Ponadto postaw na modele z dobrą podstawą, wyposażoną w ślizgacze gumowe lub teflonowe, co gwarantuje eliminację niekontrolowanego wyślizgiwania.

Wspomniane już najważniejsze kryterium wyboru związane z poręczną budową uzależnione jest od sposobu chwytania myszki. Na rynku dostępne są urządzenia w wersji palm grip, które umożliwia oparcie całej dłoni na gryzoniu i zapewnia sporo przestrzeni na kciuk. Oprócz tego możesz wybrać typ claw grip dostosowany do graczy operujących opuszkami palców albo fingertip grip ze sposobnością lekkiego wycofania ręki. Jeśli chcesz wygodnie spędzić czas poświęcony gamingowej rozrywce, sprawdź, jaki rodzaj Ci odpowiada i postaw na niego.

Myszka dla graczy do 50 zł - przewodowe czy bezprzewodowe?

Gdy przeglądasz ofertę gamingowych akcesoriów, z pewnością zauważysz podział na dwie grupy: myszki bezprzewodowe dla graczy lub parowane drogą kablową. Na tej półce cenowej raczej lepiej postawić na drugi wariant, bo oferuje on znacznie lepsze parametry. Sprzęty łączone przez moduł Bluetooth wymagają większego budżetu, jeśli mają zapewnić optymalne warunki efektywnej rozrywki. Myszka tego typu przeważnie posiada mniejsze wartości czułości i za tą kwotę kupisz wariant z maksymalną ilością około 3000 dPi.

Najlepsza myszka do gier do 50 zł parowana z komputerem przy użyciu kabla USB gwarantuje Ci możliwość dysponowania sensorem optycznym z 6400 dpi, co zapewnia emocjonującą grę nawet w dynamiczne, pełne akcji tytuły. Ponadto w tej wersji otrzymasz urządzenie wyposażone w większą liczbę funkcjonalnych przycisków ułatwiających poruszanie się na ekranie oraz częstotliwość raportowania na poziomie 1000 Hz, która wzmacnia efektywne działanie.

Myszka gamingowa do 50 zł - optyczna czy laserowa?

W zestawieniu polecanych myszek gamingowych w przedziale do 50 zł trudno będzie znaleźć modele bazujące na sensorze laserowym, które zdecydowanie więcej oferują w kwestii rozdzielczości bądź czułości. Gdy chcesz zaopatrzyć się w tego typu akcesorium, czeka Cię wydatek co najmniej 30 zł więcej. Jednak czasem obserwując różnego rodzaju promocje czy wyprzedaże, trafisz na taki model, więc niekiedy warto poczekać i poobserwować po to, aby w atrakcyjnej cenie kupić lepszy wariant.

Myszka dla graczy do 50 zł działająca na bazie światła IR, czyli tak zwana optyczna posiada niski błąd pomiaru. Ponadto zwykle bywa wyposażona w czujnik z wysokim zakresem rozdzielczości, co gwarantuje płynne dostosowywanie urządzenia do rodzaju pracy lub zabawy. Wówczas w ustawieniach systemowych operujesz parametrami i balansując wartościami, idealnie dopasowujesz myszkę do działania.

Popularni producenci myszek gamingowych do 50 zł

Szukając dobrego akcesorium, w ofercie sklepu Morele znajdziesz modele różnych firm we wspomnianym już podziale ze względu na rodzaj podłączania. Bezprzewodowe myszki dla graczy są między innymi dostępne u producenta Tracer i charakteryzują się rozdzielczością na poziomie 2400 dpi z możliwością skokowej regulacji. Atutem tych myszek jest także dostępne jednokolorowe podświetlenie, które gwarantuje dobre warunki zabawy w zaciemnionym pomieszczeniu.

Wśród myszek gamingowych przewodowych, natrafisz na wiele marek w tym do najpopularniejszych i często kupowanych należą: myszki Tracer, myszki Fury czy myszki Esperanza. Niezależnie od wyboru producenta, decydując się na konkretny produkt, sprawdź opinie o nim w sieci. Dostępne zestawienia top modeli opisują szczegółowo specyfikację wysoko ocenianych gryzoni przez użytkowników, dzięki czemu łatwiej Ci będzie dopasować akcesorium do swoich preferencji.

Udostępnij
5,0
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 05:46
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.