Udostępnij
Skomentuj

Lost Soul Aside – wymagania sprzętowe

Yang Bing przygotowuje RPG akcji, inspirowane produkcjami pokroju Final Fantasy.

Oznacza to, że gracze mogą spodziewać się kolejnej niezwykle dynamicznej gry, która postawi na walkę z hordami pomniejszych przeciwników, a także z wielkimi bossami. Całość ma zostać utrzymana w specyficznej oprawie graficznej, typowej dla produkcji jRPG.

Lost Soul Aside – informacje ogólne o grze

Tytuł powstaje od kilku lat, jednak obecnie nie znamy jeszcze daty jego premiery. Należy jednak pamiętać, że świat gry jest tworzony głównie przez jednego człowieka. Cały projekt wydaje się bardzo ambitny, zwłaszcza gdy przeanalizujemy opublikowane do tej pory materiały graficzne i filmowe.

 • Producent – Yang Bing
 • Data premiery – nie została jeszcze ogłoszona
 • Tryb gry – single player

Lost Soul Aside – fabuła, mechanika, detale

Yang Bing kreuje świat, w którym technologia miesza się z elementami magicznymi – w efekcie otrzymujemy ciekawy mix, który jednak jest dość często spotykany w dzisiejszych grach. Historia skupia się na krainie odbudowującej się po wielkiej wojnie między dwoma dominującymi królestwami. Gdy wydawało się, że przychodzi czas długiego pokoju, dochodzi do tragicznego w skutkach wydarzenia. Do świata zaczynają przedzierać się bowiem niezwykle groźne bestie, zagrażające całej krainie.

Do walki z potworami powołany zostaje specjalny zakon. Gracze wcielą się w jego członka, kapitana imieniem Kazer. Z powodu splotu różnych wydarzeń, nawiązał on połączenie z Areną, jednym z potworów odpowiedzialnych za atak bestii z innego świata. Pozwoliło to poznać Kazerowi powody inwazji, a także zaznajomić się z naturą potworów pojawiających się w krainie. Jak można się domyślić, naszym zadaniem będzie zakończenie wojny. Przy okazji dowiemy się, w jaki sposób i dlaczego doszło do całego wydarzenia.

Podczas rozgrywki zajmiemy się eksploracją ogromnego świata, w którym będziemy mogli podziwiać mnóstwo zróżnicowanych lokacji. Drugim ważnym elementem gry ma być oczywiście sama walka, prowadzona w sposób niezwykle dynamiczny. Pchając fabułę do przodu, przyjdzie nam wykonywać wiele zadań – zarówno głównych, jak i związanych z pobocznymi zajęciami. Do tego dochodzi również interakcja z postaciami niezależnymi.

Warto podkreślić, że świat będziemy eksplorować zarówno pieszo, jak i latając. Nie można zapomnieć również o bogatym uzbrojeniu, z którego mamy korzystać podczas starć. Mowa tu nie tylko o mieczach, ale również rozmaitych rozwiązaniach technologicznych oraz magii. Twórca gry korzysta z silnika Unreal Engine 4, przy użyciu którego tworzony jest rozległy świat i modele postaci. Całość prezentuje się nad wyraz okazale, dlatego można mieć nadzieję, że pod tym względem gra w sposób godny nawiąże do serii Final Fantasy.

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/13909266_187049015043346_5667042606645864584_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=c7cad8ef14cf9b0265156735e2113946&oe=5C775F37

Lost Soul Aside – wymagania sprzętowe

Ze względu na brak wyznaczonej daty premiery gry, nie wiemy jeszcze, jaki sprzęt będzie potrzebny do jej obsługi. Możemy jednak przypuszczać, że uruchomienie pełnych detali graficznych okaże się możliwe tylko przy wykorzystaniu gamingowego zestawu z wysokiej półki.

Lost Soul Aside – potencjalne minimalne wymagania gry

 • Procesor: Intel Core i5 2.8 GHz
 • Karta graficzna: 2 GB, Nvidia GeForce GTX 670 lub lepsza
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Lost Soul Aside – potencjalne rekomendowane wymagania gry

 • Procesor: Intel Core i7 3.2 GHz
 • Karta graficzna: 4 GB, Nvidia GeForce GTX 1050 lub lepsza
 • Pamięć RAM: 16 GB
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Lost Soul Aside – jaki komputer do gry?

Oczywiście są to wyłącznie spekulacje, jeśli jednak już teraz chcecie zakupić komputer, który okaże się wystarczający do obsługi przynajmniej średnich detali graficznych gry, powinniście postawić na modele z bardzo wydajnymi, gamingowym kartami graficznymi. Najlepiej z 4 GB własnej pamięci. Do tego warto dodać czterordzeniowy procesor oraz 8 lub 16 GB pamięci RAM typu DDR4. Taki sprzęt na pewno da sobie radę.

Lost Soul Aside – jaki laptop do gry?

Analizując dotychczasowe materiały, a także wszelkie spekulacje, można dojść do wniosku, że stabilną rozgrywkę zapewnią nam laptopy za co najmniej 3500 złotych. Tego typu konfiguracje gamingowe zazwyczaj są wyposażane w przyzwoite karty graficzne (np. modele GeForce GTX 1050) i czterordzeniowe procesory – warto postawić na układy Intela siódmej i ósmej generacji (np. i7-7700HQ) lub najnowsze procesory AMD Ryzen. Uzupełnieniem specyfikacji będzie pamięć RAM typu DDR4, o taktowaniu wynoszącym 2400 MHz.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 16:53
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.