Udostępnij
Skomentuj

Lineage Eternal: Twilight Resistance – wymagania sprzętowe

Studio NCsoft pracuje nad trzecią częścią swojego cyklu MMO. Na co tym razem mogą liczyć gracze?

Choć oficjalna data premiery nie została jeszcze podana, wiemy już, że kolejny Lineage ma stanowić powrót do korzeni serii, a więc pierwszej części, która na rynku pojawiła się w 1998 roku. Do tego dojdzie kilka nowych elementów i atrakcyjna oprawa graficzna.

Lineage Eternal: Twilight Resistance – informacje ogólne o grze

Ci gracze, którzy nie zetknęli się do tej pory z cyklem, powinni wiedzieć, że są to gry MMORPG, oferujące rozgrywkę w formule hack’and’slash. Jak wskazują eksperci, gra będzie rywalizowała z ewentualną kontynuacją serii Diablo.

 • Producent – NCsoft
 • Wydawca – NCsoft
 • Data premiery – jeszcze nie została ogłoszona
 • Tryb gry – massive online multiplayer

Lineage Eternal: Twilight Resistance – fabuła, mechanika, detale

Historia opowiedziana w grze będzie skupiać się na wojnie z siłami zła, która została przegrana. Grę rozpoczynamy 200 lat po tamtych wydarzeniach. Dawni bohaterzy sił dobra powracają, by wypowiedzieć złu kolejną wojnę. W grze dołożymy starań, aby ze starcia zwycięsko wyszła jedna ze stron konfliktu.

W odróżnieniu od większości gier MMORPG, na początku rozgrywki nie tworzymy jednej, a aż cztery postacie. Wędrować będziemy bowiem drużyną, cały czas mogąc przełączać się między stworzonymi bohaterami. Wyboru dokonujemy z puli 20 postaci, które, jak można się domyślić, wyróżniają się unikalnymi umiejętnościami i zdolnościami specjalnymi. Wszystko to sprawia, że podczas tworzenia drużyny musimy wziąć pod uwagę to, w jaki sposób będziemy grać.

Gdy już nasza drużyna będzie gotowa, ruszymy w podróż po ogromnym świecie. Czekać na nas będą nowe przygody, a także nowe hordy przeciwników do ubicia. Jak bowiem utrzymują producenci, Lineage Eternal postawi na dynamiczną walkę ze sporymi falami potworów. Żeby tego było mało, poza tradycyjnymi, „lokalnymi” starciami, będziemy mogli wziąć udział w ogromnych bitwach i oblężeniach, w których ścierać się będą siły dobra i zła.

Jak można się domyślić, o sukcesie podczas konkretnych potyczek zadecyduje umiejętność wykorzystania zdolności naszych bohaterów i współpraca między nimi. Warto podkreślić, że NCsoft zaproponuje nową mechanikę walki. W każdej chwili będziemy mogli bowiem rozrysować linię ataków wyprowadzanych przez sterowanych bohaterów. W ten sposób łatwiej będzie nam kontrolować ich poczynania. Oczywiście do tego wszystkiego dojdą także różnego rodzaju przedmioty, które trzeba zbierać podczas gry.

Lineage Eternal: Twilight Resistance zaproponuje podstawowy tryb PVE (gracz kontra środowisko) oraz PVP (gracz kontra gracz). Nie zabraknie więc okazji do starć z żywymi przeciwnikami. Całość ma wyróżniać się nowoczesną, bardzo szczegółową oprawą graficzną.

Lineage Eternal: Twilight Resistance – wymagania sprzętowe

Do tej pory nie poznaliśmy jeszcze oficjalnym wymagań sprzętowych, dlatego możemy tylko pobawić się w spekulacje i spróbować przewidzieć, jaki sprzęt będzie potrzebny, by możliwa stała się stabilna, płynna rozgrywka.

Lineage Eternal: Twilight Resistancepotencjalne minimalne wymagania gry

 • Procesor: Intel Core i3 2.8 GHz
 • Karta graficzna: 2 GB, Nvidia GeForce GTX 660/AMD Radeon HD 7770 lub lepsza
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Lineage Eternal: Twilight Resistancepotencjalne rekomendowane wymagania gry

 • Procesor: Intel Core i5 3.2 GHz
 • Karta graficzna: 4 GB, Nvidia GeForce GTX 970 lub lepsza
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Lineage Eternal: Twilight Resistance – jaki komputer do gry?

Chcąc liczyć na płynne działanie i obsługę wysokich detali graficznych, warto postawić przede wszystkim na gamingową kartę graficzną, z przynajmniej 4 GB pamięci własnej. Dobrze sprawdzą się jednostki GeForce GTX. Powyżej wskazany został model z serii 9., choć warto pomyśleć o zakupie kary z serii 10. Dodając do tego czterordzeniowy procesor i pamięć RAM typu DDR4, możemy mieć pewność, że gra będzie funkcjonowała w sposób należyty.

Lineage Eternal: Twilight Resistance – jaki laptop do gry?

Podobnie ma się sprawa z komputerami przenośnymi. Modele za około 4 tysiące złotych zapewnią nam spokojną rozgrywkę. Polecane są konfiguracje wyposażone w procesor Intela siódmej i ósmej generacji lub AMD Ryzen, kartę graficzną Radeon RX lub GeForce GTX 10 oraz co najmniej 8 GB pamięci RAM.

Udostępnij
4,5
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 22:49
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.