Udostępnij
Skomentuj

Jump Force – wymagania sprzętowe

Pod koniec 2018 roku i na początku 2019, na rynku pojawi się wiele bijatyk – Jump Force jest jedną z nich.

Jest ona przygotowywana przez studio Spike Chunsoft. O jej atrakcyjności ma zadecydować przede wszystkim zestaw grywalnych bohaterów, którzy pochodzą z wielu niezwykle popularnych anime.

Jump Force – ogólne informacje o grze

Choć do premiery zostało jeszcze nieco czasu, gracze już teraz wyczekują gry z zapartym tchem. Wszystko za sprawą zapowiedzi twórców i opublikowanych do tej pory materiałów. Omawiana produkcja ma zapewnić niezwykle dynamiczną rozgrywkę i atrakcyjną oprawę graficzną. Oczywiście największe emocje wzbudza zestaw bohaterów.

 • Producent – Spike Chunsoft
 • Wydawca – Bandai Namco Entertainment
 • Data premiery – luty 2019 roku
 • Tryb gry – single player i multiplayer

Jump Force – fabuła, mechanika, detale

Chcąc jakoś wyjaśnić połączenie postaci z różnych anime, twórcy opracowali fabułę, według której z niewiadomych przyczyn doszło do zespolenia światów, przez co na Ziemi pojawili się bohaterowie między innymi z serii Naruto, Dragon Ball, One Piece oraz Death Note. Owe zespolenie dotyczy jednak nie tylko postaci dobrych, ale również wszystkich złoczyńców z uniwersów.

Gra zaproponuje różne tryby, zarówno dla pojedynczego gracza, jak i w multiplayerze. Gracze będą mogli pokierować między innymi Son Goku, Naurto, Ryukiem czy chociażby bohaterem serii One Piece – kapitanem Monkey D. Luffy. Warto w tym miejscu podkreślić, ze walki będą prowadzone w niezwykle zróżnicowanych lokacjach (np. w Nowym Jorku). Wiele z nich będzie przedstawiała ruiny miast, gdyż Ziemia w wyniku zespolenia światów uległa zniszczeniu.

 Zgodnie z opublikowanymi do tej pory materiałami, areny mają być sporych rozmiarów, co pozwoli na prowadzenie zróżnicowanych walk. Co ważne, grać będziemy mogli zarówno w trybie single player, jak i multiplayer – przez Internet lub na jednym ekranie.

Gra Jump Force oparta została na silniku Unreal Engine 4, który pozwolił na wierne odwzorowanie znanych wszystkim postaci. Do tego dochodzą w atrakcyjny sposób przygotowane lokacje oraz mnóstwo efektów specjalnych.

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/42178374_463230607521607_5293911122078859264_o.jpg?_nc_cat=109&oh=e49d84ec844ee379929357a3c531ef10&oe=5C5B5B94

Jump Force – wymagania sprzętowe

Do tej pory nie poznaliśmy żadnych oficjalnych informacji na temat tego, jaki sprzęt pozwoli na stabilną obsługę gry. Posługiwać możemy się wyłącznie spekulacjami, a także opublikowanymi do tej pory komunikatami oraz materiałami wideo. Pozwala to na przedstawienie potencjalnych wymagań, które oczywiście mogą się zmienić.

Jump Force – potencjalne minimalne wymagania gry

 • Procesor: Intel Core i3 3.0 GHz
 • Karta graficzna: 1 GB, Nvidia GeForce GT 640 lub lepsza
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Jump Force – potencjalne rekomendowane wymagania gry

 • Procesor: Intel Core i5 3.5 GHz
 • Karta graficzna: 2 GB, Nvidia GeForce GT 660 lub lepsza
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Jump Force – jaki komputer do gry?

Przedstawione wyżej wartości zostały opracowane w odniesieniu do innych gier tego typu, zwłaszcza tych dotykających tematyki anime. Można przypuszczać, że do uruchomienia gry na wysokich detalach graficznych niezbędny będzie co najmniej przyzwoity układ CPU, najlepiej czterordzeniowy i wyróżniający się taktowaniem na poziomie 3.5 GHz.

Oczywiście nie można zapominać także o karcie graficznej. 2 GB własnej pamięci to minimum, by myśleć o czymś więcej niż tylko ustawieniach low. W przypadku bijatyk 8 GB pamięci RAM (najlepiej DDR4), to z reguły wartość wystarczająca, by nie musieć martwić się ewentualnymi spadkami liczby klatek na sekundę

Jump Force – jaki laptop do gry?

W tym przypadku również warto postawić na szybki procesor. Szczególnie polecane są modele AMD Ryzen (opcja tańsza) lub Intel Core siódmej lub ósmej generacji. Mowa tu zwłaszcza o modelach gamingowych, takich jak i7-7700HQ czy też i7-8750H. Chcąc mieć pewność, że Jump Force zostanie obsłużone na wysokich detalach graficznych, należy celować w karty graficzne dysponujące 4 GB pamięci, najlepiej z serii Nvidia GeForce GTX 10 lub AMD Radeon RX.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 19:55
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.