Udostępnij
Skomentuj

JBL Boombox 2.0 - największy bezprzewodowy głośnik JBL. Czy warto kupić?

Niezwykle popularny głośnik JBL Boombox 2.0 pozwala rozkręcić niejedną imprezę. Czym się wyróżnia i czy jego zakup okaże się dobrym pomysłem?

Dla fanów głośnej muzyki urządzenia pokroju JBL Boombox 2 to prawdziwa gratka, zwłaszcza wówczas, gdy pojawia się okazja do wypróbowania ich możliwości. Dobre brzmienie i obsługa sporej głośności to cechy, które sprawiają, że takie głośniki bardzo dobrze nadają się nie tylko do codziennego użytku, ale również na imprezach.

Polecane głośniki Bluetooth JBL

Do tego wszystkiego dochodzi łączność bezprzewodowa, dzięki której obsługa głośników staje się wygodniejsza – pozwalają one bowiem na przesyłanie plików muzycznych na odległość.

JBL Boombox 2.0 - parametry techniczne

Oczywiście to nie wszystko, bowiem znaczenie mają również inne parametry, które decydują o jakości generowanego dźwięku, a także opcjach dodatkowych. Zanim więc zadecydujemy, czy głośnik bluetooth JBL Boombox 2.0 to sprzęt wart zakupu, przeanalizujemy najważniejsze dane techniczne.

Zalety i wady głośnika JBL Boombox 2.0

Dla wielu użytkowników główną zaletą głośnika JBL Boombox 2.0 jest jego spora moc, a także duże wymiary, które naprawdę robią wrażenie. Przekładają się oczywiście na dość sporą wagę, jednak przenoszenie sprzętu nie powinno sprawiać trudności. Wszystko za sprawą specjalnej rączki, dzięki której urządzenie możemy chwycić jak walizkę.

Samo wykonanie głośnika należy ocenić pozytywnie. Wykorzystane zostały dobrej jakości tworzywa, dzięki którym nie musimy martwić się o wytrzymałość sprzętu. 

A co z jakością dźwięku? Użytkownicy chwalą głośniki za głęboki, bardzo przyjemny bas, a także przestrzenny dźwięk. Wszystko to sprawia, że głośnik bezprzewodowy JBL Boombox 2.0 powinien zadowolić uczestników imprezy. Zwłaszcza że przesyłanie piosenek odbywa się w sposób niezwykle sprawny.

Jeśli zaś chodzi o wady, warto wskazać na dwie kwestia. Pierwsza dotyczy ograniczenia mocy głośników do 40 W podczas pracy na baterii, a druga ceny. JBL Boombox 2.0 kosztuje 1439 złotych, a więc sporo.

JBL Boombox 2.0 – zalety i wady

ZALETY

 • Potężna moc
 • Tekst jest czytelny pod każdym kątem
 • Wysoka jakość wykonania
 • Długa praca na baterii
 • Sprawna łączność bezprzewodowa
 • Głęboki bas
 • Wysokiej jakości dźwięk
 • Wiele funkcji dodatkowych

WADY

 • Wysoka cena
 • Ograniczenie mocy podczas pracy na baterii

Funkcje głośnika JBL Boombox 2.0

Skoro przedstawiliśmy już najważniejsze wady i zalety głośnika Boombox JBL, możemy przejść do omawiania funkcji, które zostały wskazane w specyfikacji technicznej. To one bowiem w dużej mierze decydują o wygodzie obsługi sprzętu.

 • Bezprzewodowe przesyłanie – głośnik JBL obsługuje łączność Bluetooth 4.2, która gwarantuje bardzo stabilne połączenie na kilkumetrowym dystansie. Co jednak najważniejsze, sprzęt pozwala na podłączenie do dwóch mobilnych urządzeń jednocześnie i przełączanie się między nimi. Znacznie ułatwia to obsługę sprzętu przez dwie osoby.
 • JBL Connect+ - technologia pozwala na bezprzewodowe połączenie ze sobą nawet 100 głośników (oczywiście obsługujących JBL Connect+), dzięki czemu możliwe stanie stworzenie bardzo rozbudowanego zestawu grającego.
 • Funkcja powerbank głośnik Bluetooth JBL posłuży również jako bank energii, za pomocą którego naładujemy urządzenia zewnętrzne (np. smartfona).
 • Tryby dźwięków – JBL Boombox 2.0 pozwala na wybór dwóch trybów – odtwarzania wewnątrz pomieszczeń, które zapewnia głębsze basy, a także odtwarzania na zewnątrz z dłuższym czasem odtwarzania.

Oprócz tego głośnik JBL obsługuje funkcje podstawowe, związane między innymi z przełączaniem utworów, zestawem głośnomówiącym czy też automatycznym wyłączaniem.

Czy warto kupić głośnik JBL Boombox?

Do czynienia mamy z bardzo uniwersalnym głośnikiem, który bardzo dobrze sprawdzi się zarówno podczas standardowego użytkowania, jak i na imprezach, także w plenerze. Spore rozmiary i duża moc pozwalają na naprawdę głośne granie, a uzyskiwane parametry dźwięku sprawiają, że okaże się ono bardzo przyjemne.

Do tego dochodzą liczne funkcje dodatkowe, które rekompensują konieczność wydania dość dużej kwoty na sprzęt. Biorąc to wszystko pod uwagę, JBL Boombox jest głośnikiem wartym zakupu.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 23:32
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.