Ekspert Morele | 16:52
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Jaki prezent na święta dla rodziców?

Przedstawiamy ciekawe propozycje prezentów świątecznych, które dzieci mogą podarować swoim rodzicom.

Poszukiwania ciekawych podarunków dla rodziców nigdy nie są łatwe. Trudno bowiem zdecydować, czy lepiej jest kupić coś każdemu z osobna czy może zdecydować się na jeden prezent dla obojga. Do tego oczywiście dochodzi kwestia posiadanego budżetu i wspólnych zainteresowań.

Jeśli jednak zakup zaczniemy planować odpowiednio wcześnie i podejdziemy do tego z głową, w końcu uda się znaleźć coś, co będzie miało szansę spodobać się zarówno mamie, jak i tacie. W poniższym poradniku postaramy się poszukać inspiracji, a także kilku interesujących propozycji, które, mamy nadzieję, załatwią Wasz problem.

Prezent na święta dla rodziców – jak wybrać?

W najlepszej sytuacji są osoby, których rodzice mają wspólne zainteresowania. Łatwo jest wtedy dobrać jeden sprzęt lub produkt – mamy wtedy pewność, że nasz prezent okaże się po prostu pożyteczny. Jeśli jednak mówimy o zupełnie innych zainteresowaniach, sprawa wcale nie jest beznadziejna.

Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie ku temu, aby sprawić prezent składający się z dwóch rzeczy, z zupełnie różnych kategorii. Oczywiście na samym początku musimy zastanowić się, ile będziemy w stanie wydać na podarunki. Im więcej, tym, rzecz jasna, lepiej. Nie oznacza to jednak wcale, że z małym budżetem nasze możliwości są jakoś drastycznie ograniczone.

Pomysły na prezent świąteczny dla rodziców

Oczywiście rynek jest tak szeroki, że propozycję moglibyśmy wymieniać bez końca. Skupiliśmy się jednak na tych, naszym zdaniem, najciekawszych. Być może znajdziecie tu coś, co przynajmniej przybliży Was do rozwiązania tej trudnej kwestii.

  • Gramofony. Bardzo ciekawy pomysł, jeśli Wasi rodzice kochają muzykę i mają sentyment do dawnych czasów, kiedy to gramofony były znacznie bardziej powszechne niż dzisiaj. Trzeba jednak przyznać, że obecnie moda na te urządzenia wraca, co oczywiście działa na naszą korzyść. Bez problemu znajdziemy bowiem stylowy sprzęt, który zapewni zadowalającą jakość dźwięku.

Decydując się na gramofon, warto zastanowić się, czy lepszy okaże się model z wbudowanymi głośnikami czy bez (w tym przypadku konieczne będzie podłączenie go do zewnętrznego systemu grającego). Ceny gramofonów wahają się od 150 zł do ponad 1500 zł. Do prezentu dorzucić możemy również płyty winylowe ulubionych artystów.

  • Soundbary. Skoro jesteśmy przy dźwiękach, warto pomyśleć o zakupie urządzenia, które znacząco odmieni sposób, w jaki Wasi rodzice będą oglądać telewizję. Soundbar, czyli system głośników, zapewni zupełnie inne doznania płynące z oglądania filmów, a także słuchania muzyki, od tego, na co możemy liczyć podczas korzystania z głośników wbudowanych. Soundbary występują w wielu odmianach, zarówno przewodowych, jak i bezprzewodowych. Wydamy na nie od 70 zł do nawet kilku tysięcy złotych.
  • Sprzęt treningowy. Odchodzimy już od urządzeń audio, by zastanowić się nad zakupem czegoś, co pozwoli rodzicom utrzymać formę. Zdecydować można się na bieżnie, niezwykle rozbudowane oribtreki, a także rowerki treningowe. Bardzo interesujące mogą okazać się także steppery oraz wioślarze.
  • Zdrowie i uroda. Bardzo szeroka kategoria, w której jednak znajdziemy ciekawe propozycje zarówno dla taty, jak i dla mamy. Ciekawie prezentuje się chociażby sprzęt do aromaterapii (np. dyfuzory zapachowe oraz aromatyzery), które z pewnością umilą kąpiel i chwilę relaksu, a także produkty do domowego SPA – zadowolone będą z nich zwłaszcza mamy. Tacie kupić można golarkę i inne przyrządy go golenia lub postawić na trymer do stylizacji zarostu. Oboje będą zadowoleni również z nowoczesnych szczoteczek elektrycznych – mowa tu między innymi o modelach sonicznych.
  • Kamery cyfrowe. Przydatny prezent dla rodziców, którzy lubią podróżować i uwieczniać swoje przygody. Na rynku znajdziemy mnóstwo kamery, gwarantujących nagrywanie w rozdzielczości Full HD i 4K, a także obsługę wielu przydatnych funkcji, związanych chociażby ze stabilizacją obrazu czy też wykorzystaniem połączenia internetowego. Ceny kamer wahają się od 250 do kilku tysięcy złotych, dlatego z pewnością znajdziemy coś na naszą kieszeń.

Choć wybór prezentu dla rodziców może wydawać się trudny, często rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy zastanowić się nad wspólnymi zainteresowaniami mamy i taty lub postawić na coś, co okaże się po prostu przydatne. Chwila poszukiwać może wystarczyć, by znaleźć coś, co okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, który nie zrujnuje naszego budżetu.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)