Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Horae – wymagania sprzętowe i najważniejsze informacje o rozgrywce

Zapraszamy na poradnik po dynamicznej grze osadzonej w postapokaliptycznym świecie. Oto szczegóły produkcji.

Horae – informacje ogólne

Gra już na pierwszy rzut oka wygląda bardzo ciekawie. Rozgrywka wydaje się interesująca, a warstwa audiowizualna kształtuje się niezwykle oryginalnie. Poznaj najważniejsze cechy tej ciekawej produkcji.

  • Producent: Lunaris Iris
  • Wydawca: United Label
  • Data premiery: 2020
  • Platforma: PC
  • Tryby gry: singleplayer 
  • Ograniczenia wiekowe: jeszcze nie ujawniono

Horae pojawi się w 2020 roku. Za jej produkcję oraz dystrybucję odpowiada United Label. Gra zmierza na PC i będzie oferowała rozgrywkę w trybie dla pojedynczego gracza. Nie poznaliśmy jeszcze wymagań wiekowych tego tytułu. Należy jednak podkreślić, że będzie nacechowany elementami walki.

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Warto wiedzieć!

United Label to platforma wydawnicza, która wywodzi się z popularnej marki CI Games. Przeznaczona jest dla niezależnych deweloperów i ma za zadanie przyciągać utalentowanych twórców. Horae to jeden z czterech tytułów, które zostały zapowiedziane przez ten zespół. Pozostałe gry to: Röki, Eldest Souls oraz Tails of Iron. Każda z gier jest bardzo oryginalną i ambitną produkcją.

Horae – mechanika, detale, rozgrywka

Krótki zwiastun Horae ukazuje walkę bohatera z potężnymi wrogami. Zapowiada się, więc kolejne starcie dobra ze złem w świecie po apokalipsie. Czas się tu zatrzymał, a nasz protagonista ruszy w daleką i wymagającą podróż. Śledząc poczynania studia United Label, możemy liczyć na nowatorskie podejście do rozgrywki. Wszystkie jej aspekty poznamy dopiero w pobliżu daty premiery. Jednak Horae zapowiada się niezwykle interesująco i może przynieść wysokie oceny recenzentów.

Tajemnicza postać, w którą się wcielimy, korzysta z różnego typu broni. Do dyspozycji będziemy mieli zarówno miecz, jak i pistolet. Na tym jednak nie kończą się moce bohatera. Skorzystamy również z siły ognia, a być może z wielu innych żywiołów. Producent podkreśla, że umieścił w swojej grze turowy system walki, który przypomina mechanikę gier planszowych. Każdy nasz ruch będzie musiał być dobrze przeanalizowany. Strategiczne myślenie i taktyczne podejście to w tego typu rozgrywce bardzo istotne aspekty. Horae stawia również na eksplorację świata, która skupia się na wspomnieniach i wcześniejszych odkryciach. 

Zwiastun produkcji ukazuje grafikę rodem z animowanych filmów z superbohaterami. Jeżeli zobaczymy ją również w grze, możemy liczyć na bardzo oryginalną stylistykę z dużym przywiązaniem do detali. Muzyka i odgłosy, jakie mogliśmy usłyszeć w krótkiej prezentacji, bardzo dobrze budują napięcie i idealnie podkreślają atmosferę zaciętej walki. Pomimo że Horae to niezależna produkcja widać tu bardzo profesjonalne podejście twórców. Gra posiada ogromny potencjał. 

Horae – mechanika, detale, rozgrywka

Producent nie podał graczom jeszcze oficjalnych wymagań sprzętowych gry. Możemy jedynie spekulować na podstawie zwiastuna oraz typu rozgrywki. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że gra niezależna z turowym systemem walki oraz wspomnianym stylem graficznym, nie będzie wymagać od naszych komputerów mocnych podzespołów. Poniżej przedstawiamy tabelę z prawdopodobnymi wymaganiami sprzętowymi. 

To oczywiście przypuszczalna konfiguracja sprzętowa. Zakładamy, że każdy gamingowy komputer spokojnie poradzi sobie z produkcją i nie doświadczymy nieprzyjemnych spadków animacji. Oczywiście warto wyposażyć komputer w szybki procesor i jedną z popularnych gamingowych kart graficznych. Istotną kwestią jest również zasób pamięci RAM na odpowiednim poziomie. Gry niezależne z reguły nie wymagają dużej ilości wolnego miejsca na dysku twardym.

Uwaga!

Wielu graczy zastanawia się, czy gra pojawi się również na konsolach. Producent nie podał takiej informacji. Należy jednak podkreślić, że gry niezależne coraz częściej wychodzą na PS4, Xbox One, czy Nintendo Switch. Te nanjlepsze pojawiają się nawet w dystrybucji pudełkowej. Często decyduje o tym sukces wydawniczy odniesiony na PC. 

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 10:19
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.