Udostępnij
Skomentuj

Gry na Playstation 3 dla dziewczyn. Jak wybrać najlepsze produkcje?

Na konsoli Playstation 3 pojawiło się wiele gier dla dziewczyn. Które tytuły zyskały ich największe uznanie?

Gry dla dziewczyn – jak wybrać?

Produkcje, o których dziś mowa pojawiły się na rynku dosyć dawno, gdyż konsola Playstation 3 to sprzęt minionej generacji. Pomimo tego nadal potrafią cieszyć oko oraz przyciągnąć przed ekrany telewizorów wielu graczy. Jesteśmy przekonani, że wśród gier dla dziewczyn na PS3 znajdziemy wiele znakomitych tytułów, które przyniosły świetne oceny w recenzjach.

Polecane konsole

Przed wyborem gry należy zastanowić się nad ulubionym gatunkiem. Warto również pamiętać o ograniczeniach wiekowych, jakie stawiają przed nami poszczególne produkcje. Nie każda gra będzie odpowiednia dla najmłodszych graczy, lecz nasza oferta dostosowana jest do użytkowników w każdym wieku. Nie musimy również martwić się o wymagania sprzętowe. Do uruchomienia gier, oprócz konsoli wystarczy telewizor lub odpowiedni monitor. Oczywiście, im lepszy ekran, tym większe możliwości graficzne możemy obserwować. Jednak w każdym przypadku możemy liczyć na płynność animacji, niezależnie od modelu sprzętu, jakim dysponujemy.

Gry dla dziewczyn – propozycje

Świetne gry na Playstation , które zostały dostosowane dla dziewczyn poruszają różnorodną tematykę. Znajdziemy wśród nich popularnych bohaterów, atrakcyjną grafikę oraz muzykę na bardzo wysokim poziomie. Oto gry, które spodobają się dziewczynom i dostosowane zostały do różnych wymagań wiekowych. Każda z nich zdążyła zyskać dużą popularność i podbić serca wielu graczy. Warto podkreślić, że mamy do czynienia z tytułami, które wyszły spod skrzydeł renomowanych producentów. Możemy, zatem spodziewać się najwyższej jakości.

  • Just Dance 2018 – to idealna produkcja dla dziewczyn, które uwielbiają tańczyć. W grze pojawiło się bardzo wiele piosenek. Dzięki prawidłowo wykonywanym ruchom będziemy zbierać punkty, także w rywalizacji z naszymi znajomymi. Świetna propozycja, która łączy rozrywkę z aktywnością ruchową.
  • Pirates of the Caribbean: At Worlds End – któż nie zna Piratów z Karaibów? Gra powstała na podstawie popularnego filmu i gwarantuje świetną przygodę. Będziemy pokonywać wrogów, omijać pułapki oraz rozwiązywać przeróżne zagadki logiczne. Dużą zaletą jest możliwość przełączania się pomiędzy bohaterami. Każdy z nich posiada unikalny zestaw umiejętności.
  • Superchargers Starter Pack – w tej produkcji będziemy mieli okazję zasiąść za sterami pojazdów, które mogą poruszać się po lądzie, wodzie i w powietrzu. Rozgrywka jest w pełni zręcznościowa, więc stanowi idealną propozycję gry na Playstation 3 dla dziewczyn. Do zestawu zostały dołączone atrakcyjne figurki, które miło zaskoczą wszystkich kolekcjonerów.
  • Lego przygoda – to tytuł bardzo popularny, który zapewnia świetną zabawę w uroczym i radosnym świecie klocków Lego. Niesamowitym atutem gry jest możliwość pokierowania jedną z aż 90 postaci. Ponadto będziemy poruszać się po wielu różnorodnych światach, rozwiązywać ciekawe zagadki i pokonywać wrogów. Wszystko bez grama przemocy.
  • Prince of Persia - świetna gra, w której bohaterem jest tytułowy książe Persji. To znakomite połączenie gry zręcznościowej z akcją, która nie przestaje trzymać w napięciu. Mimo walki z mieczem w rękiu wszystko odbywa się bez rozlewu krwi. Dlatego gra jest dostosowana dla wielu młodszych graczy.

Gry dla dziewczyn – szeroki wybór

Przy wyborze ulubionych gier bardzo często kierujemy się ceną. Wszystkie najważniejsze informacje wraz z ograniczeniami wiekowymi podaliśmy w poniższej tabeli.

Przedstawione tu produkcje to jedne z wielu gier dla dziewczyn, jakie pojawiły się na Playstation 3. Na naszej liście uwzględniliśmy tytuły najbardziej atrakcyjne, które zyskały duże uznanie klientów. Każdy z nich odznacza się unikalnym charakterem i ciekawymi rozwiązaniami graficznymi. Większość omawianych produkcji prezentują zręcznościową zabawę, a momentami trudną, lecz bardzo satysfakcjonującą rozgrywkę. Wszystkie aspekty techniczne omawianych produkcji sprawdzicie w naszym sklepie. Warto również zapoznać się z opiniami oraz z recenzjami użytkowników.

Wśród wymienionych gier na PlayStation królują produkcje zręcznościowe. To najpopularniejsze gry dla dziewczyn, jakie wyszły na konsolę PS4. Wiele z nich oferuje rozrywkę w trybie multiplayer, co oznacza, że do rywalizacji możemy zaprosić wielu znajomych. Warto również zwrócić uwagę na gry w systemie Playlink, dzięki którym możemy wraz z grupą przyjaciół sterować bohaterami za pomocą smartfonów. Większość prezentowanych tytułów to produkcje ekskluzywne, które pojawiły się wyłącznie na konsolę Playstation 4. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkim aspektami technicznymi omawianych tytułów. Znajdziesz je na stronach naszego sklepu

bulb-learn-more-section-icon

Znajdziesz w Morele

Xbox - Gry na PS5 - Pady - Pady PS4 - Pady PS5

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 01:58
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.