Udostępnij
Skomentuj

F1 2019 – Najważniejsze informacje o grze i wymagania sprzętowe

Formuła 1 od wielu lat elektryzuje fanów sportów motorowych. Czas na kolejną odsłonę tej uznanej serii gier.

F1 2019 – informacje ogólne

Mamy do czynienia z grą wyścigową, która przenosi nas do świata bolidów Formuły 1.  Tegoroczna edycja ponownie przyniesie wiele nowości i poprawek technicznych. Oto najważniejsze informacje techniczne o tej produkcji.  Sprawdź, kiedy premiera F1 2019 i jakie możliwości na nas czekają.

  • Producent: Codemasters Software
  • Wydawca: Codemasters Software
  • Wydawca w Polsce: CDP
  • Data premiery: 28 czerwca 2019 roku
  • Platforma: PC, PS4, Xbox One
  • Tryby gry: Singleplayer/multiplayer
  • Ograniczenia wiekowe: Gra dla osób powyżej trzeciego roku życia

Producentem i wydawcą gry jest Codemasters Software. Polski dystrybutor to marka CDP. Premiera gry zaplanowana jest 28 czerwca 2019 roku. W F1 2019 zagramy na PS4, Xbox One oraz oczywiście PC. Będziemy mogli rywalizować w trybie dla pojedynczego gracza, jak i spróbować swoich sił w ekscytujących zmaganiach sieciowych. Tytuł jest dostosowany dla graczy od trzeciego roku życia, dlatego może dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Polecane komputery gamingowe

Warto wiedzieć!

Gra F1 2019 na PlayStation i Xbox do sieciowej rozgrywki wymaga płatnego abonamentu. Wnosząc comiesięczną opłatę, mamy dostęp do usługi, która umożliwia grę online oraz pozwala na korzystanie z co najmniej dwóch dodatkowych gier. Gra sieciowa na PC nie wymaga dodatkowych opłat. Warto mieć to na uwadze, decydując się na zakup wersji na daną platformę.

F1 2019 – fabuła, mechanika, detale

Będziemy mieli okazję rywalizować w różnych trybach rozgrywki. Zaawansowany tryb kariery pomoże nam poczuć się jak prawdziwy kierowca tych wspaniałych bolidów. Gra nie należy do najłatwiejszych, a przekonamy się o tym zwłaszcza przy okazji rozgrywki online. To właśnie ten tryb najlepiej zweryfikuje nasze umiejętności. Ciekawym dodatkiem są wyścigi Formuły 2. Warto podkreślić, że gra przygotowana jest na podstawie oficjalnej licencji. Oznacza to, że wszystkie trasy, bolidy i nazwiska kierowców są jak najbardziej realne. To tylko podkreśla realizm zabawy.

Skoro mowa o tym czynniku, warto podkreślić, że gra F1 2019 to prawdziwa symulacja. Podczas wyścigu musimy dostosować prędkość do zakrętów, jeździć zgodnie z zasadami zawodów oraz pamiętać o zmianie opon. Na osiągi naszych bolidów będą miały wpływ przeróżne czynniki, które musimy dokładnie analizować, aby odnieść sukces i zostać mistrzem F1. Droga do tego będzie długa, lecz bardzo satysfakcjonująca.

Warstwa graficzna gry prezentuje się znakomicie. Pojazdy zostały zaprojektowane bardzo dokładnie z odwzorowaniem wszystkich, nawet najmniejszych detali. Rozgrywka jest bardzo dynamiczna, a efekty pogodowe robią ogromne wrażenie. To naprawdę świetnie stworzona gra. Na dużą uwagę zasługuje ścieżka dźwiękowa. Ryk silników, atrakcyjna muzyka oraz emocje słyszane na każdym kroku potęgują doznania z zabawy.

F1 2019 – wymagania sprzętowe

Czas sprawdzić, czy gra w F1 2019 będzie możliwa na Twoim PC. Wszystkie wymagania sprzętowe tej produkcji umieściliśmy w poniższej tabeli.

Nawet minimalne wymagania sprzętowe gry F1 2019 dla wielu użytkowników komputerów mogą okazać się trudne do zrealizowania. Przeszkodę może stanowić potrzeba minimum 8 GB pamięci RAM. Poza tym do uruchomienia produkcji potrzebować będziemy średniej klasy procesora oraz karty graficznej. Taka konfiguracja wymusi jednak na graczu konieczność obniżenia detali, celem zyskania szybszej animacji.

Wymagania rekomendowane gry F1 2019 są bardzo wysokie. Będziemy potrzebować bardzo dobrego procesora, świetnej karty graficznej i aż 16 GB pamięci RAM. To wymagania, które mogą przekroczyć wyposażenie nawet dobrych, gamingowych komputerów. Zapewnią jednak bardzo wysoki komfort zabawy.

Uwaga!

Jeżeli możliwości naszego komputera okażą się niewystarczające, należy pamiętać o wersjach na konsole. Gra F1 2019 na PS4, czy Xbox One z pewnością zapewni bardzo dobrą grafikę bez spadków animacji. Dużą zaletą jest również możliwość wygodnego sterowania za pomocą pada. Do takiej gry polecamy telewizory 4K.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 11:56
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.