Udostępnij
Skomentuj

Dogee – jaka to firma? Przedstawiamy najważniejsze informacje

Smartfony marki Dogee zadomowiły się już na europejskim rynku. Czas nieco bliżej poznać chińskiego producenta.

Smartfony Doogee – obsługa 

Konstrukcja niektórych modeli smartfonów chińskiego producenta odbiega od standardów, do jakich przyzwyczaiły nas popularne urządzenia mobilne. Dlatego warto zapoznać się z instrukcją, która jasno określa, jak otworzyć Doogee. Ta informacja będzie bardzo przydatna szczególnie w przypadku najbardziej wytrzymałych modeli o aluminiowej obudowie. 

Obsługa systemu jest bardzo prosta, co stanowi wspólną cechę dla wielu urządzeniach, które pracują w środowisku Android. Każdy użytkownik bez problemu zorientuje się, jak odblokować Doogee i uruchomić podstawowe aplikacje. Korzystanie z przeglądarki internetowej i funkcji multimedialnych to czynności, które działają bardzo intuicyjnie. 

Warto wiedzieć, jak zresetować telefon Doogee. Jeśli pojawią się problemy z działaniem urządzenia lub niektórych aplikacji, należy po prostu wyłączyć smartfon i uruchomić go ponownie. W innych przypadkach można wykonać tzw. twardy reset. Po wyłączeniu urządzenia należy przez 5 sekund przytrzymać przyciski Power oraz Volume Up. Następnie nacisnąć Volume down. Pojawi się menu z opcją Reboot system now, którą powinniśmy wybrać. 

Doogee co to za marka?

Wielu użytkowników nie kojarzy żadnych szczegółów na temat tego producenta. Nic dziwnego, gdyż konkurencja na rynku urządzeń mobilnych jest bardzo duża i trudno być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technologicznymi. Doogee to chińska firma założona w 2013 roku. Według zapewnień twórców najważniejszą dewizą przy produkcji urządzeń jest jakość i doświadczenie. Każdy produkt poddawany jest szczegółowym testom, zanim trafi do sprzedaży. Obecnie wybór >smartfonów Doogee jest szeroki. Na duże słowa uznania zasługuje znakomity stosunek ceny do jakości, co może przyciągnąć wielu klientów. 

Polecane smartfony DooGee

Telefon Doogee - czy warto?

Zastanówmy się, czy warto zdecydować się na zakup smartfona chińskiego producenta. Wiele zależy od osobistych preferencji klienta. Firma postawiła na modele z niskiej i średniej półki cenowej. Trudno szukać tu urządzeń, które mogą konkurować z flagowcami najbardziej popularnych producentów. Jednak należy wziąć pod uwagę, że to w pełni funkcjonalne urządzenia, które sprawdzą się przy wielu zastosowaniach. Przed zakupem warto zapoznać się ze specyfikacją techniczną smartfonów Doogee. Opinie użytkowników, również będą miały kluczowe znaczenie przy wyborze. 

Warto wiedzieć!

Z pewnością Doogee nie ma się czego wstydzić. Najlepsze modele wyposażono w szybkie procesory oraz wysoki zasób pamięci RAM. W ofercie znajdują się również sprzęty o szerokich możliwościach fotograficznych. Nie zabraknie urządzeń, które wyróżniają się bardzo solidną konstrukcją. Czy firma Doogee jest dobra i sprosta oczekiwaniom klientów? Aby się o tym przekonać, warto bliżej poznać te smartfony.

Doogee czy Xiaomi? Porównanie różnych marek

Podbój europejskiego rynku nie jest łatwy. Wiele osób nadal pyta, co to za firma. Doogee jednak konsekwentnie realizuje swoją politykę, oferując wiele ciekawych modeli, które mogą się podobać. Klienci nadal stoją przed dylematem – Doogee czy Ulefone, a może smartfon Xiaomi lub Hammer? Czy Doogee może na tym polu zwyciężyć z konkurentami? Spójrzmy, które modele cieszą się największą popularnością. 

Oczywiście to Xiaomi jest marką, po którą najczęściej sięgają klienci. Jednak w tabeli znajdziemy również smartfony, które wyróżniają się solidną konstrukcją. Trudno jednoznacznie rozstrzygnąć, który model będzie najlepszy, gdyż każdy z nich prezentuje wiele możliwości. Z pewnością należy dokładnie przeanalizować specyfikację urządzeń, aby zdecydować się na zakup. 

Warto zwrócić uwagę na smartfony Doogee. Co to za firma i czy można jej ufać? Sprzęty działają bardzo szybko i sprawnie. Duża w tym zasługa dobrych podzespołów oraz systemu operacyjnego Android. Obsługa jest prosta i intuicyjna. Należy również pochwalić design urządzeń, gdyż ich projekty wpisują się w aktualne trendy. 

Uwaga!

Decydując się na zakup smartfona, należy nie tylko poznać jego parametry, ale również instrukcję postępowania w przypadku, potrzeby wykonania restartu systemu. Jak zresetować telefon doogee? Po wyłączeniu urządzenia wystarczy przez 5 sekund przytrzymać przyciski Power oraz Volume Up. Następnie nacisnąć Volume down. Pojawi się menu z opcją Reboot system now, którą powinniśmy wybrać. 

Smartfony Doogee – podsumowanie

Wiele wskazuje na to, że klienci chętnie sięgną po niejeden telefon Doogee. Co to za marka? Okazuje się, że producent na tle konkurencji wypada naprawdę nieźle. Miłośnicy mobilnych technologii, którzy oczekują od smartfonów atrakcyjnych podzespołów w niewielkiej cenie, powinni zastanowić się nad sprzętem firmy Doogee. Czy warto sięgać po droższe modele innych producentów, skoro na rynku pojawił się gracz z tak atrakcyjną ofertą? Oczywiście wszystko zależy od użytkowników, jednak obok sklepowych półek z tymi smartfonami nikt nie przejdzie obojętnie. Jeśli producent odniesie sukces, możemy spodziewać się kolejnych modeli, które jeszcze nie raz nas zaskoczą. 

Udostępnij
2,8
2 oceny
1 komentarz
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (1)

O ile smartfony mogą się obronić, o tyle podejście firmy to katastrofa. Kupiłem S90 pro bezpośrednio w sklepie producenta, żeby mieć pewność gwarancji. Nie dość że przesyłką dostałem, dopiero gdy wystąpiłem o zwrot pieniędzy do PayPal to po "pancerny" smartfon zepsuł się na gwarancji (uszkodzony głośnik). Ponieważ nie było punktu napraw gwarancyjnych, ustaliliśmy, że firma prześle mi potrzebną część. Po wielu monitach, do tej pory nic nie wysłali, a minęło pół roku.
Specjalista Morele | 05:53
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.