Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Death Trash – wymagania sprzętowe

Niezależne studio Crafting Legends przygotowuje ciekawą produkcję RPG. Jakie są jej wymagania sprzętowe?

Premiera gry została zaplanowana na rok 2019, jednak już teraz wiemy o niej całkiem sporo. Będzie to RPG akcji, którego rozgrywka zostanie przedstawiona w widoku izometrycznym. Jak podkreślają twórcy, inspiracje czerpali z takich produkcji jak Planescape Torment.

Death Trash – informacja ogólne o grze

Do czynienia mamy mieć z tytułem utrzymanym w klimatach science finction. Nie zabraknie elementów postapokaliptycznych oraz wielu dziwnych stworzeń, które spotkamy na swojej drodze podczas gry.

 • Producent – Crafting Legends
 • Wydawca – Crafting Legends
 • Data premiery – 2019 rok
 • Tryb gry – single player i multiplayer

Death Trash – fabuła, mechanika, detale

Historia skupia się na planecie Tauris V, na której panuje konflikt między kilkoma frakcjami. Sytuacja jest bardzo zła, ponieważ nie tak dawno mieszkańcy planety musieli zmagać się z tak zwaną Wielką Wojną Galaktyczną, która całkowicie zdewastowała wiele jej rejonów. Wspomniane frakcje walczą między innymi o pozostałe surowce. Jakby tego było mało, w konflikt zaangażowali się Pradawni, czyli tajemnicze istoty, które do niedawna były więzione – teraz, gdy odzyskały wolność, zagrażają wszystkim.

Grę zaczynamy, gdy konflikt cały czas eskaluje. Twórcy postanowili zagwarantować graczom sporo swobody podczas rozgrywki, dlatego tylko od nas zależy, w jaki sposób poprowadzimy historię. Zadecydować możemy, po stronie której frakcji się opowiemy i czy będziemy starać się o pokojowe zakończenie konfliktu czy też postawimy na wojnę totalną.

Crafting Legends inspiruje się najlepszymi grami RPG akcji, które do tej pory pojawiły się na komputerach osobistych. Możemy liczyć więc przede wszystkim na niezwykle ciekawą, wielowątkową historię. Każda gra rozpoczynać się będzie oczywiście od stworzenia bohatera – konieczny okaże się dobór konkretnych statystyk, które będą miały spory wpływ na rozgrywkę.

Podczas poznawania historii, zajmiemy się między innymi eksploracją przygotowanych lokacji, wykonywaniem zadań głównych i pobocznych, a także rozwojem naszej postaci. Oczywiście w grze nie zabraknie walki, w trakcie której przyjdzie nam skorzystać z posiadanej broni oraz specjalnych zdolności. Walczyć będziemy z potworami, a także ludźmi, nie tylko z postaciami, które są nastawione do nas wrogo. Do tego wszystkiego dochodzi również system craftingu, który pozwoli przygotować wiele elementów wyposażenia.

Death Trash zaproponuje podstawowy tryb dla jednego gracza, a także multiplayer, w ramach którego dołączyć do nas może druga osoba. Całość rozgrywana będzie na wspólnym ekranie.

https://images.morele.net/news/2021/12/12114/12114_imageswatching_the_path_of_shebzu.jpg

Death Trash – wymagania sprzętowe

Gra wyróżnia się pixelartową oprawą graficzną, która nadaje specyficznego klimatu całej produkcji. Niestety, nie znamy jeszcze oficjalnych wymagań, dlatego nie wiemy, jaki dokładnie sprzęt pozwoli na jej płynną obsługę. Ze względu na zastosowaną grafikę, możemy przypuszczać, że nie będą one przesadnie wysokie.

Death Trash – minimalne wymagania gry

 • Procesor: Intel Core i3 2.6 GHz
 • Karta graficzna: 2 GB, Nvidia GeForce GT 630/AMD Radeon HD 6570 lub lepsza
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • System operacyjny: Windows 7/8/10

Death Trash – rekomendowane wymagania gry

 • Procesor: Intel Core i5 3.2 GHz
 • Karta graficzna: 2 GB, Nvidia GeForce GTX 660/AMD Radeon HD 7850 lub lepsza
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • System operacyjny: Windows 7/8/10

Death Trash – jaki komputer do gry?

Powstająca gra zapewne nie będzie wymagała użycia super wydajnych konfiguracji, choć oczywiście nie oznacza to, że możemy posłużyć się każdym sprzętem. Warto skupić się przede wszystkim na szybkim procesorze, najlepiej o taktowaniu w okolicach 3000 MHz, a także pamięci RAM typu DDR4, której taktowanie osiągnie przynajmniej 2133 MHz. Dodając do tego przyzwoitą, dedykowaną kartę graficzną, możemy liczyć na utrzymanie wysokiego poziomu klatek na sekundę.

Death Trash – jaki laptop do gry?

Płynną rozgrywkę zapewnia nam najpewniej  także solidne urządzenia biznesowe i domowe, nie tylko laptopy o typowo gamingowym charakterze. Podobnie jak w przypadku komputerów stacjonarnych, warto postawić na solidny procesor i przyzwoitą kartę graficzną. Modele za około 3 tysiące złotych powinny okazać się wystarczające.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 08:17
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.