Udostępnij
Skomentuj

Daemon X Machina – wymagania sprzętowe i najważniejsze informacje

W tym poradniku zaprezentujemy ciekawą trzecioosobową grę akcji, której główną siłą jest dynamiczna walka.

Komputery dla graczy

Komputery dla graczy

Daemon X Machina – informacje ogólne 

Gra znakomicie łączy w sobie dynamiczną akcję z elementami science-fiction. Nie zabraknie tu elementów zaciętej walki między robotów z potężnymi wrogami. Oto szczegóły na temat gry.

  • Producent: First Studio
  • Wydawca: Marvelous Entertainment
  • Data premiery: 13 września 2019
  • Platforma: Nintendo Switch
  • Tryby gry: Singleplayer
  • Ograniczenia wiekowe: Od 12 lat

Za produkcję gry odpowiada First Studio, a wydawcą jest Marvelous Entertainment. Daemon X Machina to ekskluzywny tytuł, który pojawi się wyłącznie na konsoli Nintendo Switch. Rozgrywka dostępna jest jedynie w trybie jednoosobowym. Gra nie jest brutalna, jednak zawiera elementy, które mogą być nieodpowiednie dla młodszych dzieci. Przeznaczona została dla użytkowników, którzy ukończyli 12 lat. Specjalne oznaczenie, które mówi o wymaganiach wiekowych, znajdziemy w lewym dolnym rogu opakowania. 

Warto wiedzieć!

Gry ekskluzywne to produkcje dostępne tylko na jednej konsoli. Dużą siłą Nintendo Switch jest bardzo duża biblioteka tego typu produkcji, których bohaterowie na stałe zapisali się w historii elektronicznej rozrywki. Mowa oczywiście o Mario, Pokemonach, czy Donkey Kongu. Daemon X Machina to nowy tytuł, który ma duży potencjał, aby również zyskać popularność. 

Daemon X Machina – fabuła, mechanika, detale

Akcja gry toczy się w postapokaliptycznym świecie. Uderzenie Księżyca o Ziemię niesie za sobą szereg okrutnych dla ludzkości konsekwencji. Na świecie uwalnia się groźna energia Femto, która sprawia, że sztuczna inteligencja staje się niebezpieczna. Do ratowania świata powołani zostali żołnierze, sterujący ogromnymi robotami. Bohater może również przemierzać teren na własnych nogach, jednak niesie to za sobą ogromne niebezpieczeństwo.

Bohater, który stanie za sterami mechów zmierzy się w dynamicznej walce z zastępami różnego rodzaju wrogów. Starcia są niezwykle efektowne i to właśnie na nich głównie opiera się gra. Na dużą uwagę zasługuje różnorodność broni. Możemy korzystać z laserów, karabinów, czy wyrzutni rakiet. Nie zabraknie również laserowych mieczy. Z czasem odblokujemy oczywiście kolejne rodzaje uzbrojenia. Gra jest, zatem bardzo rozbudowana i stawia na rozwój naszego bohatera. 

Bardzo dobrze prezentuje się grafika. Akcja gry dzieje się niezwykle szybko, a wszystkie szczegóły zostały znakomicie dopracowane. Postacie zaprojektowano niezwykle estetycznie z dużym przywiązaniem do detali.Gracz doskonale odczuje futurystyczny klimat. Wrażenia z rozgrywki podnosi doskonała muzyka, która idealnie buduje atmosferę zabawy.

Daemon X Machina – wymagania sprzętowe

Chociaż do gry w Daemon X Machina potrzebujemy jedynie konsoli Nintendo Switch, warto zwrócić uwagę na pewne elementy, które z pewnością udoskonalą zabawę. Mowa, chociażby o Nintendo Pro Controllerze, który względem tradycyjnego sterowania, wprowadza wysoką ergonomię i komfort użytkowania. Nowsza wersja pada bardzo dobrze układa się w dłoniach. Warto wiedzieć, jak wyglądają elementy techniczne Nintendo Switch na tle innych sprzętów. Szczegóły znajdziesz w poniższej tabeli.

Nintendo Switch ustępuje mocą podzespołów najnowszym wersjom PlayStation 4 oraz Xbox One. Pomimo tego konsola cieszy się bardzo dobrą sprzedażą. Duża w tym zasługa wspomnianych gier ekskluzywnych. 

Uwaga!

Obok znakomitych gier największą siłą konsoli jest możliwość zabawy zarówno w trybie stacjonarnym, jak i przenośnym. Dzięki temu możemy cieszyć się swoimi ulubionymi tytułami nawet w podróży. Wystarczy wyciągnąć ekran konsoli ze stacji dokującej i podłączyć do niego joy-cony. Żywotność baterii uzależniona jest od zaawansowania technicznego gry oraz ustawień jasności i głośności urządzenia.  

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 20:16
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.