Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit – wymagania sprzętowe

Rockstar pracuje nad kontynuacją hitu sprzed lat, opowiadającego o losach ucznia jednej z amerykańskich szkół.

W ostatnim czasie studio skupiało się głównie na przygotowywaniu drugiej odsłony Red Dead Redemption. Skoro jednak długo wyczekiwana gra pojawiła się już na rynku, twórcy mogą skupić się na innych projektach. Jednym z nich jest kontynuacja popularnego sandboksa Bully.

Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit – informacje ogólne o grze

Pierwsza część pojawiła się na rynku 2006 roku a konsolę PS2. W przeciągu olejnych 10 lat była przenoszona na kolejne platformy, zyskując popularność wśród sporej rzeszy graczy. Wynika to między innymi z dość kontrowersyjnego podejścia do tematu szkoły i dorastania. Nie bez powodów gra określana była mianem szkolnego GTA.

 • Producent – Rockstar Games
 • Wydawca – Take 2 Interactive
 • Data premiery – jeszcze nie została ogłoszona

Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit – fabuła, mechanika, detale

Na wstępie warto podkreślić, że gra do tej pory nie została zapowiedziana. Co więcej, obecnie posługujemy się wyłącznie spekulacjami na jej temat, pochodzącymi od osób, które odkryły, że Rockstar Games prowadzi castingi na aktorów do nowej produkcji. Dostępne role do obsadzenia mają wskazywać właśnie na grę Bully.

Można przypuszczać, że tytuł ponownie pozwoli nam wcielić się w postać ucznia Bullworth Academy, który uczęszcza na lekcje i wykonuje szereg zróżnicowanych zadań. Warto przypomnieć, że pierwsza część w dużym stopniu przypominała serię gier Grand Theft Auto. Gracze mogli liczyć na sporą swobodę poczynań, związanych zarówno ze wspomnianymi zadaniami, jak i całą masą aktywności pobocznych. Naszym zadaniem w jedynce było budowanie pozycji w szkole. W tym celu zawiązywaliśmy sojusze z innymi uczniami, a także braliśmy udział w szkolnych bójkach z naszymi rywalami

Bardzo ważna była także interakcja z pionem nauczycielskim. Gra wzbudzała sporo kontrowersji, przede wszystkim ze względu na ostry język postaci i przedstawienie patologii szerzącej się za murami akademii.

Jak już wspomnieliśmy, o ewentualnej kontynuacji nie wiemy praktycznie nic. Dochodzące do nas pogłoski każą jednak przypuszczać, że Rockstar rzeczywiście nad nią pracuje. Gracze mogą w niedalekiej przyszłości spodziewać się oficjalnej zapowiedzi i prezentacji najistotniejszych informacji na temat rozgrywki. Kiedy gra ujrzy światło dzienne? Najpewniej nie szybciej niż w 2020 roku.

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/1398710_595523693830201_356609326_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=a5df68cb86b211c3a0eeb7d2c1e87a88&oe=5C7EAA5D

Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit – wymagania sprzętowe

Ze względu na brak sprawdzonych informacji, nie możemy również określić, jaki sprzęt będzie wymagany do obsługi omawianego tytułu. Biorąc jednak pod uwagę rozwój branży, a także kierunek obrany przez studio, łatwo się domyślić, że konieczny będzie naprawdę wydajny komputer.

Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit – potencjalne minimalne wymagania gry

 • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz/AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Karta graficzna: 2 GB, Nvidia GeForce GTX 760/AMD Radeon R9 270 lub lepsza
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit – potencjalne minimalne wymagania gry

 • Procesor: Intel Core i7-4770 3.4 GHz/AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
 • Karta graficzna: 4 GB, Nvidia GeForce GTX 1060/AMD Radeon RX Vega 56 lub lepsza
 • Pamięć RAM: 16 GB
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit – jaki komputer do gry?

Przygotować powinniśmy się na konieczność zakupu sprzętu gamingowego. Do płynnej obsługi gry wymagany będzie czterordzeniowy procesor o wysokim taktowaniu (najlepiej w okolicach 3.5 GHz) oraz 12 lub 16 GB pamięci RAM. Do tego zapewne dojdzie bardzo wydajna karta graficzna. Obsługę wysokich detali zapewnią nam jednostki z wysokiej półki, na przykład modele Radeon RX Vega oraz GeForce GTX 10.

Bully Bullworth Academy: Canis Canem Edit – jaki laptop do gry?

Konfiguracje za 4 tysiące złotych lub więcej powinny okazać się wystarczające, jeśli zależy nam na utrzymaniu wysokiego poziomu klatek na sekundę. Jeśli chcecie zakupić laptop już teraz, powinniście celować w modele z procesorami Intela ósmej generacji (np. i7-8750H), 16 GB pamięci RAM oraz jedną z gamingowych kart graficznych.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 00:29
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.