Waga nie wygląda tak rewelacyjnie jak na zdjęciach, ale po włączeniu i tak robi dobre wrażenie. Miseczka jest plastikowa. Waży bardzo dokładnie. Ciasto, które bez wagi robiłam na oko wyszło zdecydowanie smaczniejsze i ładniejsze po zastosowaniu odpowiednich proporcji (dzięki wadze). Polecam
- ZALETY:
- + wielkość
- + wyświetlacz
- + tara
- + dokładność (prawdopodobnie)
- + cena
- WADY:
- - troszkę tandetny wygląd (ale czego spodziewać się po niskiej cenie)
Posiadam ten produkt Od kilku dni