
Triton Piłka nożna Vivo Equipe żółto-niebieska, rozmiar 5 Uniwersalny
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy

Piłka nożna Vivo zaprojektowana została do rekreacyjnej i treningowej gry zespołowej. Posiada dętkę wykonaną z lateksu oraz została obszyta w sposób maszynowy bardzo wytrzymałym tworzywem PVC. Doskonale utrzymuje ciśnienie, gwarantuje odpowiedni balans oraz zapewnia prawidłowe właściwości absorpcji wody. Piłka jest w rozmiarze 5, najbardziej uniwersalnym oraz dopuszczanym podczas oficjalnych rozgrywek. Piłka przeznaczona jest do gry na boiskach trawiastych.

| Marka: | Vivo |
| Przeznaczenie: | boiska trawiaste |
| Rozmiar: | 5 |
| Materiał: | tworzywo PVC |
| Obwód: | 68-70 cm |
| Waga: | 410-430 g |
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00