Termowizor GTC 12V-450-13
ID produktu: 15256065
Termowizor GTC 12V-450-13 – Precyzyjne narzędzie do wykrywania różnic temperatur
Kompaktowa konstrukcja i mobilność w trudnych warunkach
Intuicyjna obsługa z zintegrowanym laserem celowniczym
Wysoka dokładność pomiarów i czułość termiczna
Odporność na upadki i ochrona IP54
Wbudowana pamięć i możliwość zapisu obrazów
Specyfikacja techniczna termowizora GTC 12V-450-13
  • Marka: Bosch
  • Rodzaj: kamera termowizyjna
  • Napięcie zasilania: 12 V
  • Zakres pomiaru: od -20°C do +450°C
  • Dokładność: ±2°C
  • Czułość termiczna: ≤50 mK
  • Rozdzielczość IR: 256 x 192 px
  • Ilość punktów pomiarowych: 49 152
  • Format obrazu: .jpg
  • Wbudowana pamięć: do 500 obrazów
  • Częstotliwość odświeżania: 9 Hz
  • Pole widzenia: 56° x 42°
  • Wyświetlacz: 2,8"