Telewizory
Do koszyka

Telewizor Sony KD-55XG7005 LED 55" 4K (Ultra HD) Linux

ID produktu: 6015398
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • HDR: Tak
  • Przekątna ekranu [cal]: 55
  • Rozdzielczość: 3840 x 2160
  • Smart TV: Tak
  • WiFi: Tak
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty

Opis produktu

 

Przekątna: 55"/?140cm
Rozdzielczość: 3840x2160
Panel: LCD, LED (Direct-lit, Dimming)
HDR: tak, HDR10, HLG
Częstotliwość odświeżania: 50Hz natywny, 200Hz interpolowana
3D: nie
Tuner: 1x DVB-C/?-T/?-T2/?-S/?-S2 HEVC (H.265)
Złącza wideo: 3x HDMI 2.0 (HDCP 2.3), Composite Video
Złącza audio: cyfrowy Audio Out (1x optyczny), 1x słuchawki
Dodatkowe złącza: 3x USB 2.0, LAN, 1x CI+ 1.3
Wireless: WLAN 802.11b/?g/?n
System operacyjny: Android TV
Odtwarzanie: HEVC, MVK, AVI
Dekoder dźwięku: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS
Audio-Moc całkowita: 20W (2x 10W)
Klasa efektywności energetycznej: A
Zużycie roczne: 161kWh
Pobór mocy: 110W typisch, 0.5W czuwanie
Kolor: czarny
VESA: 200x200
Cechy szczególne: przeglądarka internetowa, usługi sieciowe, nagrywarka USB (niedostępne w niektórych krajach)
Wymiary ze stojakiem: 124.1x78.5x33.6cm
Wymiary bez stojaka: 124.1x72.1x7.9cm
Waga ze stojakiem: 16.50kg
Waga bez stojaka: 15.40kg
Gwarancja: dwa lata

Specyfikacja

Model
KD-55XG7005
Analogowy
DVB-C
DVB-S
DVB-S2
DVB-T
DVB-T2
System Smart TV
Linux
Ambilight
Nie
ASF
AVI
FLAC
JPEG
MJPEG
MOV
MP3
MP4
MPEG1
MPEG2
MPEG4
WAV
WMV
XviD
Kompatybilność z asystentem głosowym
Nie
Tak
Bluetooth
Tak
DLNA
Nie
Zastosowane technologie
ARC
Automatyczna regulacja głośności AVL
Bass Reflex
Bluetooth
ClearAudio+
Dolby Audio
Dynamic Contrast Enhancer
HDMI CEC
HDR
HDR10
HLG
Korektor dźwięku
Local Dimming
Menu wyświetlane na ekranie (OSD)
Obsługa napisów
S-Force Front Surround 3D
Skalowanie do rozdzielczości 4K
Skalowanie rozdzielczości HD do formatu 4K
Teletekst
TRILUMINOS Display
Tryb gry
Tryb sport
X-Reality PRO
Baterie do pilota
Instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna
Pilot standardowy
Podstawa

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 382 462
Opis:
Infolinia Sony – natychmiastowa pomoc i porada: 801 382 462 Wsparcie serwisowe i gwarancja: http://services.sony.pl/support/pl/warranty
Usługi
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Delock DVI DisplayPort Mini, 0.18, Czarny (65098), 4World 9471, 4:3, Canon PGI29 MBK/PBK/DGY/GY/LGY/CO Multi Pack (4868B018), InLine Przedłużacz zasilania, biały 5m (16405W), Avacom do Acer TravelMate 5320/5720, Extensa 5220/5620 Li-Ion, 10.8V 5200mAh/56Wh (NOAC-TM57-806), MicroMemory DDR3, 4 GB,1333MHz, CL9 (MMST-240-DDR3-10600-256X8-4GB), Lindy LC/SC 50/125µm OM4 2m (46361), Woodcessories EcoCase iPhone 7 Plus Walnut (ECO154), MicroConnect Pigtail ST/UPC 50/125 OM3 2m (FIBSTM3PIG2), NC Koperty Koperty poszerzane białe E4 (41830077), HORI PS4 Real Arcade Pro. N Hayabusa (PS4-092E), X-doria Defense Lux dla Galaxy Note 8, Asarto Toner AS-LO310Y / 4469704 (Yellow), nemo Etui Glitter XIAOMI REDMI NOTE 5A, nemo PREMIUM CLEAR SAMSUNG N7100, Lenovo V330-15IKB (81AX00H6US) 8 GB RAM/ 512 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , Zak!designs Szklanka 360ml