Telewizor Sencor SLE 32S830MB 230/12V
ID produktu: 14757723
Rabat zostanie naliczony po dodaniu do koszyka produktu Telewizor Sencor SLE 32S830MB 230/12V
 Montaż telewizora
Montaż telewizora
ocena produktu 4/5 gwiazdki
Kupiło 13 osób
 Montaż telewizora KOMFORT
Montaż telewizora KOMFORT
ocena produktu 4/5 gwiazdki
Kupiło 21 osób
 Montaż telewizora na ścianie
Montaż telewizora na ścianie
Kupiły 22 osoby
 Montaż telewizora na ścianie KOMFORT
Kupiły 32 osoby
 Kalibracja telewizora
Kalibracja telewizora
ocena produktu 5/5 gwiazdki
 Kalibracja telewizora PREMIUM
Kalibracja telewizora PREMIUM
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Kupiło 5 osób
Wysoka rozdzielczość HD Ready
Bogaty w treści system WebOS od LG
Telewizor LED SMART webOS SENCOR SLE 32S830MB – Twoje okno na świat rozrywki
System operacyjny webOS – Intuicyjna obsługa i dostęp do ulubionych aplikacji
Wysoka jakość obrazu – Rozdzielczość HD Ready 1366 x 768
Technologia HDR – Doskonałe odwzorowanie kolorów
Design bez ramki – Elegancja, która pasuje do każdego wnętrza
Wbudowane tunery DVB-T2/C/S/S2 – Szeroki dostęp do kanałów telewizyjnych
Konektory i złącza – 3x HDMI, 2x USB, Ethernet i Bluetooth
Wydajność dźwięku – System głośników 2.0 o mocy 16 W
System głośników 2.0 o mocy 16 W gwarantuje czysty i wyraźny dźwięk, co sprawia, że oglądanie filmów i programów telewizyjnych staje się jeszcze bardziej przyjemne.
Funkcje Smart TV – Streaming z Netflix, Disney+, HBO MAX i więcej
Specyfikacja techniczna telewizora SENCOR SLE 32S830MB – Szczegóły i parametry
  • Typ telewizora: LED
  • System operacyjny: webOS
  • Przekątna ekranu: 32" (80 cm)
  • Rozdzielczość: 1366 x 768 px (HD Ready)
  • Technologia HDR: Tak (HDR10)
  • System głośników: 2.0
  • Moc głośników: 16 W
  • Częstotliwość odświeżania: 60 Hz
  • Czas reakcji: 6,5 ms
  • Tunery telewizyjne: DVB-T2, DVB-C, DVB-S2
  • Liczba złączy HDMI: 3
  • Złącza USB: 2
  • Konektory: Ethernet, CI slot
  • Wymiary (WxSxG): 47,2 x 82 x 20,5 cm
  • Waga: 3,3 kg
  • Montaż VESA: 100 x 100
  • Zasilanie: AC 100-240 V 50/60 Hz lub DC 12 V
Wyróżnione przez eksperta
  • Przekątna ekranu w calach 32''
  • Smart TV WebOS
Producent
Nazwa producenta FAST ČR, a. s. / Fast Poland Sp. z o.o.
Adres U Sanitasu 1621, 251 01 Říčany u Prahy, CZ
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaSencor
Kod producenta35060811
EAN8590669383719
Obraz
32''
Przekątna ekranu w centymetrach80 cm
Format HD
Funkcje
Dźwięk
Moc łączna głośników18 W
Złącza
Liczba złączy HDMI3
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna
Fizyczne
100 x 100 mm