Telewizor Sencor SLE 32QF860B
ID produktu: 14757722
Rabat zostanie naliczony po dodaniu do koszyka produktu Telewizor Sencor SLE 32QF860B
 Montaż telewizora
Montaż telewizora
ocena produktu 4/5 gwiazdki
Kupiło 13 osób
 Montaż telewizora KOMFORT
Montaż telewizora KOMFORT
ocena produktu 4/5 gwiazdki
Kupiło 21 osób
 Montaż telewizora na ścianie
Montaż telewizora na ścianie
Kupiły 22 osoby
 Montaż telewizora na ścianie KOMFORT
Kupiły 32 osoby
 Kalibracja telewizora
Kalibracja telewizora
ocena produktu 5/5 gwiazdki
 Kalibracja telewizora PREMIUM
Kalibracja telewizora PREMIUM
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Kupiło 5 osób
Zobacz więcej dzięki rozdzielczości Full HD
Bogaty w treści system WebOS od LG
Telewizor LED SMART webOS SENCOR SLE 32QF860B 32" FULL HD – Nowoczesna rozrywka w Twoim domu
Technologia obrazu HDR10 dla lepszej jakości
System operacyjny webOS – łatwy dostęp do ulubionych aplikacji
Wbudowane tunery telewizyjne DVBT2-HEVC/C2/S2
Odtwarzanie multimediów z USB – Video, Foto, MP3
Wysoka moc głośników 16 W z systemem 2.0
Model SENCOR SLE 32QF860B jest wyposażony w system głośników 2.0 o mocy 16 W, co zapewnia czysty i wyraźny dźwięk. Odkryj nowe wymiary audio i ciesz się doskonałym brzmieniem podczas oglądania filmów czy słuchania muzyki.
Liczba złączy HDMI – 3 dla większej funkcjonalności
Kompaktowe wymiary i niska waga – idealny do każdego wnętrza
Specyfikacja techniczna telewizora SENCOR SLE 32QF860B
  • Marka: Sencor
  • Kod producenta: SLE 32QF860B
  • Model: SLE 32QF860B
  • Typ telewizora: LED
  • Kolor: czarny
  • Przekątna ekranu: 32,00" (80,00 cm)
  • Format HD: Full HD
  • Rozdzielczość ekranu (px): 1920 x 1080
  • Smart TV: WebOS
  • Technologia HDR: Tak
  • Liczba złączy HDMI: 3
  • Klasa efektywności energetycznej: E
  • Zakrzywiony ekran: Nie
  • Standard VESA: 100 x 100
  • Waga produktu: 3,40 kg
  • System głośników: 2.0
  • Moc głośników: 16 W
  • Podświetlenie: LED Direct LED
  • Częstotliwość: 60 Hz
  • Tunery telewizyjne: DVBT2-HEVC/C2/S2
  • Liczba portów USB: 2
  • Odtwarzanie z USB: Video/Foto/MP3
  • Nagrywanie transmisji: Tak
  • Timer wyłączający: Tak
  • DLNA: Tak
  • Gniazdo CI: Tak
  • Podłączenie słuchawek: Tak
  • Wymiary (HxWxD): 46,4 x 82 x 22,5 cm
  • HBBTV: Tak
  • Rok modelowy: 2025
  • Stojak: nogi boczne
  • SPDIF: Tak
Wyróżnione przez eksperta
  • Przekątna ekranu w calach 32''
  • Smart TV WebOS
Producent
Nazwa producenta FAST ČR, a. s. / Fast Poland Sp. z o.o.
Adres U Sanitasu 1621, 251 01 Říčany u Prahy, CZ
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaSencor
Kod producenta35060813
EAN8590669383726
Obraz
32''
Przekątna ekranu w centymetrach80 cm
Format HD
Funkcje
Dźwięk
Moc łączna głośników16 W
Złącza
Liczba złączy HDMI3
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna
Fizyczne
100 x 100 mm