darmowa dostawa Darmowa dostawa od 100 zł lub od 39,99 zł z  
Darmowa dostawa od 100 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele
 • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7
lub
Darmowa dostawa z Morele MAX od 39,99 zł
 • dla produktów sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez Morele oraz innych wybranych sprzedawców
 • obejmuje Kurier - Poczta Polska, Odbiór w punkcie i Paczkomaty 24/7 oraz Kuriera 24h

Telewizor Samsung LED 50'' Full HD

LED Full HD
ID produktu: 638674
Zobacz produkty podobne
(58)
Zapytaj społeczności 3 pytania
 • HDMI: 4
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080
 • WiFi: Tak
Opis
Specyfikacja
Opinie (58)
Pytania i odpowiedzi (3)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

Wysoka jakość obrazu dzięki ekranowi LED

Telewizor z matrycą typu LED z pewnością wpisze się w zakres oczekiwań wymagających klientów. Niekwestionowanym atutem tej technologii podświetlania jest znakomite odwzorowanie kolorów. Ponadto mamy do czynienia z bardzo energooszczędnym rozwiązaniem. To idealna propozycja dla wszystkich osób, którym zależy na ponadprzeciętnej jakości obrazu i niskich kosztach eksploatacji. Postaw na sprawdzony model, który znajdzie szerokie zastosowanie w Twoim domu.

Zobacz więcej dzięki rozdzielczości Full HD

By zobaczyć więcej i doświadczyć znakomitych wrażeń podczas oglądania ulubionych filmów i seriali, sięgnij po telewizor Full HD. Rozdzielczość Full HD to 1920 na 1080 pikseli – dokładnie tyle, ile oferują standardowe produkcje na płytach BluRay, a także spora część materiałów filmowych w serwisach VOD. Daj się oczarować wysokiej szczegółowości obrazu, wiernemu odwzorowaniu barw i detali, jaką zapewni telewizor z ekranem Full HD.

Smart TV: niezbadany świat czeka, by go odkryć

Odkryj możliwości technologii Smart TV, które wykraczają poza tradycyjną telewizję. Wypożyczaj i oglądaj filmy, nagrania wideo i gry z internetowych sklepów z filmami. Oglądaj ulubione programy w ramach usługi Catch-up TV i ciesz się szeroką gamą aplikacji internetowych dzięki usłudze Smart TV.

Funkcja WiFi

Korzystaj z wszelkich funkcji internetowych na telewizorze i to bez konieczności doprowadzania do niego dodatkowych kabli. Ten model TV wyposażono w obsługę komunikacji za pośrednictwem sieci WiFi. Możesz przyłączyć go do domowej sieci bezprzewodowej i w pełni wykorzystywać jego potencjał.

Tuner DVB - C, dzięki któremu Twój telewizor odbiera sygnał cyfrowy

Ten model telewizora został wyposażony w tuner DVB-C, dzięki czemu nie musisz kupować oddzielnego urządzenia, by odbierać materiały z cyfrowej telewizji na jego ekranie. Cyfrowa transmisja materiałów audio i wideo nie tylko charakteryzuje się bardzo wysoką jakością, ale też nie jest zbyt podatna na zakłócenia. Bez względu na to, czy korzystasz już z oferty telewizji kablowej, czy też nie, wbudowany tuner DVB-C może okazać się bardzo przydatną opcją.

Odbieraj podstawowe kanały za darmo dzięki tunerowi DVB - T

Ten model telewizora zapewni wygodny dostęp do stacji naziemnej telewizji cyfrowej, a to dzięki wbudowanemu tunerowi DVB-T pierwszej generacji. Tuner ten umożliwi odbieranie treści emitowanych w formacie DVB-T.

Optyczne wyjście cyfrowe, którym podłączysz najlepsze systemy dźwiękowe

Ten model telewizora wyposażono w optyczne wyjście cyfrowe audio (S/PDIF). Umożliwia ono przesyłanie cyfrowego sygnału dźwiękowego pomiędzy urządzeniami. Zapomnij o konwersji dźwięku na sygnał analogowy, postaw na wyższą jakość dźwięku bez zniekształceń i zakłóceń.

Nagrywaj swoje ulubione programy na zewnętrznym dysku

Nie przegap ulubionych programów i zachowaj najlepsze materiały na długi czas. Ten model telewizora został wyposażony w port USB oraz w możliwość nagrywania na USB. To oznacza, że możesz podłączyć do niego zewnętrzną pamięć USB lub dysk i nagrywać wyczekiwane premiery, najnowsze odcinki ulubionego serialu lub filmy i programy, które są emitowane wówczas, gdy nie masz czasu na seans.

Technologia Clear Motion Rate minimalizuje efekt rozmazania poruszających się obiektów

Zaawansowana technologia Clear Motion Rate (CMR) opracowana przez firmę Samsung sprawia, że nawet najbardziej dynamiczne sceny wyglądają wyraźnie na ekranie telewizora. Wyższa wartość CMR oznacza wyraźniejszy obraz i zminimalizowany efekt rozmycia poruszających się obiektów, dzięki czemu możesz cieszyć się oglądaniem filmów, sportu i innych programów w najlepszym wydaniu. Działanie tej technologii jest możliwe za sprawą wyższego współczynnika odświeżania, szybszego procesora obrazu i podświetlenia. To oznacza jeszcze atrakcyjniejsze doznania podczas oglądania.

Łatwy w obsłudze panel dotykowy

Dzięki pilotowi Samsung Smart Control korzystanie z telewizora jest bardziej intuicyjne. Za pomocą panelu dotykowego możesz przełączać ekrany aplikacji Smart Hub i przewijać strony internetowe. Z kolei poruszając pilotem, można sterować wskaźnikiem na ekranie, aby z łatwością nawigować po menu i wprowadzać tekst. Przydatne przyciski sterowania odtwarzaniem filmów ułatwiają oglądanie filmów, programów telewizyjnych oraz innej zawartości pobranej lub przesyłanej strumieniowo na żądanie.

Twój telewizor rozumie pełne zdania

Dzięki najnowszej funkcji interakcji głosowej opracowanej przez firmę Samsung możesz sterować telewizorem w bardziej zaawansowany sposób niż tylko za pomocą jednowyrazowych poleceń. Jeśli chcesz obejrzeć film, powiedz „wyszukaj”, a następnie podaj tytuł filmu i „film”. Jeśli chcesz przełączyć na kanał TVP1, po prostu powiedz „TVP1”. Aby wejść na stronę internetową, wystarczy wypowiedzieć jej adres. Za pomocą poleceń głosowych możesz również wyszukiwać prognozę pogody, wiadomości sportowe oraz informacje giełdowe* i otwierać aplikacje, takie jak YouTube.

- Funkcja interakcji głosowej działa w połączeniu z pilotem Samsung Smart Control
- Sterowanie głosem nie jest dostępne we wszystkich językach, dialektach i regionach.
- Działanie funkcji zależne jest od języka, wymowy, głosu oraz poziomu hałasu w pomieszczeniu.
- Głosowe wyszukiwanie prognozy pogody, wiadomości sportowych oraz informacji giełdowych może być niedostępne w wybranych regionach.

Wypowiedz słowo kluczowe, aby je wyszukać dzięki funkcji interakcji głosowej

Dzięki najnowszej funkcji interakcji głosowej opracowanej przez firmę Samsung możesz sterować funkcjami telewizora i wyszukiwać żądane elementy, wypowiadając polecenia słowne. Jeśli chcesz obejrzeć film, wystarczy kliknąć przycisk Wyszukaj na ekranie i wypowiedzieć tytuł filmu. Aby otworzyć żądaną aplikację, taką jak YouTube, po prostu wypowiedz jej nazwę. Aby wejść na stronę internetową, wystarczy powiedzieć na głos jej adres. Z zaawansowaną funkcją interakcji głosowej Samsung to wszystko jest naprawdę takie proste!

- Funkcja interakcji głosowej działa w połączeniu z pilotem Samsung Smart Control
- Sterowanie głosem nie jest dostępne we wszystkich językach, dialektach i regionach.
- Działanie funkcji zależne jest od języka, wymowy, głosu oraz poziomu hałasu w pomieszczeniu.

Mocny procesor czterordzeniowy, który zapewnia szybszą pracę

Dzięki zastosowaniu mocnego procesora czterordzeniowego telewizor Samsung Smart TV charakteryzuje się doskonałymi parametrami pracy. Różnica jest widoczna od razu – można szybciej wykonywać kilka zadań jednocześnie, a także przełączać pomiędzy ekranem z filmem a przeglądarką internetową. Ponadto interakcja przebiega znacznie płynniej. Dodatkowa moc sprawia, że rozrywka daje więcej przyjemności: krócej czekasz i oglądasz więcej.

Oglądaj zawartość urządzeń przenośnych na dużym ekranie telewizora – szybko i łatwo!

Na ekranie nowego telewizora Samsung Smart TV możesz szybko i łatwo wyświetlać zawartość urządzeń przenośnych. Udoskonalona technologia odbicia lustrzanego ekranu ułatwia ten proces bez potrzeby zmiany źródła sygnału telewizora. Wystarczy otworzyć panel powiadomień na urządzeniu przenośnym, wybrać ikonę Screen Mirroring, a następnie wskazać telewizor. To wystarczy, aby korzystać z aplikacji, gier i nie tylko na pełnowymiarowym ekranie telewizora. 

- Funkcja Screen Mirroring jest niedostępna w Syrii

Lepszy obraz dzięki intensywnym kolorom

Za pomocą zaawansowanego algorytmu poprawy jakości obrazu funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus znacznie podnosi jakość wyświetlanych obrazów i uwydatnia ukryte szczegóły. Dzięki technologii Wide Color Enhancer Plus zobaczysz kolory w taki sposób, w jaki miały być widziane.

Łatwe sterowanie telewizorem przy użyciu poleceń głosowych

Dzięki najnowszej funkcji interakcji głosowej opracowanej przez firmę Samsung możesz sterować telewizorem za pomocą prostych poleceń głosowych. Funkcje obsługiwane za pomocą poleceń głosowych obejmują wybór kanału, regulację głośności oraz wyłączanie telewizora. Ponadto telewizor reaguje również na proste polecenia odtwarzania i zatrzymywania podczas oglądania. 

- Funkcja interakcji głosowej działa w połączeniu z pilotem Samsung Smart Control
- Sterowanie głosem nie jest dostępne we wszystkich językach, dialektach i regionach.
- Działanie funkcji zależne jest od języka, wymowy, głosu oraz poziomu hałasu w pomieszczeniu.

Odświeżona wersja Smart View zapewnia możliwość współpracy telewizora i innych urządzeń oraz wzajemnej wymiany zawartości pomiędzy nimi

Najnowsza wersja aplikacji Smart View 2.0 ułatwia korzystanie z dowolnej zawartości w sposób, jaki najbardziej odpowiada użytkownikowi. Korzystając z domowej sieci, możesz przesyłać strumieniowo sygnał telewizyjny na smartfon lub tablet oraz używać urządzenia przenośnego jako pilota do telewizora. Z kolei multimedialny panel Smart Hub pozwala na korzystanie z zawartości smartfona lub komputera na ekranie telewizora Smart TV. Wszystkie funkcje charakteryzuje łatwość obsługi, a radość z użytkowania jest w standardzie. 

- Aby przeprowadzić konfigurację, telewizor i urządzenie przenośne muszą korzystać z tej samej sieci (punktu dostępu)
- Obsługiwane funkcje mogą różnić się w zależności od wersji systemu operacyjnego i urządzenia

Porywający realizm dzięki technologii Samsung Full HD 3D

Przygotuj się na rozrywkę w zupełnie nowym wymiarze. Specjalna technologia Full HD 3D opracowana przez firmę Samsung umożliwia oglądanie filmów 3D i programów telewizyjnych w niesamowitej rozdzielczości Full HD. Dzięki niej jakość obrazu 3D jest znacznie lepsza, bez żadnych zamazań, a ty możesz dać się porwać wyraźniejszym i bardziej pochłaniającym obrazom. Dzięki tak wysokiemu poziomowi realizmu przeżyjesz trójwymiar na nowo. 

- Wymagane okulary 3D

Emocje niczym na wielkim stadionie dzięki trybowi piłkarskiemu

W trybie piłkarskim trawa na boisku staje się bardziej soczysta, a wszystkie inne kolory na stadionie – bardziej wyraziste. Mocny efekt dźwięku przestrzennego sprawia, że usłyszysz emocje kibiców zupełnie, jakbyś był tam z nimi. Po uruchomieniu trybu piłkarskiego telewizor automatycznie zacznie nagrywać mecz*. Ponadto każda zmiana intensywności dźwięku, na przykład gdy publiczność zacznie głośniej wiwatować, a także zmiana wyniku meczu spowoduje automatyczne zapisanie najważniejszych momentów, tak aby można je było obejrzeć później. Aby całkowicie zatracić się w szaleństwie piłkarskich emocji, oglądaj mecz na żywo, a jednocześnie odtwarzaj nagrane ujęcia.

- Funkcja PVR i udostępnianie w serwisach społecznościowych dostępne są wyłącznie w przypadku modelu Smart DTV
- Aby aktywować funkcję Auto Highlights, wymagany jest zewnętrzny dysk twardy

Oglądaj filmy z USB

Dzięki funkcji ConnectShare Movie wystarczy podłączyć do telewizora pendrive lub dysk twardy przez port USB, aby oglądać filmy, zdjęcia lub słuchać muzyki. Teraz masz komfortowy i łatwy dostęp do różnorodnych zasobów bezpośrednio na ekranie telewizora.
Rozwiń opis

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
UE50H6400AKXXH
EAN
8806085986251
Informacje podstawowe
Kolor ramki
Czarno-srebrny
Ekran
Typ matrycy
Przekątna ekranu [cal]
50''
Przekątna ekranu [cm]
127 cm
Format HD
Rozdzielczość
1920 x 1080
Zakrzywiony
Nie
Tuner
Funkcje
System Smart TV
Nie dotyczy
Dźwięk
Moc łączna głośników
20 W
Liczba głośników
2 głośniki
Subwoofer
Nie
Łączność
Tak
Złącza
HDMI
4
USB
3
Eurozłącze (Scart)
Tak
Wyjście cyfrowe audio
Wyjście słuchawkowe
Tak
D-Sub (VGA)
Nie
Ethernet (RJ-45)
Tak
Common Interface
1
Złącze komponentowe
Tak
Złącze kompozytowe
Tak
Energia
Pobór mocy podczas pracy [W]
65
Pobór mocy maksymalny [W]
224
Pobór mocy w trybie czuwania [W]
0.3
90 kWh/rok = 54.90 zł rocznie
Fizyczne
Wysokość bez podstawy [cm]
65.34
Szerokość bez podstawy [cm]
112.76
Głębokość bez podstawy [cm]
4.99
Waga bez podstawy [kg]
13.2
Wysokość z podstawą [cm]
72.85
Szerokość z podstawą [cm]
112.76
Głębokość z podstawą [cm]
30.82
Waga z podstawą [kg]
14.8
Wyposażenie
Rodzaj pilota
Samsung Smart Touch
Standardowy

Opinie

(58)
(58)
4.5/5
(58)
95% osób poleca
ten produkt
5
72%
4
22%
3
0%
2
2%
1
3%
Opinia potwierdzona zakupem
Telewizor spełnia moje oczekiwania w 100% Jestem bardzo zadowolony martwi mnie jednak fakt iż aplikacje samsunga może wyprzeć telewizor który będzie miał już androida. Sam podejmowałem próbę już programowania na ten model i środowisko jest bardzo przyjazne dla dev.
 • ZALETY:
 • + kontrast
 • + pilot jest super!! idealnie się nim steruje
 • + bardzo fajne menu
 • + filmy można oglądać tez przez
 • + przeglądarkę
 • WADY:
 • - brak dostępu dla dev do wprowadzenia zmian w całym środowisku.
 • - gry wychodzą straszne rzadko
 • - przeglądarka brak obsługi niektórych wtyczek.
 • - po zainstalowaniu kilku apek menu się zacina.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Świetny produkt
 • ZALETY:
 • + Jakoś obrazu i wykonania powala na kolana, pilot dotykowy świetnie reaguję na początku trudu się przestawić. Wystarczy podłączyć dysk i oglądać filmy blu-ray
 • WADY:
 • - Mało pamięci na aplikacje
 • - mając mnie niż 2 gb gdzie jedna appka waży około 500 mb mówię tu o grach to wypada bardzo słabo, brak rozbudowy pamięci, brak zasilania anteny tymi 5V(antena musi posiadać wzmacniacz osobny koszt to 5 zł ale po co miec tyle tych kabli ?) wejście od zasilania uwieszone w złym miejscu na bardzo niewygodne jak dla mnie)
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Wszystko co w specyfikacji działa dobrze. Nie mam się do czego doczepić. No może mógłby być trochę większy bo po kupnie TV (wcześniej nie miałem) stwierdziłem że jestem nieco ślepy (3.5m do ekranu) no może więcej niż nieco:) Filmy 3D rewelacja. Fajnie że wszystko jest w zestawie: okulary, 2 piloty...
 • ZALETY:
 • + Wyposażenie
 • + Niska cena
 • + Nie marudzi
 • + Nie denerwuje
 • + Od kiedy kupiłem mam więcej czasu dla siebie (żona ogląda seriale)
 • WADY:
 • - Nie pierze
 • - Nie sprząta
 • - Nie gotuje
 • - Nie wychodzi z psem na spacer
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Wszystko perfekt, no prawie wszystko ;) na dzień dobry pozbyłem się opcji domyślnie włączonej przyciemniającej obraz w ramach oszczędzania energii...
 • ZALETY:
 • + Obraz
 • + Dźwięk
 • + Uniwersalny pilot (obsługuje np. dekoder ADB od INEA)
 • + Pilot Smart Control
 • + Smart Hub 2014 (mógłby mieć więcej aplikacji)
 • + Współpraca z Samsung Galaxy Note 3 LTE (SM-N9005 OS 5.0)
 • WADY:
 • - Przy założeniu, że wiesz jakie ograniczenia ma ten model ...6400 względem wyższych droższych modeli generalnie wad brak...
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Polecam telewizor dobra cena względem jakości. Jeśli ktoś nie ma wygórowanych wymagań to jest to dobra pozycja.
 • ZALETY:
 • + Przejrzysty obraz
 • + Szybkie przejścia pomiędzy apkami i złączami
 • + Cena do jakości
 • + Ładny design
 • + Uniwersalny
 • WADY:
 • - Bardzo delikatne okulary
 • - Niezbyt stabilna i rozbudowana wbudowana przeglądarka
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Świetny telewizor w rozsądnej cenie. Bogate wyposażenie, 3D, duża liczba aplikacji. Rozdzielczość 1080p w dalszym ciągu jest w zupełności wystarczająca. Dobra jakość dźwięku. Jedyny minus to nierówne podświetlenie przy uruchamianiu mojego egzemplarza, po uruchomieniu jest już ok. Polecam.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Telewizor posiadam już od ponad roku (mam też ten sam tylko 40 calowy w mniejszym pokoju od 2-3 lat) w tej cenie jest naprawdę godny uwagi, matryca, kolory są rewelacyjne. Każdy kto zakupił ten telewizor może to potwierdzić.
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobry produkt za rozsądną cenę.
 • ZALETY:
 • + bardzo dobra jakość obrazu i dźwięku;
 • + sporo fajnych i przydatnych funkcji;
 • + sprawnie działająca przeglądarka internetowa;
 • + intuicyjne menu;
 • + ładny design.
 • WADY:
 • - Nie stwierdziłem.
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Telewizor super.Dobry dźwięk w porównaniu do innych 50 cali.Dobre kąty widzenia.Szczerze polecam ze względu na cenę -biorąc pod uwagę parametry i jeszcze 3D
 • ZALETY:
 • + Cena biorąc pod uwagę te mocne strony
 • WADY:
 • - na razie brak
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobry produkt, ale na razie trudno mi oceniać ponieważ mam go dwa dni
 • ZALETY:
 • + ładny obraz, piękne kolory, duży ekran
 • WADY:
 • - słaby kontakt słowny ale to nie ma żadnego wpływu na jakość telewizora.
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Pytania i odpowiedzi

(3)
Masz pytania? 
W
WW
21.01.2016
Dzień dobry,
Proszę o informację ile herców ma matryca w Samsung 50H6400.
Chodzi o realną wartość. Znalazłem info, że większy o 5 cali Samsung 55H6400 ma matrycę 120HZ.
Czy Samsung 50H6400 również ma matrycę od Samsunga 120HZ?
Pozdrawiam
WojtekW
U
18.03.2016
Witam,

Model 50-calowy prawdopodobnie również posiada matrycę z częstotliwością 120 Hz.

Pozdrawiam
Zgłoś nadużycie

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta on-site
Informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801172678
Opis:
Gwarancja realizowana przez serwis autoryzowany producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(58)
Pytania i odpowiedzi
(3)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zwykły zakup
Od 39,99 zł do 100 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
od 15,99 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
od 9,99 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
od 9,99 zł
od 100 zł
Kurier
0 zł
od 19,99 zł
Kurier - Poczta Polska
0 zł
0 zł
Paczkomaty 24/7
0 zł
0 zł
Odbiór w punkcie
0 zł
0 zł
CZAS NA ZWROT PRODUKTU*
Morele
30 dni
14 dni
Inni Sprzedawcy
14 dni
14 dni