Telewizor Luxor Telewizor LED 40" Luxor 40-LXFF-6050 [310|27]
ID produktu: 11285761
Zobacz więcej dzięki rozdzielczości Full HD
Wysoka jakość obrazu dzięki ekranowi LED
Funkcja Bluetooth
Nagraj swoje ulubione programy na zewnętrznym dysku, aby obejrzeć je w dowolnym momencie
HbbTV
Kanał zwrotny audio
Telewizor LED 40" Luxor 40-LXFF-6050 [310|27] Telewizor LED 40" Luxor 40-LXFF-6050 [310|27] LUXOR
Opis szczegółowy
Parametry produktu
Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami):
SmartTV: Tak
Przekątna ekranu: 40 ″ (cal, in)
Standard HD: Full HD
Standard VESA: Tak
Kolor obudowy: Czarny
Karta informacyjna produktu: https://baza.wisebase.pl/media/img/original/84/83/848384.pdf
Klasa efektywności energetycznej w trybie HDR (obowiązująca od 03.2021r.): F
Wymiar opakowania (SxWxG): 995 x 662 x 154 mm
Waga brutto: 9 kg
Opakowanie display: Nie
Waga z podstawą: 6,75 kg
Liczba opakowań konsumenckich: 1 szt.
Rodzaj głośników: Down firing
Zużycie energii w trybie HDR: 45 kWh/1000h
Liczba złączy USB: 2
Tuner: DVB-C, DVB-T2, DVB-S2
Funkcje obrazu: Dopasowanie do ekranu
Pozostałe funkcje: Equalizer
Kod CN: 8528 72 20
Format ekranu: 16:9
Wymiary bez podstawy (SxWxG): 909 x 522 x 84 mm
Opakowanie recyklingowe: Nie
Rozdzielczość: 1920x1080
Funkcje sieciowe: Hbb Tv, Netflix, YouTube, Chromecast
Funkcje dźwięku: Dolby Audio, Dolby Digital Plus
Zasilanie: 230 V
Zużycie energii: 45 kWh/1000h
Wymiary z podstawą (SxWxG): 909 x 566 x 235 mm
Pozostałe technologie: Hdr10, hlg
Moc głośników: 16 W
Odtwarzane formaty: AVI, MPEG 4, MP3, WMA, WAV, FLAC
Waga bez podstawy: 6 kg
Liczba złączy HDMI: 3
Złącza: CI+, Słuchawkowe, Wejście VGA, USB, Ethernet (LAN), Wejście HDMI, Wyjście optyczne
Waga jednostkowa brutto: 9 kg
Wyposażenie: Pilot
Zastosowane technologie: Bluetooth
Typ telewizora: LED
Okres gwarancji: 24 mies.
Wyróżnione przez eksperta
  • Przekątna ekranu w calach 40''
  • Rozdzielczość 3840 x 2160
  • Typ matrycy LED
Produkt
MarkaLuxor
EAN8698902055772
Informacje podstawowe
Kolor ramkiCzarne
Obraz
40''
Format HD
Podświetlenie matrycyDirect LED
Funkcje
z Wi-Fi
z Bluetooth
Tak
Tak
Dźwięk
Moc łączna głośników24 W
Liczba głośników2
Złącza
Liczba złączy HDMI3
Liczba złączy USB2
Złącze słuchawkoweTak
Złącze Ethernet (LAN)Tak
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna
Fizyczne
400 x 200 mm
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |20:39
Cześć!
Telewizor Luxor Telewizor LED 40" Luxor 40-LXFF-6050 [310|27] możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.