Telewizory

Telewizor LG 75SM9900PLA LED 75'' 8K Ultra HD webOS 4.5

8K Ultra HD LED
ID produktu: 6353586
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

 • HDR: Tak
 • Przekątna ekranu [cal]: 75
 • Rozdzielczość: 7680 x 4320
 • Smart TV: Tak
 • WiFi: Tak
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

Funkcja WiFi

Korzystaj z wszelkich funkcji internetowych na telewizorze i to bez konieczności doprowadzania do niego dodatkowych kabli. Ten model TV wyposażono w obsługę komunikacji za pośrednictwem sieci WiFi. Możesz przyłączyć go do domowej sieci bezprzewodowej i w pełni wykorzystywać jego potencjał.

Matryca LED

Wysoką jakość obrazu, realistyczne odwzorowanie kolorów i detali, a także wyrazisty kontrast zapewni matryca LED. Telewizory z matrycą LED są energooszczędne i bardzo popularne. Oferują bardzo dobre parametry, a ich ceny pozostają przystępne. Stwórz idealne warunki do wciągających seansów filmowych i do gier. Matryca LED sprawdzi się w każdej sytuacji.

Tuner DVB-C

Ten model telewizora został wyposażony w tuner DVB-C, dzięki czemu nie musisz kupować oddzielnego urządzenia, by odbierać materiały z cyfrowej telewizji kablowej na jego ekranie. Cyfrowa transmisja materiałów audio i wideo nie tylko charakteryzuje się bardzo wysoką jakością, ale też nie jest zbyt podatna na zakłócenia. Bez względu na to, czy korzystasz już z oferty telewizji kablowej, czy też nie, wbudowany tuner DVB-C może okazać się bardzo przydatną opcją.

Tuner DVB-S2

Chcesz zyskać dostęp do stacji telewizyjnych i radiowych, które są nadawane drogą satelitarną? Nic prostszego. Ten telewizor stworzy takie możliwości, a wszystko to zasługa wbudowanego tunera DVB-S2. To tuner odbierający ulepszony sygnał DVB-S, a w tym materiały w rozdzielczości HD przy zdecydowanie niższej przepustowości niż w standardzie DVB-S.

Nagrywanie na USB

Nie przegap ulubionych programów i zachowaj najlepsze materiały na długi czas. Ten model telewizora został wyposażony w port USB oraz w możliwość nagrywania na USB. To oznacza, że możesz podłączyć do niego zewnętrzną pamięć USB lub dysk i nagrywać wyczekiwane premiery, najnowsze odcinki ulubionego serialu lub filmy i programy, które są emitowane wówczas, gdy nie masz czasu na seans.

Optyczne wyjście cyfrowe audio

Ten model telewizora wyposażono w optyczne wyjście cyfrowe audio (S/PDIF). Umożliwia ono przesyłanie cyfrowego sygnału dźwiękowego pomiędzy urządzeniami. Zapomnij o konwersji dźwięku na sygnał analogowy, postaw na wyższą jakość dźwięku bez zniekształceń i zakłóceń.

Montaż ścienny

Nie musisz ustawiać telewizora na półce lub komodzie. Ten model urządzenia jest przystosowany do montażu ściennego, co daje bardzo dużą swobodę w aranżacji przestrzeni. Możesz zawiesić telewizor dokładnie na takiej wysokości, jak zechcesz.

Common interface

Ten model telewizora został wyposażony w złącze Common interface, co oznacza, że możesz umieścić w nim kartę dostępu do dodatkowo płatnych kanałów telewizyjnych. Wiele stacji telewizyjnych jest standardowo zakodowanych. Common interface umożliwia ich odkodowanie przy pomocy karty dostępu, jaką można uzyskać od konkretnych dostawców usług za dodatkową opłatą.

SM9900PLA

Telewizor LG NanoCell AI TV ze sztuczną inteligencją 8K HDR SM9900:

 • LG NanoCell 8K – prawdziwa rozdzielczość 8K
 • Cinema HDR
 • AI w języku polskim
 • Rzeczywistość 8K w pełnej okazałości
 • Czyste kolory w jakości 8K
 • Niezwykle szczegółowy obraz

Czyste kolory w jakości 8K

Technologia LG NanoCell odtwarza czyste kolory dzięki nanocząsteczkom o rozmiarze około 1 nm. Teraz telewizor NanoCell zapewnia fantastyczny obraz o doskonałej jakości kolorów w rozdzielczości 8K.

LG NanoCell 8K – prawdziwa rozdzielczość 8K

Aby w pełni cieszyć się rozdzielczością 8K, należy zwrócić uwagę nie tylko na liczbę pikseli, lecz również na normy międzynarodowe. Telewizor NanoCell 8K spełnia międzynarodowe normy, dzięki czemu zapewnia niezwykle szczegółowy obraz i kontrast oraz doskonale odwzorowuje kolory.

Co nowego daje rozdzielczość 8K

Według ICDM podczas definiowania rozdzielczości modulacja kontrastu (CM*) musi wynosić przynajmniej 50%. Telewizor NanoCell ma modulację kontrastu na poziomie 88%, dzięki czemu zapewnia prawdziwą rozdzielczość 8K, która spełnia międzynarodowe normy.

Jeszcze czystsze kolory

Technologia NanoCell odfiltrowuje mętne kolory, aby zwiększyć czystość widma RGB. Nano Color zapewnia realistyczny obraz w jakości 8K odznaczający się żywymi i dokładnie odwzorowanymi kolorami uzyskanymi dzięki technologii NanoCell.

Rzeczywistość 8K w pełnej okazałości

Zachwyć się oszałamiającym obrazem w prawdziwej rozdzielczości 8K. Telewizor NanoCell 8K dostarczy Twoim oczom niezwykle realistyczny obraz.

Niezwykle szczegółowy obraz w jakości 8K

Zaawansowana technologia przyciemniania lokalnego zoptymalizowana pod kątem rozdzielczości 8K sprawia, że telewizor NanoCell może precyzyjnie sterować podświetleniem LED, co pozwala uzyskać głębszą czerń, większy kontrast oraz bardziej szczegółowy obraz.

Rzeczywistość w jakości 8K i szeroki kąt widzenia

Im większy ekran, tym ważniejszy jest kąt widzenia. Nieważne gdzie usiądziesz w dużym pokoju, telewizor NanoCell zachwyci Cię realistycznym obrazem w jakości 8K.

Dokładne odwzorowanie kolorów w jakości 8K

W odróżnieniu od zwykłych telewizorów, które przekłamują kolory, gdy obraz jest oglądany pod kątem, telewizor LG NanoCell 8K zachowuje precyzję odwzorowania kolorów z każdej strony nawet przy dużym rozmiarze ekranu.

Nano Bezel. Najwyższe osiągnięcie technologii 8K

Telewizor NanoCell doskonale wpasowuje się w wystrój wnętrza mimo imponującego rozmiaru ekranu. Cienka ramka Nano zaciera granicę między rzeczywistością i fantazją.

Inteligentny procesor drugiej generacji α9 8K

Algorytm sztucznej inteligencji analizuje jakość obrazu i optymalnie dostosowuje ją do rozdzielczości 8K. Zachwyć się jeszcze lepszym, wyraźniejszym, ostrzejszym i bardziej szczegółowym obrazem o doskonałym kontraście.

Skalowanie do jakości 8K

Telewizor NanoCell 8K za pomocą efektywnego algorytmu skaluje treść 2K lub 4K do niezwykle realistycznej jakości 8K, zwiększając ilość szczegółów i rozdzielczość.

8K Cinema HDR i Dolby Vision

Telewizor NanoCell 8K umożliwia oglądanie wszystkich treści w wysokiej rozdzielczości dzięki obsłudze najważniejszych formatów HDR – Dolby Vision, Advanced HDR studia Technicolor, HLG i HDR10.

8K Cinema HDR

Telewizor NanoCell 8K umożliwia oglądanie wszystkich treści w wysokiej rozdzielczości dzięki obsłudze najważniejszych formatów HDR – Dolby Vision, Advanced HDR studia Technicolor, HLG i HDR10.

Dolby Atmos

Dolby Atmos przeniesie Cię do świata fantazji dzięki oszałamiającemu realizmowi. Znajdziesz się w trójwymiarowej przestrzeni wypełnionej dźwiękiem i poczujesz się jak uczestnik wirtualnych wydarzeń.

Dolby Vision i Atmos

Dolby Vision i Dolby Atmos odmienią Twój sposób oglądania telewizji dzięki fantastycznemu obrazowi i realistycznemu dźwiękowi. Ożyw swoją domową rozrywkę dzięki obrazowi o fantastycznej jakości i trójwymiarowemu dźwiękowi, które przeniosą Cię w sam środek akcji.

Tryb galerii

Tryb galerii umożliwia oglądanie słynnych atrakcji turystycznych okresowo aktualizowanych przez TripAdvisor.

AI Smart. Nowe technologie sztucznej inteligencji.

Dzięki technologii AI ThinQ wiele czynności można wykonać także za pomocą poleceń głosowych. Rozmawiaj z asystentem dzięki technologii rozpoznawania głosu i korzystaj z treści polecanych na podstawie wcześniej wybieranych programów.

Autokalibracja. Zgodność z eksperckim standardem.

Technologia automatycznej kalibracji CalMAN® reguluje jakość kolorów. Skutecznie zapewnia spójne i dokładne odwzorowanie barw.

Specyfikacja

Model
75SM9900PLA
Kolor
Czarny
Typ matrycy
Przekątna ekranu [cal]
75
Przekątna ekranu [cm]
190
Format HD
8K Ultra HD
Rozdzielczość
7680 x 4320
Zakrzywiony
Nie
HDR
Tak
Optymalizacja obrazu
TM: 200 Hz
Smart TV
Tak
System Smart TV
webOS 4.5
Ambilight
Nie
Tryb hotelowy
Nie
Nagrywanie na USB
Kompatybilność z asystentem głosowym
Tak
Zastosowane technologie
8K
8K Upscaler
Active Noise Reduction
AI Brightness
AI Picture
AI Sound
aptX
ARC
Automatyczna regulacja dźwięku (ASC)
Bluetooth
Clear Voice III
Dolby Atmos
Dolby Vision
Enhancer Sharpness
Full Array Dimming Pro
HDR
HDR10+
HLG
Kompatybilność Amazon Alexa
Kompatybilność Asystent Google
LED Direct
LG Content Store
LG ThinQ AI
Local Dimming
Menu wyświetlane na ekranie (OSD)
Nano Cell
Nano Cell Colour Pro
Object Depth Enhancer
Obsługa bezprzewodowych słuchawek Bluetooth
Obsługa napisów
Teletekst
Ultra Luminance Pro
Ultra Surround
Wireless Sound Sync
WiSA Speakers
α9 Gen 2 Intelligent Processor
Moc łączna głośników [W]
40
Subwoofer
Nie
WiFi
Bluetooth
Nie
Funkcje sieciowe (internetowe)
Aplikacje
Hbb Tv
LG Content Store
Netflix
Przeglądarka internetowa
Społecznościowe
VOD
webOS
You Tube
HDMI
4
USB
3
Eurozłącze (Scart)
Nie
Wyjście cyfrowe audio
Wyjście słuchawkowe
Tak
D-Sub (VGA)
Nie
Ethernet-LAN RJ-45
Tak
Common Interface
1
Wbudowany odtwarzacz DVD
Nie
Klasa energetyczna
B
Pobór mocy podczas pracy [W]
272
Pobór mocy w trybie czuwania [W]
0.5
Roczne zużycie energii [kWh]
377
Konstrukcja
Wysokość bez podstawy [cm]
96.6
Szerokość bez podstawy [cm]
167.7
Głębokość bez podstawy [cm]
6.99
Waga bez podstawy [kg]
39.1
Wysokość z podstawą [cm]
103.7
Szerokość z podstawą [cm]
167.7
Głębokość z podstawą [cm]
38.4
Waga z podstawą [kg]
42
Załączone wyposażenie
Instrukcja obsługi
Pilot Magic Remote
Podstawa
Zasilacz

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta Door to Door
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Gwarancja realizowana przez serwis autoryzowany producenta
Usługi
szczegóły
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP Polisa serwisowa CarePack HP Standard Exchange, HW Suppor (UG199E), Deante Zlewozmywak 1-komorowy Zorba z ociekaczem 76 x 44cm grafitowy (ZQZ 2113), UPrint Toner BL-07 / TN2220, TN2010 (Black), NoName RCA (Cinch) x3 - RCA (Cinch) x3 2m czarny, NETGEAR WIRELESS SITE SURVEY - PRF0012-10000S, Goobay Antenowe 1.5m biały (50723), Qoltec samochodowa 2.4A (50128) , Lech Poznań DLUGOPIS LECH POZNAN aluminiowy /BPZ/-KKS LECH POZNAN, Parker Długopis automatyczny + pióro wieczne Jotter (2046254) , Double Eleven Prison Architect Steam CD Key, Baseus Magnetyczny, samochodowy, z zaciskiem bla - czarny, Azuri Funtastix etui Piłka nożna iPhone 7 uniwersalny, Amica Okap Amica OKC-9413 IX, Antra KALENDARZ 2020 AWANGARDA A7 KALENDARZ GRANATOWY TDW , TreQ S-Video - S-Video 1.5m czarny, Ringke Etui Fusion-X Apple iPhone 11 Space Blue