
Świnka Peppa Zadan.d/ścier.Chodźmy n/podw! 29594
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Odkryj fascynujący świat interaktywnej zabawy z książką "Świnka Peppa. Zadania do ścierania. Chodźmy na podwórko!" Ta wyjątkowa publikacja, stworzona z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 9 lat, łączy naukę z zabawą, oferując szereg kreatywnych zadań. Dzięki miękkiej okładce i laminowanym stronom, dzieci mogą rysować, pisać i rozwiązywać zadania, a po zakończeniu zabawy wystarczy użyć gąbki, aby rozpocząć przygodę od nowa.
Książka została wyposażona w zmywalny flamaster, co umożliwia wielokrotne korzystanie z jej stron. Dzieci mogą swobodnie rysować i pisać, a następnie łatwo usunąć ślady, co sprawia, że każda sesja twórcza staje się unikalna. To doskonałe rozwiązanie dla małych artystów, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności w sposób interaktywny.
Książka "Świnka Peppa. Zadania do ścierania" jest częścią popularnej serii, która łączy naukę z zabawą. Dzięki różnorodnym zadaniom, dzieci mają szansę rozwijać swoje zdolności poznawcze i manualne, co czyni tę publikację idealnym narzędziem do nauki przez zabawę.
Ta książka jest doskonałym wyborem dla dzieci w przedziale wiekowym 3-9 lat. Dzięki dostosowanym zadaniom, zarówno przedszkolaki, jak i uczniowie klas I-III znajdą w niej coś dla siebie. "Świnka Peppa. Zadania do ścierania" to idealny sposób na rozwijanie umiejętności w przyjemny i angażujący sposób.

Zamów teraz, aby cieszyć się najlepszą zabawą i nauką z "Świnką Peppą"! Idealna dla Twojego dziecka – dostępna już dziś w Morele!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu