
Stabilizator Orteza Na Łokieć Tenisisty Opaska FIT4MED z silikonową wkładką
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy

Opaska na łokieć tenisisty posiada ergonomiczny kształt zapewniający optymalną kompresję. Specjalnie zaprojektowana silikonowa wkładka daje super efekt przeciwbólowy przy bólu łokcia tenisisty i golfisty

Orteza FIT4MED , mimo zewnętrznej sztywnej konstrukcji, pozwala na wyprofilowanie pierścienia do kształtu ręki. Jest niezwykle skuteczna w działaniu, a przy tym prosta w obsłudze. Dzięki małym gabarytom możną ją mieć zawsze pod ręką.

A) silikonowa wkładka kompresyjna amortyzuje wstrząsy , chroniąc strefy wokół nad-kłykci kości ramiennej pozwalając na ich odciążenie, przy tym wzmacnia też czucie głębokie
B) specjalistyczna technika przeszyć
C) Dwuwarstwowe paski na rzepy - zapięcie na rzep jest wytrzymałe i stabilne, co pozwala na wygodne noszenie i nie podrażnia skóry
D) Podwójne paski stabilizujące - Regulacja ta umożliwia dopasowanie stopnia zacisku

Wewnętrzna dzianina 3D, poprzez dobre odprowadzanie wilgoci, zapewnia komfort termiczny podczas użytkowania




Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00