Słuchawki SPC Gear Viro Infra Czarne (SPG049)

ID produktu: 5950138
Zobacz produkty podobne
(34)
Zapytaj społeczności 5 pytań
  • Konstrukcja: Nauszne
  • Maks. pasmo przenoszenia słuchawek: 20000 Hz
  • Min. pasmo przenoszenia słuchawek: 20 Hz
  • Złącze: Mini Jack 3.5 mm
  • Łączność: Przewodowe
Opis
Specyfikacja
Opinie (34)
Inspiracje (3)
Pytania i odpowiedzi (5)
Gwarancje
Outlet (1)
Raty

Redakcja Scroll Poleca

To najprawdopodobniej najlepsze słuchawki dla graczy, jakie można kupić w cenie do 200 złotych w Polsce. Za mniej niż równowartość banknotu z wizerunkiem Zygmunta Starego otrzymujemy bardzo dobrze wykonane słuchawki, w których producent nie oszczędzał na materiałach wykończeniowych. Słuchawki, które z uwagi na przyjemny materiał można używać przez cały dzień pracy. Słuchawki, które potrafią wywołać uśmiech na twarzy tym, w jaki sposób odgrywają odgłosy z gier. Słuchawki, które sprawdzają się w rozrywkowym słuchaniu muzyki. Słuchawki wyposażone w dołączany mikrofon, do wykorzystania zawsze wtedy, gdy jest potrzebny.

Plusy

świetna jakość wykonania i dźwięku

bezkonkurencyjny stosunek ceny do jakości

Minusy

drobnostki, które nie wpływają na końcową ocenę
Tomasz Szwast

Redaktor portalu Scroll - Technologia


Ocena redakcji:


TRWAŁA I LEKKA KONSTRUKCJA

Metalowy pałąk słuchawek VIRO Infra jest elastyczny, dzięki czemu z łatwością dopasowuje się do głowy użytkownika, zapewniając jednocześnie wysoką wytrzymałość konstrukcji. Muszle wykonane z odpornego na uszkodzenia tworzywa zostały dodatkowo wzmocnione przez metalowe panele. To wszystko sprawia, że słuchawki VIRO Infra charakteryzują się wysoką trwałością. Mimo wytrzymałej budowy waga „headsetu” wynosi zaledwie 256 gramów!

GŁĘBOKI DŹWIĘK O WYSOKIEJ JAKOŚCI

Słuchawki SPC Gear VIRO Infra charakteryzują się ciepłym i głębokim brzmieniem, co sprawia, że np. wybuchy i wystrzały w grze są dobrze słyszalne. Dźwięki wydawane przez przeciwników, takie jak kroki czy przeładowanie broni, są precyzyjnie pozycjonowane w wirtualnej przestrzeni. Przetworniki o średnicy 50 mm odtwarzają szczegółowy dźwięk wypełniony soczystymi basami, czystymi sopranami i tonami średnimi, odpowiadającymi za odgłosy otoczenia. Za sprawą szerokiej sceny gracz jest w stanie z łatwością zlokalizować przeciwników na wirtualnym polu walki. Głębokie nausznice w połączeniu z zamkniętą konstrukcją słuchawek ograniczają wydostawanie się odtwarzanego dźwięku na zewnątrz, a także tłumią niepożądane szumy otoczenia.

ODŁĄCZANY MIKROFON

Klarowna i zrozumiała komunikacja z drużyną podczas gry z przyjaciółmi jest kluczem do sukcesu. Właśnie dlatego VIRO Infra zostały wyposażone w mikrofon czysto rejestrujący głos użytkownika. Dzięki jego kierunkowej charakterystyce dźwięki otoczenia są wytłumione, a do uszu towarzyszy broni dobiegać będą przede wszystkim klarownie przekazywane komendy gracza. Możliwe jest także całkowite wypięcie mikrofonu — wówczas VIRO Infra podpięte do smartfona sprawdzą się także na zewnątrz.

WYGODA UŻYTKOWANIA

Aby poprawić komfort podczas korzystania ze słuchawek VIRO Infra ich pałąk został obłożony miękką pianką i obszyty przyjemną w dotyku ekologiczną skórą. Nausznice wykonane z przepuszczającego powietrze materiału i wypełnione pianką izolują dźwięki otoczenia, a ponadto poprawiają komfort termiczny uszu, w szczególności w upalne dni. To wszystko w połączeniu z niską wagą VIRO Infra sprawia, że są to niezwykle wygodne słuchawki, pozwalające na wielogodzinne sesje przed komputerem lub konsolą bez uczucia zmęczenia.