Słuchawki Razer Kraken 7.1 V2 Black (RZ04-02060100-R3M1)
ID produktu: 1070292
Nauszna konstrukcja
Przewodowa łączność
USB
50 mm membrany
Otaczaj się realistycznym dźwiękiem podczas każdej rozgrywki. Przetworniki o średnicy 50 mm otulają uszy i dozują znakomitej jakości brzmienie bez zniekształceń. Słuchawki gamingowe z membranami o tej średnicy zapewnią głębokie basy i krystaliczną jakość dźwięku podczas rozgrywki i słuchania muzyki.
Mikrofon na pałąku
2 m przewód
HEADSET PRZEZNACZONY DLA PROFESJONALNYCH GRACZY
E-SPORTOWYCH
50 mm przetworniki dźwięku dostrojone pod kątem zrównoważenia dźwięku z gry i czatu głosowego
Aluminiowa rama typu unibody zwiększająca wytrzymałość
Konstrukcja zapewniająca maksymalną wygodę i zero zmęczenia
Wysuwany mikrofon z wbudowanym pilotem, umożliwiający komunikację bez zakłóceń
Wyróżnione przez eksperta
  • Konstrukcja Nauszne
  • Min. pasmo przenoszenia słuchawek 12 Hz
  • Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku
  • Złącze USB
  • Łączność Przewodowe
Producent
Nazwa producenta Razer (Europe) GmbH
Adres Alter Teichweg 25, 22081 Hamburg, DE
Adres e-mail [email protected]
Produkt
MarkaRazer
Kod producentaRZ04-02060100-R3M1
EAN8886419371182
Informacje podstawowe
Element kolorystycznyCzarne
Waga [g]346
Dane techniczne
Konstrukcja
Łączność
Złącze
Długość przewodu
Specyfikacja słuchawek
Membrany
12 Hz
28000 Hz
123 dB/mW
32 Om
Specyfikacja mikrofonu
100 Hz
10000 Hz
4.5/5
ocena produktu 4.5/5 gwiazdki
96% osób poleca
ten produkt
5
86%
4
10%
3
5%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
Według mnie najlepsze słuchawki
  • ZALETY:
  • + czysty Dźwięk
  • + świetny mikrofon
  • + solidne wykonanie
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
ocena produktu 5/5 gwiazdki
Opinia potwierdzona zakupem
  • ZALETY:
  • + piękne basy i barwy,
  • + dobrze przenoszenie dźwięku,
  • + wygodne nawet przy dłuższym siedzeniu,
  • + nie pocą się uszy,
  • + dobrze zakrywają uczy, nie miażdżąc ich,
  • + chowany mikrofon,
  • + podświetlenie nadal robi super efekt,
  • WADY:
  • - minus za brak możliwości regulacji głośności przy słuchawkach,
Cud miód malina. Wszystko zgodnie z opisem. Przesyłka dotarła w bardzo krótkim czasie.
  • + Wygodne ( przy dłuższym siedzeniu nie męczą uszu )
  • + Dobry dźwięk ( + można samemu zmieniać rodzaj jakości dźwięku za pomocą Ryzer Synapse )
  • + Dobrej jakości mikrofon (można włączyć/wyłączyć klikając na niego)
  • WADY:
  • - Trochę za duża cena
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
  • + Dobry mikrofon
  • + LED
  • + DESIGN
  • + wygoda
  • + kabel w oplocie
  • + świetne 7.1
  • - dla "smakoszy" muzyki takie trochę słabe
  • - cena ( chociaż ostatnio jest coraz bardziej przyzwoita)
  • - dla mnie za krótki kabel
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
  • + Bass,
  • + Czysty dźwięk,
  • + Podświetlenie.
  • - Uwaga na kabel - słychać ocieranie
Słuchawki spisują się rewelacyjnie w grach typu CS go. Do słuchania muzyki też są niczego sobie.
  • + Jakość dźwięku
  • + Membrany 50mm