Słuchawki dla graczy
Do koszyka

Słuchawki Corsair HS50 (CA-9011172-EU)

BESTSELLER!
ID produktu: 1661258
Zobacz produkty podobne
(2)
Zapytaj społeczności 1 pytanie
NISKA CENA bez wysiłku
Niska cena bez wysiłku oznacza, że nie musisz już sprawdzać, czy kupujesz w atrakcyjnej cenie - robimy to za Ciebie!

  • Konstrukcja: Nauszne
  • Maks. pasmo przenoszenia: 20000 Hz
  • Min. pasmo przenoszenia: 20 Hz
  • Złącze: Mini Jack 3.5 mm
  • Łączność: Przewodowa
Opis
Specyfikacja
Opinie (2)
Pytania i odpowiedzi (1)
Gwarancje
Raty
Leasing

Opis produktu

Słuchawki Corsair HS50 Blue (CA-9011172-EU)

Specyfikacja

Łączność
Przewodowa
Mini Jack 3.5 mm
Długość przewodu
Brak danych
Element kolorystyczny
Niebieski

Opinie (2)

(2)
4.5/5
(2)
100% osób poleca
ten produkt
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Słuchawki mam dopiero od paru dni, ale
Jak na razie mam co do nich dobre przeczucie.
Zalety:
+przyzwoity dźwięk
+elegancka konstrukcja
+metalowe części
+wygodne dla okularników
+dobrze leżą na uszach
Wady:
- trochę ciasne
Posiadam ten produkt Od kilku dni

Pytania i odpowiedzi (1)

czy mikrofon jest odpinany????
Zgadza się, mikrofon jest odpinany.

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta
Opis:
Gwarancja producenta realizowana przez Morele.net
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (2)

Pytania i odpowiedzi (1)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Delock adapter DVI-I(F) - DVI-I(F) beczka pozłacane styki (65225), InLine Jack 3.5mm - RCA (Cinch) x2 1m niebieski (89931P), Hama HDMI - HDMI 0.7m czarny (001221030000), LogiLink Patchcord CAT 6 U/UTP EconLine, 1m, czarny (CP2033U), Hama P.M.PYRMONT mini ramka 4,5X6 (000685450000), Seiko Etikett SLP-4AST - (42100613), Trust GXT322C GAMING (20865), Netis ST3116S, Meliconi AT 49DB (881011BC), Lindy Patchcord światłowodowy LC/SC OM3 50/125um, Multimode, 3m (46392), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.6 F/UTP Przezroczysty 5m (B-FTP605T), Thermal Grizzly aplikatory pasty termoprzewodzącej (TG-AL-3), Epson Tusz 202XL C13T02G14010 (Black), Nite Ize Zestaw linek Gear Tie Original 12' gumowy mix kolorów 12 sztuk (GTPP12-A1-R8), Redragon Pegasus Gaming (74806), Staples Papier do faksu 210 x 30 x 1,2", Saturn ST-EK8449 czerwony, Dux Ducis Light IPHONE XR granatowe, Inverto Konwerter satelitarny Quatro Premium