Schneider Stycznik mocy 3P 80A 230V AC 1Z 1R - LC1D80P7
ID produktu: 3107167
Stycznik mocy 3P 80A 230V AC 1Z 1R - LC1D80P7
  • liczba biegunów: 3
  • prąd pracy AC-3: 80 A (440V)
  • napięcie sterujące: 230 V AC, 50/60 Hz
  • liczba styków pomocniczych zwiernych: 1
  • liczba styków pomocniczych rozwiernych: 1
  • kategoria przepięć: III
  • sposób montażu: płyta, szyna
  • przyłącze obwodu głównego: połączenie śrubowe
  • technologia cewki: bez wbudowanego modułu ogranicznika przepięć
  • częstotliwość obwodu sygnalizacyjnego: 25 - 400 Hz
  • minimalny prąd wyłączeniowy: 5 mA dla obwód sygnalizacyjny
  • minimalne napięcie wyłączeniowe: 17 V dla obwód sygnalizacyjny
  • stopień zanieczyszczenia: 3
  • odporność ogniowa: 850 °C
  • wysokość: 127 mm
  • szerokość: 85 mm
  • głębokość: 130 mm
  • przeznaczenie: sterowanie silnikiem, obciążenie rezystancyjne
Wyróżnione przez eksperta
  • Rodzaj Styczniki mocy AC
Producent
Nazwa producenta Schneider GmbH
Adres In der Längerts 1, 73095 Albershausen, DE
Adres e-mail [email protected]
Produkt
Kod producentaLC1D80P7
EAN3389110442823
Informacje podstawowe
RodzajStyczniki mocy AC
Produkt nie ma jeszcze opinii.
Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?
Warunki gwarancji
Długość
18 miesięcy
Typ gwarancji
Gwarancja producenta
Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(0)
Pytania i odpowiedzi
(0)
Inspiracje
Outlet
Market
Specjalista Morele |05:28
Cześć!
Schneider Stycznik mocy 3P 80A 230V AC 1Z 1R - LC1D80P7 możemy dostarczyć do Ciebie już jutro!Jeśli chcesz poznać dokładny czas dostawy, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.