Subwoofery (8)

Subwoofery

(8)
Dostępność w Netpunkcie/Czas wysyłki
Wybierz
Odbierz teraz w Netpunkcie
Kraków, Aleja Pokoju 78
Warszawa-Ursynów, Aleja KEN 83/U7
Warszawa-Białołęka, Modlińska 176
Łódź-Bałuty, Żurawia 3/5
Warszawa-Centrum, Aleje Jerozolimske 56
Kraków-Presto, Mogilska 97
Kraków, Wadowicka 6/9 Buma
Wysyłka
natychmiastowa
w 1 dzień roboczy
do 2 dni roboczych
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Subwoofer Kenwood Subwoofer Kenwood MAGNAT MONITOR SUPREME SUB 302A - MAGNAT SUB 302A
Subwoofer Cambridge Audio SX-120
953,24 zł
Darmowa dostawa.
Subwoofer Kenwood Magnat SUB 202A
551,99 zł
Darmowa dostawa.
Subwoofer Mac Audio Edition BS30  (MAC AUDIO Edition BS30)
Subwoofer Creative iRoar Rock (70SB169000000)

Subwoofer - jak działa?

Głośniki niskotonowe pozwalają cieszyć się pełną paletą dźwięków, a także odkryć ich pełną głębię. Dzięki nim, odtwarzana muzyka oraz efekty w filmach i grach brzmią znacznie lepiej. W sklepie Morele.net subwoofery dostępne są w różnych odmianach i przedziałach cenowych, dlatego swoje urządzenia znajdą tu zarówno audiofile, jak i osoby chcące stworzyć swoje własne, domowe centrum multimedialne. Subwoofer jest wykorzystywany do odtwarzania dźwięków o niskiej częstotliwości, a więc basy. Wszystko to jest możliwe za sprawą filtra dolnoprzepustowego, który wychwytuje niskie częstotliwości wysyłane do subwoofera. W ten sposób głośnik pracuje wyłącznie na niskich tonach, współpracując w ten sposób ze standardowym sprzętem grającym. Efektem jest dźwięk o szerokich wartościach brzmienia.

Subwoofer aktywny czy pasywny?

Oferta sklepu jest bardzo rozbudowana, dlatego znaleźć można tu urządzenia wszystkich typów. Główny podział dotyczy modeli pasywnych i aktywnych. Subwoofer pasywny nie może działać niezależnie, musi zostać podpięty do wzmacniacza i pozostałych elementów zestawu grającego. Tego typu urządzenia są tańsze, jednak wielokrotnie zapewniają bardzo wysoką jakość dźwięku, którą można zauważyć zarówno podczas słuchania muzyki, jak i oglądania filmów czy też grania.
Subwoofer aktywny posiada własny, wbudowany wzmacniacz, który nie tylko sprawia, że głośnik może działać niezależnie, ale również przekłada się na jeszcze wyższą jakość generowanego dźwięku. Modele tego typu kierowane są do audiofilów, a także osób, dla których głębokie brzmienie jest szczególnie ważne.

Subwoofery – parametry

Niezależnie od tego, czy kupowany jest subwoofer do kina domowego czy też urządzenie do zestawu muzycznego, warto zwrócić uwagę na istotne parametry techniczne. Proponowane sprzęty są pod tym względem bardzo zróżnicowane. O możliwościach głośników decyduje między innymi pasmo przenoszenia (zarówno wartości minimalne, jak i maksymalne), moc szczytowa, impedancja, a także średnica głośników. Do tego dochodzą również systemy odpowiedzialne za redukcję szumów czy też regulację częstotliwości podziału. Producenci często wykorzystują wysokiej jakości materiały konstrukcyjne, które poprawiają brzmienie, a także zabezpieczają sprzęt przed wpływem wibracji i innych czynników zewnętrznych. Jak podłączyć subwoofer? W sklepie Morele.net dostępne są głośniki podpinane przy użyciu standardowych przewodów audio, a także subwoofery bezprzewodowe, które mogą zostać umieszczone w dowolnie wybranym miejscu.