Odtwarzacze MP4 (36)

Odtwarzacze MP4

(36)
Czas realizacji zamówienia
Wybierz
Towar dostępny na magazynie
Wysyłka natychmiastowa Złóż zamówienie do 16:00, a towar wyślemy tego samego dnia roboczego!
Wysyłka w ciągu 1 dnia roboczego
Towar dostępny na magazynie dostawcy
Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych i dłużej
Cena (zł):
  • Sortowanie domyślne
  • Cena - od najniższej
  • Cena - od najwyższej
  • Po popularności
  • Po ocenach klientów
  • Po ilości komentarzy
Odtwarzacz MP4 FiiO M11
Odtwarzacz MP4 Sencor SFP 5870BS,  MP3, MP4, 8GB, FM, Czarno-Szary
Odtwarzacz MP4 Sencor SFP 5870BYL
Odtwarzacz MP4 iBOX Fox 4GB (IMP34V1816BK)
Odtwarzacz MP4 Sencor SFP 5870 BBU
Odtwarzacz MP4 Intenso MP4 8GB VIDEO SCOOTER (3717460)
Odtwarzacz MP4 Hyundai MPC501GB4FMR
Odtwarzacz MP4 Hyundai MPC501GB8FMB
Odtwarzacz MP4 Hyundai MPC501GB8FMS
Odtwarzacz MP4 Lenco XEMIO-655 4GB SZARY
Odtwarzacz MP4 Lenco XEMIO-655 4GB NIEBIESKI
Odtwarzacz MP4 Cowon M2, 32GB, czarny
Odtwarzacz MP4 FiiO M7 niebieski
Odtwarzacz MP4 FiiO M7 srebrny
Odtwarzacz MP4 FiiO M7 czarny
Odtwarzacz MP4 FiiO M7 czerwony
Odtwarzacz MP4 Apple iPod touch, 32GB, różowy (MKGW2RP/A)
Odtwarzacz MP4 Apple iPod touch 32GB złoty-MVHT2RP/A
Odtwarzacz MP4 Apple iPod touch 32GB różowy-MVHR2RP/A
Odtwarzacz MP4 Apple iPod touch 32GB srebrny-MVHV2RP/A

Odtwarzacz MP4 - jaki wybrać?

Kieszonkowe odtwarzacze muzyki MP4 gwarantują dostęp do ulubionych utworów (i nie tylko) w każdym miejscu, bez obawy o jakość połączenia internetowego. W sklepie Morele.net występują one w wielu niezwykle nowoczesnych odmianach, zapewniających nie tylko wysoką jakość dźwięku, ale również dostęp do szeregu funkcji dodatkowych, znacząco rozszerzających podstawowe funkcje. Decydując się na konkretny odtwarzacz, warto zwrócić uwagę na jego budowę. Mowa tu zarówno o wymiarach, jak i materiałach wykorzystanych w procesie produkcyjnym oraz ułożeniu poszczególnych elementów. W katalogu produktowym znaleźć można zarówno modele z przyciskami, jak i odtwarzacze MP4 dotykowe, a także wyróżniające się sporych rozmiarów ekranami. Słuchanie muzyki odbywa się za sprawą podłączonych słuchawek, jednak nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby zakupić odtwarzacz MP4 z głośnikiem – dzięki temu przyjmuje on funkcje pełnoprawnych urządzeń grających.

MP4 – parametry

Oferowane urządzenia są zróżnicowane także pod innymi względami – uwagę należy zwrócić przede wszystkim na najważniejsze parametry, które mają wpływ na ich możliwości oraz sposób użytkowania. Mowa tu przede wszystkim o wbudowanej pamięci, od której zależy to, ile piosenek zmieści się na urządzeniu. Zakupić można modele 8 GB i pojemniejsze – w większości przypadków istnieje również możliwość zamontowania zewnętrznej karty pamięci. Niezwykle ważne są również obsługiwane formaty plików. Poza MP3 i MP4, niektóre modele pozwalają na odtwarzanie materiałów filmowych i zdjęć. Urządzenia są wyposażane w akumulatory, dlatego warto się przekonać, jak długo są w stanie działać na jednym ładowaniu. Oferowane odtwarzacze MP4 często są wyposażane również w wygodne systemy odtwarzania, umożliwiające między innymi wygodne przewijanie piosenek, powtarzanie czy też losowy wybór. Istotne znaczenie ma także przekątna zamontowanego ekranu oraz obsługiwana rozdzielczość. W sklepie Morele.net znajdują się zarówno niewielkie odtwarzacze o przekątnej mniejszej niż 2 cale, jak i większe modele 4-calowe.

MP4 - dodatkowe funkcje

Najnowsze odtwarzacze MP4 są urozmaicane za sprawą wielu dodatkowych funkcji, które skupiają się nie tylko na odtwarzaniu muzyki. Wspomnieć należy między innymi o łączności bezprzewodowej - odtwarzacz MP4 z Bluetooth pozwala na łatwe i szybkie przesyłanie wielu plików, a także korzystanie z zewnętrznych systemów audio.
W katalogu znajduje się również odtwarzacz MP4 z grami, a także specjalne modele dla osób aktywnych fizycznie. Obsługują one oprogramowanie treningowe, które między innymi zlicza wykonane kroki. Do tego wszystkiego dochodzą dodatki w postaci lepszych systemów audio i technologii redukujących szumy oraz zwiększających jakość dźwięku.