
Przewód Goobay LSK 2x0,35 10m czerwony/czarny CU
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Kabel audio LSK 2x0,35 10m rot/schwarz CU to znakomity wybór dla tych, którzy cenią sobie doskonałą jakość dźwięku. Dzięki zastosowaniu miedzi beztlenowej (OFC CU) jako materiału przewodzącego, kabel zapewnia wyjątkową przewodność sygnału, co skutkuje czystym i wyraźnym dźwiękiem. Jego kompaktowa średnica osłony wynosząca 2,2 mm sprawia, że instalacja w różnych zastosowaniach audio jest niezwykle prosta.
Kabel LSK 2x0,35 został wykonany z wysokiej jakości miedzi beztlenowej, co zapewnia nie tylko znakomitą przewodność, ale również długotrwałość oraz odporność na korozję. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się niezawodnym połączeniem audio przez długi czas.
Średnica osłony wynosząca 2,2 mm sprawia, że kabel jest nie tylko elastyczny, ale także wystarczająco wytrzymały, aby sprostać różnorodnym wymaganiom instalacyjnym. Dzięki temu idealnie nadaje się do użytku w różnych zastosowaniach audio.
Kabel składa się z dwóch przewodników o przekroju 0,35 mm², które są ułożone w konfiguracji 2x37 / 0,11 mm. Taka struktura zapewnia optymalne parametry transmisji sygnału, co jest kluczowe dla uzyskania wysokiej jakości dźwięku.
Nie zwlekaj! Wybierz kabel audio LSK 2x0,35 10m rot/schwarz CU i ciesz się doskonałą jakością dźwięku. Idealny do Twojego systemu audio – dostępny już teraz na Morele!
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00