
Polnix Osłonka ceramiczna biało-srebrna 22x23cm okrągła kula
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
Osłonka ceramiczna Polnix w kształcie kuli to znakomity wybór dla tych, którzy pragną dodać swojemu wnętrzu odrobinę elegancji i stylu. Jej biało-srebrne wykończenie sprawia, że staje się nie tylko praktycznym elementem, ale także efektowną dekoracją, która przyciąga wzrok i wprowadza blask do każdego pomieszczenia.
Wykonana z cienkościennej ceramiki, osłonka wyróżnia się lekkością oraz trwałością. Ręczne wykonanie sprawia, że każdy egzemplarz jest niepowtarzalny, co dodaje mu wyjątkowego charakteru. Dzięki temu możesz być pewien, że Twój wybór to nie tylko estetyka, ale także jakość.
Osłonka pokryta jest wysokiej jakości lustrzanym szkliwem, które nie tylko podkreśla jej elegancję, ale także sprawia, że staje się centralnym punktem każdego wnętrza. Srebrne wykończenie górnej krawędzi dodaje jej oryginalności i sprawia, że doskonale wpisuje się w trendy stylu glamour.
Okrągły kształt osłonki czyni ją niezwykle uniwersalną. Może być używana do uprawy roślin, tworzenia kompozycji florystycznych, a także jako pojemnik na różne przedmioty. Jej okazały wygląd sprawia, że sama w sobie stanowi interesujący element dekoracyjny, idealny na prezent dla bliskiej osoby.

Zamów teraz, aby cieszyć się wyjątkowym stylem i elegancją w swoim domu! Idealna do Twoich potrzeb – dostępna już dziś na Morele!
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00