Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach

Wybierz kod pocztowy

Wymiana ekspresowa towaru z wadą fabryczną

Twoje urządzenie przy próbie uruchomienia - nie włącza się, nie działa lub funkcjonuje nieprawidłowo?
W takim wypadku możesz skorzystać z przyśpieszonej procedury wymiany wadliwego towaru z wadą fabryczną.

W celu skorzystania z tej opcji, należy przesłać nam zgłoszenie w terminie maksymalnie 3 dni roboczych od daty otrzymania towaru. Opcja ta nie dotyczy uszkodzenia mechanicznego (towar jest uszkodzony fizycznie) lub braku kompletności towaru.


Wymiana ekspresowa krok po kroku

1. Wybierz, w jaki sposób dokonano zakupu produktów, które chcesz wymienić. Jeśli zakupu dokonano z kontem użytkownika, nastąpi przekierowanie do listy produktów, które chcesz wymienić. Wybierz odpowiedni typ zgłoszenia przy produkcie i wypełnij krótki formularz. Jeśli dokonano zakupu bez rejestracji, przekierowanie do krótkiego formularza nastąpi od razu.

 

 

2. Po jego uzupełnieniu formularza, otrzymasz od nas potwierdzenie zarejestrowania zgłoszenia, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, w celu przekazania informacji na temat dalszych kroków postępowania.


Czas wymiany

Decyzję odnośnie wymiany towaru na nowy, otrzymasz w terminie 5 dni roboczych od dnia otrzymania towaru przez Dział Obsługi Reklamacji. W przypadku braku możliwości zweryfikowania rodzaju wady, towar zostanie wysłany do autoryzowanego serwisu producenta. Wówczas termin wymiany wadliwego sprzętu, rozpoczyna się w momencie potwierdzenia wady przez serwis producenta. Maksymalny termin na potwierdzenie wady przez producenta wynosi 14 dni.


Ważne informacje

  • Produkt, który wymieniasz musi być kompletny - w oryginalnym opakowaniu wraz z całą otrzymaną zawartością.
  • W przypadku niektórych towarów (np. wielkogabarytowych), diagnoza i działania serwisowe, realizowane są przez serwis producenta bezpośrednio u Ciebie. W przypadku potwierdzenia wady i braku możliwości usunięcia jej przez serwis zewnętrzny, możemy na Twoją prośbę wymienić towar lub zwrócić środki pieniężne.
  • Zaznaczamy, że reklamowany towar należy dostarczyć w ciągu 5 dni roboczych od zgłoszenia - po tym terminie zgłoszenie zostanie zamknięte. Pokryjemy koszty przesyłki kurierskiej wymienionego przez Ciebie towaru.
  • Regulamin usługi dostępny jest tutaj.
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.

Specjalista Morele | 20:43
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji