
Pojazd Wózek Widłowy JCB Żółty
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Specyfikacja | Wózek Widłowy JCB |
| Silnik |
|
| Akumulator | 12V10Ah |
| Pilot |
|
| Koła |
|
| Biegi |
|
| Wyposażenie | |
| Dźwięki |
|
| Start | Podświetlany włącznik, |
| Siedzenie |
|
| Wyposażenie dodatkowe |
|
| Wymiary | |
| Rozmiar Pojazdu |
|
| Waga Pojazdu | 20,6 kg, |
| Rozmiar Kartonu | 107,5x51,5x43,5 cm, |
| Waga Kartonu | 26,6 kg, |
| Maksymalne Obciążenie | 30 kg, |
| Prześwit | 14 cm, |
| Wyposażenie Dodatkowe | |
| Instrukcja + Zestaw Montażowy, | |
| Ładowarka |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00