
Poduszka serparator klin między uda z obejmą na nog
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Specyfikacja | |
| Materiały | Pianka |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Materiał poszycia | Flanela |
| Rodzaj zapięcia | Rzep |
| Możliwość prania pokrowca | Tak |
| Ściągany pokrowiec | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Maksymalna temperatura prania | 30 °C |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Ilość | 1 szt. |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 140mm |
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu