
Płyta główna Gigabyte Intel P35 Socket 775 (2xPCX/DZW/GLAN/SATA/RAID/DDR2) (GA-EP35-DS4)
ocena produktu 4/5 gwiazdki
(1)
| Kod Producenta | GA-EP35-DS4 |
| Typ gniazda procesora | Socket - 775 |
| Obsługiwane procesory | https://gigabyte.pl/products/mb/cpulist/ga-ep35-ds4_21.html |
| Producent Chipsetu | Intel |
| Model Chipsetu | Intel P35 Express + Intel ICH9R |
| Magistrala | 800 / 1066 / 1333 / 1600* ( w trybie OC) MHz |
| Ilość gniazd pamięci DDR II | 4 szt. |
| Obsługiwane typy pamięci | 1200* / 1066 / 800 / 667 / 533 (* w trybie OC) |
| Dwukanałowa obsługa pamięci | Tak |
| Maks. pojemność pamięci | 8 GB |
| Gniazdo PCI-Express x16 | 2 szt. |
| Gniazdo PCI-Express x1 | 3 szt. |
| Gniazdo AGR / AGI | Nie |
| Gniazdo PCI | 2 szt. |
| Obsługa SLI | Nie |
| Obsługa CrossFire | Nie |
| Zintegrowana karta graficzna | Nie |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | RealTek ALC889A 8-kanałowy (7.1) - High Definition Audio |
| Zintegrowana karta sieciowa | Realtek 8111B (10/100/1000 Mbit) |
| Złącza IDE ATA | 1 szt. |
| Złącza Serial ATA 2 | 8 szt. |
| Kontroler RAID ATA | Nie |
| Kontroler RAID SATA | Tak |
| Interfejs FDD | 1 szt. |
| Gniazdo PS/2 | 2 szt. |
| Gniazdo sieciowe RJ45 | 1 szt. |
| Złącza USB zewnętrzne | 8 szt. |
| Złącza USB wewnętrzne | 2 szt. |
| Złącza FireWire zewnętrzne | 2 szt. |
| Złącza FireWire wewnetrzne | 1 szt. |
| Gniazda audio analogowe | 6 szt. |
| Gniazda audio cyfrowe | 4 szt. |
| Gniazda zasilania | 1 złącze zasilania 24-pin ATX, 1 złącze zasilania 4-pin ATX 12V, 1 złącze zasilania 8-pin 12V, 1 złącze wentylatora procesora, 1 złącze wentylatora mostka północnego, 1 złącze wentylatora zasilacza, 1 złącze power LED, 2 złącza wentylatora procesora |
| Dodatkowe złącza wewnętrzne | 1 x CD in, 1 x złącze dla czujnika otwarcia obudowy, 1 x COM, 1 złącze pinowe front audio, 1 złącze front panel audio, 1 x IEEE 1394a, 1 Złącze pinowe LPT, 1 x SPDIF in, 1 x SPDIF out, |
| Standard | ATX |
| Wymiary (wys x szer) | 305 x 244 mm |
| Zawartość opakowania | taśmy: SATA, IDE, FDD, sterowniki, tylnia zaślepka (I/O Shield), instrukcja obsługi |
| Informacje dodatkowe | Nowa seria płyt z dynamicznym systemem oszczędzania energii - Dynamic Energy Saver (DES) |
| Uwagi | W przypadku reklamacji płyt na socket 775 niezbędne jest dostarczenie do serwisu wraz z reklamowaną płytą, zaślepki na podstawkę procesora oraz zaślepki blaszki maskującej do obudowy. Bez tego wyposażenia reklamacja będzie odrzucona. |
| www | Link na stronę opisu technicznego |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

