Płyty główne
darmowa dostawa Darmowa dostawa od 199 zł.
Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 199 zł, sprzedawanych i wysyłanych bezpośrednio przez morele.net.
Darmowa dostawa nie obejmuje Kuriera 24h, płatności przy odbiorze oraz wysyłki za granicę.

Płyta główna Gigabyte GA-Z97X-SLI, Z97, DualDDR3-1600, SATA3, RAID, HDMI, DVI, D-Sub, ATX (GA-Z97X-SLI)

Socket 1150 Intel Z97 DDR3 ATX
ID produktu: 641681
Zobacz produkty podobne
(8)
Zapytaj społeczności 2 pytania
 • Chipset płyty: Intel Z97
 • Gniazdo procesora: Socket 1150
 • Ilość slotów pamięci: 4
 • Standard pamięci: DDR3
 • Standard płyty: ATX
Opis
Specyfikacja
Opinie (8)
Pytania i odpowiedzi (2)
Gwarancje i usługi
Raty
Leasing

Opis produktu

ATX - popularny standard do uniwersalnych zastosowań

Płyta główna w pełnowymiarowym standardzie ATX pasuje do obudów komputerowych typu Full Tower oraz Midi Tower. Jej odpowiednio duże wymiary zapewniają sporo przestrzeni na wszelkie podzespoły, jak również na liczne gniazda rozszerzeń oraz sloty i złącza. To popularny wybór zarówno do komputerów biurowych, jak również domowych i dla graczy.

Pełnowymiarowe gniazdo PCI Express x16

Na tej płycie głównej znajduje się jedno gniazdo rozszerzeń PCI Express x16, do którego można podłączyć, na przykład, wydajny układ graficzny. To rozwiązanie, które sprawdzi się w większości konsumenckich, domowych i biurowych konfiguracji. Pojedyncze gniazdo PCI Express x16 jest obecne w wielu płytach głównych z różnych przedziałów cenowych.

Karta sieciowa z jednym portem LAN 10/100/1000

Ten model płyty głównej wyposażono w zintegrowaną kartę sieciową 10/100/1000, dzięki czemu możliwe będzie korzystanie z szybkiego łącza internetowego 1 Gbit/s. Taką przepustowość oferują np. sieci osiedlowe. Ostateczna prędkość transmisji danych będzie zależała od parametrów sieci, ale maksymalnie będzie to właśnie 1 Gbit/s, gdyż jest to górna granica w przypadku tej karty sieciowej.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych z technologią RAID

Płytę główną wyposażono w kontroler Raid, dzięki czemu możliwe będzie stworzenie na niej macierzy Raid. To popularne rozwiązanie, które bywa wykorzystywane celem tworzenia kopii zapasowych i zabezpieczania danych, ale też po to, by połączone dyski oferowały większą przestrzeń wspólną i były odporniejsze na ewentualne awarie.

Płyty główne GIGABYTE z serii 9
 
Płyty główne GIGABYTE z serii 9 obsługują najnowszą 4 th i 5 th generacji Intel ® Core ™, łącząc unikalną mieszankę funkcji i technologii, które zapewniają absolutną idealną platformę dla kolejnej produkcji PC.
 
cFosSpeed
 
Płyty główne GIGABYTE wyposażone cFos Speed, aplikację do zarządzania ruchem w sieci, który pomaga poprawić opóźnienie sieci, utrzymanie niskich czasów ping dostarczyć lepsze reagowanie w zatłoczonym środowisku LAN. cFos łącze działa w sposób podobny do sterownika systemu operacyjnego, monitorowania pakietów ruchu sieciowego w warstwie aplikacji, umożliwiając optymalizację i poprawę wydajności sieci dla konkretnych zastosowań.
 
Intel ® Gigabit LAN
 
Intel ® sieci Gigabit LAN, popularny z graczy, który oferuje wiele funkcji zwiększających wydajność, takich jak zaawansowanej obsługi przerwań, aby zmniejszyć obciążenie procesora oraz Jumbo Frame Support dla bardzo dużych pakietów danych.
 
Realtek ALC1150 115dB SNR HD Audio
ALC1150 jest wysokiej wydajności multi-kanałowy dźwięk High Definition Audio Codec, który zapewnia wyjątkową jakość odsłuchu dźwięku z maksymalnie 115dB SNR, zapewniając użytkownikom uzyskać najlepszą możliwą jakość dźwięku z ich komputera.

ALC1150 zapewnia dziesięć kanałów DAC, które jednocześnie obsługują odtwarzanie dźwięku 7.1-kanałowego, plus 2 kanały niezależne wyjście dźwięku stereo (wielokanałowe odtwarzanie) poprzez przedni panel wyjść stereo. Dwa ADC stereo są zintegrowane i może obsługiwać tablicę mikrofon z funkcją eliminacji echa (AEC), Beam Forming (BF) i tłumienie hałasu (NS) technologii. ALC1150 wykorzystuje opatentowaną technologię Walutowy Realtek osiągnięcie przodu wyjście różnicowe 115dB Stosunek sygnału do szumu (SNR), odtwarzanie (DAC), jakości i nagrywania 104dB SNR (ADC) jakości.
 
Wbudowany wzmacniacz audio z tyłu
Specjalnie zaprojektowane dla graczy, GIGABYTE z serii Ultra Durable 9 płyty ™ wykorzystują wzmacniacza o dużej pojemności, który jest w stanie prowadzić 600Ω obciążenia, dając graczom pełniejszy zakres dynamiczny dźwięk z wyraźniejsze szczegóły i mniej zakłóceń przy użyciu wysokiej jakości profesjonalne słuchawki.
 
 
GIGABYTE App Center
 
GIGABYTE App Center daje łatwy dostęp do licznych aplikacji GIGABYTE, które pomogą Ci uzyskać jak najwięcej z GIGABYTE. Za pomocą prostego, jednolitego interfejsu użytkownika, GIGABYTE App Center pozwala na uruchomienie wszystkich aplikacji GIGABYTE zainstalowane w systemie.
 
 
 
 
Ekstremalne Wsparcie Multi-GPU
 
Możliwości graficzne elastyczne wsparcie dla obu 3-Way CrossFire ™ lub działania 2-Way SLI ™, zapewniając najwyższą wydajność graficzną dla entuzjastów gier, którzy wymagają najwyższych klatek, bez narażania na rozmiar.
 
Złącze pokładowy m.2
 
Seria płyt głównych GIGABYTE 9 pochodzą wyposażony w pokładowy gniazda M.2, zapewniając użytkownikom łączność PCI-Express dla urządzeń SSD. Zapewniając do 10 Gb / s prędkości transferu danych, m.2 oferuje użytkownikom znacznie większą wydajność niż obecne mSATA do przechowywania, a nawet SATA Revision 3 (6 Gb / s) urządzeń pamięci masowej.
 
Złącze SATA ekspresowe
 
Interfejs SATA Express oferuje wiele linii PCI Express i 2 SATA 3.0 6 Gb / s porty, odkryte przez samego złącza, co pozwala korzystać z zarówno PCI Express i urządzeń pamięci masowej SATA. Odsłonięte linii PCI Express zapewniają czysty połączenie PCI Express do urządzenia pamięci masowej, bez żadnych dodatkowych warstw abstrakcji.

 
EasyTune ™
 
 • Szybkie Boostprovides inteligentnych użytkowników z różnych poziomów procesora 
  częstotliwości do wyboru w celu osiągnięcia pożądanej wydajności systemu.
   
 • Zaawansowane CPU OC pozwala użytkownikom na ustawienie zegara procesora bazowy, częstotliwość i napięcie, częstotliwość i zintegrowanej grafiki.
 • Zaawansowane DDR OC pozwala użytkownikom ustawić zegar pamięci.
 • 3D Moc pozwala użytkownikom na zmianę fazy prądu, napięcia i 
  ustawienia częstotliwości.


 
 
Chmura Station ™
 
GIGABYTE Chmura Station ™ składa się z kilku głównych GIGABYTE unikalne aplikacje, które umożliwiają inteligentne urządzenia telefonów / tabletów komunikować, dzielić się zasobami i komputerów stacjonarnych sterowanie poprzez połączenie bezprzewodowe.
 
HomeCloud
HomeCloud pozwala użytkownikom udostępniać pliki między inteligentnego urządzenia telefon / tablet i komputer lub kopii zapasowej plików z urządzenia do komputera.
HotSpot
HotSpot zamienia komputer w wirtualnym punktem dostępowym sieci bezprzewodowej i pozwala na udostępnianie połączenia z innymi urządzeniami bezprzewodowymi.
GIGABYTE Zdalne
GIGABYTE Remote pozwala na zdalne kontrolowanie myszy / klawiatury / Windows Media Player na komputerze z inteligentnego urządzenia telefon / tablet.
 
 
Zdalne OC
OC pozwala użytkownikom zdalne zdalnie kontrolować komputer stacjonarny z potężnym pakietem oprogramowania, które obejmują funkcje podkręcania systemu i szczypanie, monitorowanie systemu oraz możliwość również zdalnie mocy dół / zresetować komputer, gdy są potrzebne.
Auto Zielony
Auto Zielony jest łatwe w użyciu narzędzie, które dostarcza użytkownikom prostych opcji, aby umożliwić oszczędność energii w systemie za pośrednictwem Bluetooth inteligentnych urządzeń telefon / tablet. Gdy urządzenie jest poza zasięgiem odbiornika Bluetooth w komputerze, system wejdzie w określony tryb oszczędzania energii.
 
 
 
 
 
10K Trwałe Czarny ™ lite Czapki
 
Płyty główne GIGABYTE z serii zintegrować 9 bezwzględnych najwyższej jakości kondensatory stałe państwowe, które oceniamy wykonywać z maksymalną wydajnością na gwarantowanym minimum 10K godzin. Nie tylko zapewniają ultra-niskie ESR bez względu na to jak wysokie obciążenie procesora, ale także są w niestandardowych Jet Black z Nippon Chemi-Con i Nichicona.

 
2x Projektowanie PCB miedzi (2 uncje miedzi PCB)
 
Podwójna ilość miedzi na płytce PCB zapewnia lepszą wydajność energetyczną oraz odprowadzanie ciepła ze strefy CPU. Jest to niezbędne dla zapewnienia obsługi większego obciążenia podczas podkręcania.

 
5x (15μ) Pozłacane gniazda procesora Projektowanie
 
Płyty główne GIGABYTE z serii 9 są wyposażone w pozłacane gniazda procesora, co oznacza, że ​​entuzjaści mogą korzystać absolutną niezawodność i trwałość dla procesora socket godzinach nadliczbowych, bez żadnych obaw o skorodowanych szpilek i złych kontaktów.

 
Opatentowany GIGABYTE DualBIOS ™ (UEFI) Projektowanie
 
Seria GIGABYTE Ultra Durable 9 płyty ™ wyposażone GIGABYTE DualBIOS ™, ekskluzywną technologię GIGABYTE, która chroni niewątpliwie jeden z najważniejszych komponentów komputera, BIOS. GIGABYTE DualBIOS ™ oznacza, że ​​twoja płyta ma zarówno główny BIOS "i" BIOS backup ', dzięki czemu użytkownicy chronione przed awarią BIOS z powodu ataku wirusa, awarii sprzętu, niewłaściwego ustawienia OC lub awarii zasilania podczas procesu aktualizacji.

 
 
 
 
 
Ochrona ESD dla USB i LAN
 
Seria płyt głównych GIGABYTE 9 podnoszą poprzeczkę w zakresie ochrony systemu, zapewniającą wyładowania elektrostatyczne (ESD) ochronę zarówno sieci LAN Ethernet oraz porty USB, zarówno wspólnych źródeł niepowodzeń związanych z ESD. Każdy port LAN i USB jest połączony z dedykowanym filtrem ochrony, które mogą wytrzymać wysokie wyładowań elektrostatycznych, chroniące system przed wspólnymi przepięcia, a nawet bezpośrednich uderzeń oświetleniowych.
 
Podtrzymanie zasilania z IC przeciwprzepięciowa
 
 
Seria GIGABYTE Ultra Durable 9 płyty ™ posiadają również specjalne układy anty-przepięć, które chronią płytę główną, a komputer z dowolnego wzrostem dostawy energii, które mogą wystąpić, przyczyniając się do zapewnienia, że ​​komputer jest wyposażony, aby poradzić sobie z każdym potencjalnie nieregularnych dostaw energii i niezgodny .


 
 
Wilgotność ochrony z tkaniny szklanej płytce Nowy
 
 
Nie ma nic bardziej szkodliwego dla długowieczności komputera od wilgoci, a większość części świata wilgoci doświadczenie w wilgotności powietrza, jak w pewnym momencie w ciągu roku. Płyty główne GIGABYTE z serii 9 zostały zaprojektowane tak, aby upewnić się, że wilgotność nie jest problemem, zawierające nową technologię PCB tkaniny szklanej, która odpycha wilgoć spowodowaną warunkach wilgotnych i mokrych. 
technologia druku Szkło Tkanina wykorzystuje nowy materiał PCB, co zmniejsza ilość miejsca między splot włókien, co znacznie utrudnia wilgoci do penetracji w porównaniu do tradycyjnych PCB płyty głównej. Ten oferuje znacznie lepszą ochronę przed zwarciem i awarii systemu spowodowanej warunkach wilgotnych i mokrych.

 
Wszystko Nowy projekt radiatora
 
 
Płyty główne GIGABYTE z serii 9 oferują nowe wzory radiator, które oferują bezkompromisowo wydajne chłodzenie na kluczowych obszarach płyty głównej w tym obszarze PWM i chipsetu (PCH). Płyty główne GIGABYTE z serii 9 oferują wsparcie kluczowym obszarze PWM chłodzenie więc nawet najbardziej agresywne i ekstremalne konfiguracje będą przechowywane dobrze w optymalnych parametrów termicznych.

 
Wsparcie wentylator GIGABYTE OPT
 
Wiele z dzisiejszych 3rd party wodnych systemów chłodzenia wymagają zasilania wentylatora procesora wsparcie zarówno dla wentylatora i pompy wody. Płyty główne GIGABYTE z serii 9 oferują wsparcie fanów OPT, dodatkowe złącze wentylatora procesora pin, które można wykorzystać do podłączenia pompy wody i skonfigurowany do pracy ciągłej pełnej prędkości. OPT Wentylator jest również przydatny do chłodnic wysokiej wydajności zatrudniających dwa wentylatory. 
 
 
 
Wsparcie 4K Ultra HD
 
Rozdzielczość 4K jest kolejnym kamieniem milowym w technologii dostarczania treści o wysokiej rozdzielczości, z wykorzystaniem około 4000 pikseli na osi poziomej, ponad cztery razy dzisiejsza średnia gęstość HD piksel. Płyty główne GIGABYTE zapewniają natywną 4K wsparcia ze zintegrowaną Intel ®Graphics HD przez HDMI.
 
Wsparcie DVI
 
DVI (Digital Visual Interface)to standard interfejsu video zaprojektowany obsługiwać nieskompresowane cyfrowe dane video oraz aby maksymalizować jakość wizualną cyfrowych wyświetlaczy, takich jakmonitory LCD, projektory cyfrowe itd. Dodatkowo intesfejs DVI jest kompatybilny z HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection).
 
HDMI™ - Złącze multimedialne nowej generacji
 
HDMI ™ (High-Definition Multimedia Interface) to złącze służące do przesyłania cyfrowego, nieskompresowanego sygnału audio i wideo, który zapewnia przepustowość łącza do 5 GB / s i 8-kanałowy dźwięk najwyższej, a wszystko za pomocą jednego kabla. HDMI ™ jest w stanie transmitować wysokiej jakości, nieskompresowane cyfrowe wideo i audio, zapewnia renderowanie treści cyfrowych do 1080p bez strat jakościowych związanych z użyciem analogowych interfejsów i ich konwersją. Ponadto HDMI ™ jest kompatybilny z HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection), umożliwia odtwarzanie Blu-Ray/HD DVD i innych zabezpieczonych cyfrowo nośników.

 

Specyfikacja techniczna

Produkt
Producent
Kod producenta
GA-Z97X-SLI
EAN
818313020536
Fizyczne
Standard płyty
Techniczne
Chipset płyty
Intel Z97
Gniazdo procesora
Socket 1150
RAID 0
RAID 1
RAID 10
RAID 5
Pamięć
Standard pamięci
Ilość slotów pamięci
1333
1600
1800
1866
2000
2100
2200
2400
2500
2600
2666
2800
2933
3000
Maksymalna ilość pamięci [GB]
32
Grafika
Dźwięk
Chipset dźwiękowy
Realtek ALC 1150
Kanały audio
7.1
Komunikacja
Zintegrowana karta sieciowa
Chipset karty sieciowej
Intel GbE
Praca bezprzewodowa
Nie
Złącza
Gniazda rozszerzeń
PCI (2 szt.)
PCI Express x1 (3 szt.)
Złącza napędów
SATA 3 x6
SATA Express x1
Złącza wewnętrzne
Złącze ATX 24-pin 12V x1
Złącze ATX 8-pin 12V x1
Złącze audio panelu przedniego (AAFP) x1
Złącze CPU FAN 4-pin x1
Złącze CPU_OPT FAN x1
Złącze przedniego panelu x1
Złącze szeregowe (COM) x1
Panel tylny
D-Sub (VGA) x1
DVI-D x1
HDMI x1
PS/2 (klawiatura/mysz) x1
RJ-45 x1
USB 2.0 x2
USB 3.2 Gen 1 (3.0/3.1 Gen 1) x4
Złącze audio x6
Bios
Producent
AMI UEFI

Opinie

(8)
(8)
4.5/5
(8)
75% osób poleca
ten produkt
5
63%
4
13%
3
25%
2
0%
1
0%
Opinia potwierdzona zakupem
Jak dla mnie wszystko jest co powinna mieć dobra płyta
 • ZALETY:
 • + Obsługa SLI - która mam nadzieje nie długo przetestować :)
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Posiadam ten produkt Ponad rok
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobra
 • ZALETY:
 • + Duży potencjał upgrade
Posiadam ten produkt Od kilku dni
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo wydajny chipset
Możliwość podłączenia kart w tryb sli/crossfire
Duża ilość portów I/O
4 miejsca na pamięć ram
Posiadam ten produkt 3-6 miesięcy
Opinia potwierdzona zakupem
Cicha praca i duze możliwości
 • ZALETY:
 • + Oc. Cichy 3stetyczny design. Cena nie jest tragiczna
 • WADY:
 • - Brak wyjscia optycznego kart dzwiekowej To dosyc spory minus w tej klasie Plyt.
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące
Opinia potwierdzona zakupem
Płyta główna jak płyta główna.
 • ZALETY:
 • + SLI
 • + BIOS
 • + nowy chipset
 • WADY:
 • -Brak wyjscia optycznego kart dzwiekowej
 • -brak nowszych wejść usb
 • -cena
Posiadam ten produkt Ponad pół roku
Opinia potwierdzona zakupem
Niby nie wada tylko mój dobór sprzętu ale:
Po zainstalowaniu chłodzenia beQuiet Dark Rock 3, pierwsza z kości ramu mieści się jedynie bez radiatora.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie
Opinia potwierdzona zakupem
Niby nie wada a mój wybór podzespolów ale mozekouś się przyda:
Po zainstalowaniu chłodzenia procesora beQuiet Dark Rock 3 pierwsza z kości ramu mieści się jedynie bez radaitora.
Posiadam ten produkt 1-3 tygodnie

Pytania i odpowiedzi

(2)
Witam. Mam Pytanie. Czy w zestawie znajduję się mostek SLI? Proszę o szybką odpowiedź.
Znajomy dostał

Gwarancje i usługi

Warunki gwarancji
Długość
36 miesięcy
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net
Usługi
szczegóły
szczegóły
Gwarancje
szczegóły
szczegóły
szczegóły
szczegóły

Raty

Leasing

Opis produktu
Specyfikacja techniczna
Opinie
(8)
Pytania i odpowiedzi
(2)
Inspiracje
(0)
Outlet
(0)

Market

Zobacz również: Tracer Płyn do LCD 100ml, Hoya UV (C) HMC 43 MM UVCH43P, Hama NAVI nylon S1 czarna (885100000), Gembird DisplayPort - DVI-I 0.1m biały (ADPMDVIF002W), Omega LED BULB ECO, Epson S041895 Błyszczący 1118mm x 30.5m (C13S041895), Samsonite XBR 3C - (08N-09-008), PowerWalker VI 850 SHL IEC (10120092), iDeal Of Sweden AB etui z klapką do iPhone 6/6s/7/8 Plus (IDFW-I7P-51), Starwax Akryl mycie i odwapnianie w łazience (43061), GSM City CASE ETUI ODBICIE LUSTRO SREBRNY IPHONE X, nemo Folia ochronna na LCD SE G502, Cartridge Web Toner Yellow OKI ES5431 ES3452 ES5462 / 44973509 / 6000 stron / zamiennik uniwersalny, FunnyCase FUNNY CASE ETUI NADRUK MERRY CHRISTMAS NIGHT HUAWEI MATE 10 LITE standard, Black Point Tusz BPET27XLM (magenta)