
Płyta główna Gigabyte GA-P67A-UD4-B3 Intel P67 LGA 1155 (2xPCX/VGA/DZW/GLAN/SATA3/USB3/RAID/DDR3/SLI/CROSSFIRE)
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Opis Techniczny: | |
| Kod Producenta | GA-P67A-UD4-B3 |
| Typ gniazda procesora | Socket - 1155 |
| Obsługiwane procesory | Intel® Core™ i7/ Intel® Core™ i5/ Intel® Core™ i3/ Intel® Pentium® LGA1155 |
| Producent Chipsetu | Intel |
| Model Chipsetu | Intel® P67 |
| Magistrala | - MHz |
| Ilość gniazd pamięci DDR III | 4 szt. |
| Obsługiwane typy pamięci | DDR3 2133/1866/1600/1333/1066 MHz |
| Dwukanałowa obsługa pamięci | Tak |
| Maks. pojemność pamięci | 16 GB |
| Gniazdo PCI-Express x16 | 2 szt. |
| Gniazdo PCI-Express x1 | 3 szt. |
| Gniazdo AGR / AGI | Nie |
| Gniazdo PCI | 2 szt. |
| Obsługa SLI | Tak |
| Obsługa CrossFire | Tak |
| Zintegrowana karta graficzna | brak |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | Realtek ALC892 codec - High Definition Audio |
| Zintegrowana karta sieciowa | 1 x Realtek RTL8111E chip (10/100/1000 Mbit) |
| Złącza Serial ATA 2 | 4 szt. |
| Złącza Serial ATA 3 | 2 szt. |
| Złącza eSATA | 2 szt. |
| Kontroler RAID ATA | Nie |
| Kontroler RAID SATA | Tak |
| Gniazdo PS/2 | 1 szt. |
| Gniazdo sieciowe RJ45 | 1 szt. |
| Złącza USB zewnętrzne | 10 szt. |
| Złącza USB wewnętrzne | 6 szt. |
| Gniazda audio analogowe | 6 szt. |
| Gniazda audio cyfrowe | 2 szt. |
| Gniazda zasilania | 1 x 24-pin ATX, 1 x 8-pin ATX 12V, 1 x CPU, 2 x system, 1 x power |
| Dodatkowe złącza wewnętrzne | 1 x front panel, 1 x front panel audio, 1 x S/PDIF Out, 1 x COM, 1 x clearing CMOS |
| Standard | ATX |
| Wymiary (wys x szer) | 30.5cm x 24.4cm mm |
| Funkcje dodatkowe | Obsługa ATI CrossFireX™/NVIDIA SLI |
| Informacje dodatkowe | Płyty z nowym, poprawionym chipsetem B3. |
Pliki do pobrania:

