
Płyta główna Gigabyte GA-P35-DS3L
ocena produktu 0/5 gwiazdki
Oceń jako pierwszy
| Opis Techniczny: | |
| Typ gniazda procesora | Socket - 775 |
| Obsługiwane procesory | Celeron 4xx, Pentium 4 (FSB 800), Pentium 4 - Extreme Edition, Pentium D (poza 805), Core 2 Extreme / Core 2 Duo (Conroe) / Quad Core |
| Producent Chipsetu | Intel |
| Model Chipsetu | Intel P35 Express + Intel ICH9 |
| Magistrala | 800 / 1066 / 1333 MHz |
| Ilość gniazd pamięci DDR II | 4 szt. |
| Obsługiwane typy pamięci | 1066 / 800 / 667 |
| Dwukanałowa obsługa pamięci | Tak |
| Maks. pojemność pamięci | 8 GB |
| Gniazdo PCI-Express x16 | 1 szt. |
| Gniazdo PCI-Express x1 | 3 szt. |
| Gniazdo AGR / AGI | Nie |
| Gniazdo PCI | 3 szt. |
| Obsługa SLI | Nie |
| Obsługa CrossFire | Nie |
| Zintegrowana karta graficzna | Nie |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | RealTek ALC888 8-kanałowy (7.1) - High Definition Audio |
| Zintegrowana karta sieciowa | Gigabit LAN |
| Złącza IDE ATA | 1 szt. |
| Złącza Serial ATA 2 | 4 szt. |
| Kontroler RAID ATA | Nie |
| Kontroler RAID SATA | Nie |
| Interfejs FDD | 1 szt. |
| Gniazdo PS/2 | 2 szt. |
| Gniazdo COM | 1 szt. |
| Gniazdo LPT | 1 szt. |
| Gniazdo sieciowe RJ45 | 1 szt. |
| Złącza USB zewnętrzne | 4 szt. |
| Złącza USB wewnętrzne | 4 szt. |
| Gniazda audio analogowe | 6 szt. |
| Gniazda audio cyfrowe | 4 szt. |
| Gniazda zasilania | 1 x 20-pinowe złącze zasilania ATX, 1 x 4-pinowe złącze zasilania ATX 12V. Złącza zasilania wentylatora: 1 x CPU / 2 x System |
| Dodatkowe złącza wewnętrzne | 1 x front panel audio, 1 x CDin, 1 x SPDiF in header/ out connector, 1 x czujnik otwarcia obudowy. |
| Standard | ATX |
| Wymiary (wys x szer) | 305 x 210 mm |
| Zawartość opakowania | taśmy: SATA, IDE, FDD, sterowniki, tylnia zaślepka (I/O Shield), instrukcja obsługi |
| Informacje dodatkowe | D (Ultra Durable 2): Do produkcji płyty zastosowano specjalne aluminiowo-polimerowe kondensatory o podwyższonej trwałości. |
| Uwagi | W przypadku reklamacji płyt na socket 775 niezbędne jest dostarczenie do serwisu wraz z reklamowaną płytą, zaślepki na podstawkę procesora oraz zaślepki blaszki maskującej do obudowy. Bez tego wyposażenia reklamacja będzie odrzucona. |
Pliki do pobrania:
Morele MAX to gwarancja darmowej dostawy od , możliwości zwrotu zakupów nawet do 30 dni oraz bezpłatnego zwrotu do Paczkomatów 24/7 i Punktów DPD Pickup.
Aktywuj pakiet już dzisiaj i zacznij oszczędzać!
Sprawdź, co zyskasz dla tego zakupu
Przepraszamy, czat na żywo w tej chwili jest już nieczynny. Jeśli masz jakieś pytanie lub problem, napisz do nas wiadomość lub odwiedź nasze centrum pomocy.
Czat na żywo jest do Twojej dyspozycji codziennie w godzinach:
poniedziałek-piątek: 9:00-17:00

